Bakırköy Pansiyonları

En iyi 81 pansiyon, en uygun fiyatlar

Bakırköy Pansiyon Fiyatları

İstanbul'un merkezi konumu ve ulaşım olanaklarının çeşitliliğiyle dikkat çeken semti Bakırköy, konuklarını uygun fiyatlı konaklama alternatifi sunan Bakırköy pansiyonlarında ağırlamaya devam ediyor.

Tüm yıl boyunca hizmet veren Bakırköy pansiyonlarında erken rezervasyon olanaklarından faydalanarak, bütçenize en uygun konaklamayı bulurken, tesislerin size sunduğu konforlu odaların keyfini çıkarabilirsiniz. Avantajlı Bakırköy pansiyon fiyatlarından seyahatinizi erken bir tarihte planlayarak yararlanmanız mümkün.

Avrupa Yakası'nın en çok gezilen, görülen ve sosyal yaşamın en hareketli ilçelerinden biridir Bakırköy.

Tesislerden kısa bir süre sonra CNR Fuar Merkezi ve Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne ulaşılabiliyor olmanın yanı sıra, semtte yer alan minibüs, metrobüs, deniz otobüsü gibi ulaşım olanaklarıyla kısa sürede gitmek istediğiniz pek çok yere ulaşabilirsiniz.

Yılın her dönemi pek çok yerli ve yabancı turist tarafından ilgi gören Bakırköy pansiyonları konuklarına aradıkları hizmetten çok daha fazlasını sunmayı amaçlamaktadır. Ücretsiz otopark, araç kiralama ve çamaşırhane hizmetleri bulunan bu tesisler, sizin İstanbul'daki yeni eviniz olmaya aday.

İstanbul'un en fazla nüfusa sahip ilçelerinden biridir Bakırköy. Eğitimin ve sosyal yaşamın üst seviyelerde olduğu ilçe, ulaşım açısından da kolay bir noktada bulunur. İstanbul'un neresinde olursanız olun; metrobüs, otobüs, minibüs, taksi veya tramvayla kolayca ulaşabilirsiniz.

Bakırköy, İstanbul'a gelen turistlerin de yoğun ilgisini görür. Aynı zamanda turistik bir yer olması, Bakırköy'deki otellerin sayısını arttırmıştır. Bölgedeki otellerin geneli yatırımcılar tarafından kurulmuş durumda. Kimi Bakırköy oteli denize yakın bir konumdadır, kimi otel ise Özgürlük Meydanı'na yakındır. Yeşilköy, Florya, Ataköy ve İncirli semtlerinde de konaklama tesisleri bulunur.

Bakırköy otelleri Atatürk Havalimanı'na yakın bir konumda bulunmasından dolayı da konaklamalarda çok fazla tercih ediliyor. Aynı zamanda ulaşım ağının rahat olması, alışveriş merkezleri ve gezilecek yerlerin fazla olması da Bakırköy'de konaklamayı daha cazip bir hale getiriyor.

Bakırköy otelleri arasında; lüks otel, kent oteli, butik otel, apart otel kategorilerinde konaklama tesisleri mevcuttur. Her ne kadar lüks otellerin sayısı fazla olsa da Bakırköy otel fiyatları çok da yüksek değildir. Bakırköy otel fiyatları geçen yıllara göre 2020 yılında çok fazla yükselmemiştir.

Bakırköy otel fiyatları yaz ve kış sezonu arasında belirgin farklar pek fazla olmaz. Yaz sonunda bir gecelik Bakırköy otel fiyatları 150-250 TL arasında değişirken, kış sezonunda bu fiyatlar 80-140 TL'ye kadar iner. Tabii 250 TL gibi fiyatlara sahip olan oteller genellikle 4 ve 5 yıldızlı otellerdir. Aslında bütçenize uygun konaklama tesisleri Bakırköy'de bulunuyor.

Bakırköy otel fiyatlarına genellikle oda kahvaltı dahil olurken, her şey dahil hizmet tercih ettiğinizde fiyatlar biraz daha artar.

Bakırköy otelleri belli dönemlerde yaptığı kampanyalarla daha ekonomik konaklama imkanları sunuyor. Bu fırsatları yakaladığınız taktide Bakırköy otellerinde uygun fiyatlarla konaklama şansı yakalayabilirsiniz.