CNR Fuar Merkezi

  • İstanbul / Bakırköy / İstanbul Yeşilköy

CNR Fuar Merkezi

CNR Fuar Merkezi, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy semtinde yer almaktadır. Avrasya'nın en büyük uluslararası fuar merkezi olarak bilinen CNR'da birçok ulusal ve uluslararası etkinlikler düzenlenmektedir.

CNR Expo Fuar Merkezi güçlü alt yapısı ile de dikkat çekmektedir. Merkez ev sahipliği yaptığı organizasyonlarda her türlü teknolojik araç ve sistemi destekleyecek enerji, ısıtma-soğutma, klima, telekomünikasyon, su, hava, basınçlı hava gereksinimlerini eksiksiz sağlayacak bir altyapıya sahiptir.

CNR Fuar Merkezi 8 büyük salondan oluşmaktadır. Konum olarak Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir mesafede olması ile de organizasyon ziyaretçileri alana rahatlıkla ulaşabilirler. Fuar alanında ziyaretçilerin rahatı ve konforu için CNR EXPO salonlarında yer alan 30'dan fazla gıda servis noktası vardır. Bu yemek servisi restoranları alakart, fastfood ve coffee break restoranlardan oluşmaktadır. Bu restoranlar 2000 kişilik banket organizasyonlarına kadar, her türlü zengin menü seçeneklerini, titizlikle ve hijyenik koşullarda sunmaktadır. Fuar süresince personel ve stand hostesleri / hostları için yemek ihtiyaçları, fuar merkezinin yetkili yemek firmasının hazırladığı ekonomik menülerle sağlanmaktadır.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın