Giriş
22.05.22
Çıkış
23.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Pansiyon

Konsept/Tema

Şehir Oteli

Olanaklar

Resepsiyon

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Bakırköy Pansiyonları:

Bakırköy için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Bakırköy merkezine 4.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.140 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
2.9/5 Ortalama
(6 değerlendirme)
Bakırköy merkezine 8.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otelz.com
597 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Bakırköy merkezine 12.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
964 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
3.8/5 Çok İyi
Bakırköy merkezine 3.2 km uzaklıkta
Otelz.com
%31 Tasarruf
Sadece Konaklama
502 TL
Odamax
501 TL
En uygun fiyat
501 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
501 TL
Otel
Aile Dostu
4/5 Mükemmel
(1 değerlendirme)
Bakırköy merkezine 5.1 km uzaklıkta
Etstur
%45 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
445 TL
Setur
540 TL
En uygun fiyat
445 TL
Etstur
En uygun fiyat:
Etstur
445 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.3/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Bakırköy merkezine 16.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
850 TL
Odamax
1.095 TL
En uygun fiyat
850 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
850 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Bakırköy merkezine 14.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.1/5 Çok İyi
Bakırköy merkezine 3.6 km uzaklıkta
Otelz.com
%24 Tasarruf
Sadece Konaklama
341 TL
Odamax
328 TL
En uygun fiyat
328 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
328 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
3.7/5 Çok İyi
(10 değerlendirme)
Bakırköy merkezine 15.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
550 TL
Setur
600 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
5/5 Mükemmel
Bakırköy merkezine 1.1 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
546 TL

Bakırköy Pansiyonları

Bakırköy Pansiyonları

İstanbul'un popüler ilçelerinden biri olan Bakırköy, hareketli şehir hayatı ile öne çıkıyor. Yeşilköy, Ataköy gibi sakin semtlere de ev sahipliği yapıyor. Alışveriş merkezleri, sosyete pazarları, botanik parkı gibi birbirinden farklı konseptte olan eğlence mekanları ile ziyaretçilerinin tatiline renk katıyor. Tertemiz sahili, popüler caddeleri ve kafeleri ile şehrin eğlence kültürünü bire bir yansıtıyor. Tatil için Bakırköy'e geldiğinizde fazlasıyla eğlenebilir ve doya doya gezebilirsiniz. Bölgedeki kültür sanat etkinliklerini de takip ederek tatilinize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Tatil için olduğu gibi iş seyahatleriniz için de Bakırköy'ü tercih edebilirsiniz. İş toplantılarınızdan arda kalan vakitlerde bölgede turlayabilirsiniz. İstanbul'a akın eden yerli ve yabancı turistlerin konaklamak için tercih ettiği ilçeler arasında bulunan Bakırköy, tatil için bütün avantajları bir arada bulunduruyor. Bu avantajların en başında ise konaklama işletmeleri geliyor. Bakırköy'e geldiğinizde sizi konaklamak için sayısız Bakırköy otel seçeneği karşılıyor. Bu seçeneklerin başında ise pansiyonlar geliyor. Bakırköy pansiyonları geniş hizmet yelpazesi ve konforlu odalarıyla sizin rahat etmenize odaklanıyor. Tatil süreniz boyunca pansiyonlarda konaklayabilirsiniz. İstanbul'da doya doya gezdikten sonra konaklayacağınız pansiyona gelerek yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Her türlü eğlence ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Bakırköy'de konaklama ihtiyacınızı da rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Pansiyonun konumunu ve size sunduğu hizmet yelpazesini dikkate alarak bir seçim yapabilirsiniz.

Bakırköy Konaklama

Bakırköy Konaklama

Bakırköy'e geldiğinizde konaklamak için sayısız seçenek bulunuyor. Bu işletmelerin arasından seçim yaparken bazı özelliklere karar vermeniz gerekiyor. Bunların başında ise konaklayacağınız pansiyonun tam mı, yarım mı yoksa günlük pansiyon mu olması gerektiği geliyor.

  • Bakırköy tam pansiyonlar genel olarak sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden oluşan üç öğün hizmet veriyor. Konakladığınız otellerde yararlandığınız yeme - içme hizmeti ödeyeceğiniz ücrete dahil ediliyor. İşletmelerin kapasitelerine göre bazı durumlarda içecek türleri de bu hizmetin içerisinde yer alabiliyor.
  • Bakırköy yarım pansiyonlar ise günde iki öğün yemek hizmeti sunuyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini konakladığınız pansiyonlarda yiyebilirsiniz. Böylelikle sabah kahvaltısından sonra bölgede gezmeye çıkabilir, akşam döndüğünüzde ise yemeğinizi yiyerek odanıza çekilebilirsiniz.
  • Bakırköy günlük pansiyon seçenekleri ise günübirlik ziyaretlerinizde size avantaj sağlıyor. Konakladığınız gün sayısı kadar ödeme yapıyorsunuz.

