Değirmen Plajı

  • İstanbul / Adalar / Büyükada
  • Nizam Cad.

Değirmen Plajı

Sıcaklar bastırdığında serinlemek istediğinizde bu yazı Büyükada'da muhteşem deniz manzaralı Değirmen Plajı'nda geçirmeye ne dersiniz?

Şehrin kalabalığından kısa süre de olsa uzaklaşıp 1 saatlik vapur yolculuğu sonunda ulaşabileceğiniz Büyükada Değirmen Plajı bu yaz sizleri ağırlamayı bekliyor…

Güler yüzlü personeli ile konuklarına hizmet sunan plajımızda gün boyu denizin, havuzun ve güneşin tadını çıkaracak, resturanımızda en iyi aşçılarımız eşliğinde hazırlanacak olan menülerimizin tadına varabileceksiniz.

Eşsiz manzarası eşliğinde dilerseniz sabahları kahvaltınızı edebilir, gün batımında şarabınızı yudumlayabilir, akşamları da özel yemek davetleri verebilirsiniz.

Tenis seven konuklarımız için ayrıca kortumuz olup özel ders almak isteyenler için hocamız da mevcuttur.

Sabah 10'dan akşam 20:00'ye kadar plaj olarak hizmet verecek olan mekanımız akşam 21:30 gece 1:00'e kadar da balık restaurantı olarak hizmet verecektir.

Meydandan ister yürüyerek 20 dakikada ister fayton ile 5 dakikada (fayton 4 kişi 15 - 20 TL toplam tutacaktır.) gelebileceksiniz.

Plaj Giriş Ücretlidir (Sabah 10 / akşam 19:00 arası). Akşam yemekleri rezervasyonlu olduğu için kapıdan girişte ücret ödenmez.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Ötekileştirdiler
1

-

Haşemalı insanlara ötekileştirme dolu bir güruhu içinde barındıran, efsanevi ötekici plajdır. Bu sebeple plajlarına tesettürlü insanlara “'Bir yanlışlık oldu. Biz paranızı iade edelim. Siz de buradan çıkın.”' diyecek kadar alçak istemde bulunabilmişlerdir. Ne diyelim, haram olsun.