Datça Aktur

  • Muğla / Datça

Datça Aktur

Aktur çam ormanı ve denizin buluştuğu dünyanın oksijen deposu cennet köşelerinden biridir. Geçen sene Türkiye'nin en güzel koyu ünvanını alarak dünya ölçeğinde bir turizm birimi olduğunu ispatlamıştır.

Bu cennet yerinde misafirlerimizi turizm hizmeti olarak düzenlediğimiz etkinliklere katılabilirsiniz; aletli dalış, windsurf, yelken, günübirlik tekne gezileri, amatör balık avcılığı, tracking, rafting...

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Çalışanlar kötü
2

-

Cennet gibi yere hiç oldu mu Leo Beach? Geçen yılki mekandan tek bir şekilde şikayetim de olmadı kimse de rahatsız olmadı. Ama bu şekilde çalışanlar hiç böyle nezih bir yere yakışıyor mu? Nasıl hizmet bu? Terbiyesizlilk hat safada idi. Umarım seneye böyle olmaz. Gidilecek tek mekana bu şekilde çalışanlar alınmaz. Daha seçici davranıp daha düzgün bir hizmet verirler umarım.

3
Cennet Aktur, talihsiz seçim Leo Beach
4

-

Datça Aktur yeryüzünde cennetten bir köşe tartışmasız....Yönetimi o kadar kolay değil. Elbet hatalar olmuştur, olabilir. Neticesinde herkes iyi bir şeyler yapmak ister. Ancak Leo Beach konusunda bu kadar esnek ve hoşgörülü olamayacağım. İşletmecinin ya da ona sözcülük yapan personelinin sarfettiği bazı cümleler, hizmet sektörüne yakışıksız bir tutum. Ayrıca, mesleki yetersizlik türden yazık ki... İşletmenin fiyatlar.. Devamını Göster

3
Leo Beach personeli
2

-

Aktur çok güzel bir yer ki bu yıla kadar huzurlu, nezih, diğer tatil yerlerindeki gibi ahlaki tutarsızlıkların olmadığı bir yerdi. Kaldı ki bu yıl açılan Leo Beach yüzünden huzurumuz kaçtı. Levent Bey ekibini daha üsturuplu seçseydi. Ben ki onun mekanlarının kalitesinden hiç taviz vermediğini bilirken neden elemendan taviz verdi? Mekanı basitleştirmişler.