Pansiyonlarda tam ve yarım seçeneklerin yanı sıra sadece oda, oda kahvaltı gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Konaklamak için ev konseptinde dizayn edilen pansiyon işletmelerini de tercih edebilirsiniz. Pansiyonların kapasitesine göre değişen hizmet çeşitliliğinden yararlanarak tatilinizin konforunu arttırabilirsiniz. İnternet bağlantısı, ücretsiz otopark, restoran gibi teme hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bakırköy'de bulunan pansiyonlar merkezi konumda bulunuyor. Bu sayede istediğiniz an şehrin nabzını tutabilirsiniz. Evinizin konforunu yakalayabileceğiniz pansiyonlarda dilediğiniz gibi konaklayabilirsiniz. İstanbul'a tatil için geldiğinizde Bakırköy pansiyonları arasından bütçenize uygun bir tercihte bulunarak tatilinize başlayabilirsiniz.

Bakırköy Pansiyon Fiyatları

Bakırköy Pansiyon Fiyatları

Bakırköy'de konaklayabilmeniz için birçok pansiyon seçeneği bulunuyor. Pansiyonların türüne ve alacağınız hizmete göre belirlenen bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bakırköy pansiyon fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulunduruluyor. Bunların en başında ise pansiyonların konumu geliyor. Bakırköy Meydanı ve bölgedeki eğlence mekanlarına yakın konumda bulunan pansiyonların fiyatı değişebiliyor. Tam pansiyon ve yarım pansiyon işletmelerin arasında da fiyat farkı görülebiliyor. Tam pansiyonlar üç öğün yemek hizmeti sunarken yarım pansiyonlarda iki öğün yemek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu nedenle iki işletme türünün arasında fiyat farkı bulunuyor. Ayı zamanda pansiyonların size sunduğu hizmetler de bu noktada dikkate alınıyor. İnternet, otopark, restoran, ek yatak gibi hizmetler işletmenin fiyatlarının belirlenmesinde etkili oluyor. Pansiyonlarda tercih edebileceğiniz birbirinden farklı oda türleri bulunuyor. İstediğiniz oda türünün fiyatını dikkate alarak konaklayabilirsiniz. Yılın her döneminde açık olan pansiyonların fiyatlarında sezonsal değişimler de olabiliyor. İstanbul her yıl yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Bu nedenle özellikle yaz sezonunda şehirde yoğunluk yaşanabiliyor. Yoğunluk durumunu göz önünde bulundurarak kalmak istediğiniz pansiyonda rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bölgedeki bazı pansiyonların erken rezervasyon avantajlarından yararlanarak tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Bakırköy ucuz pansiyon işletmeleri arasından bütçenize uygun tercihte bulunduktan sonra gezilecek yerler listesi hazırlayabilirsiniz.

Bakırköy Gezilecek Yerler

Bakırköy Gezilecek Yerler

İstanbul'un gözde ilçelerinden biri olan Bakırköy'e geldiğinizde görmeniz gereken birçok yer bulunuyor. Detaylı bir liste hazırlayarak bölgeyi karış karış gezebilirsiniz. İşte bu bölgelerden bazıları;

  • Fildamı Sarnıcı, oldukça geniş bir alanda bulunuyor. Bizans döneminde kalma bu sarnıcı mutlaka görmeniz gerekiyor.
  • Atatürk Deniz Köşkü, İstanbul'a hayran olan Mustafa Kemal Atatürk'e armağan ediliyor. Bakırköy turu atarken bu köşke de uğramalısınız.
  • İstanbul Havacılık Müzesi, Birinci Dünya Savaşı'ndan günümüze kadar ulaşan uçak modellerinin sergilendiği mekanlar arasında bulunuyor.
  • İstanbul Akvaryum, Avrupa'nın en büyük akvaryumu ünvanını taşıyor. Yağmur ormanları teması bulunan bu akvaryumda keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
  • Yeşilköy Pazarı, aynı zamanda halk pazarı ya da sosyete pazarı olarak da biliniyor. Bu pazarda gezerek alışveriş yapabilirsiniz.
  • Yeşilköy Sahil Parkı, şehrin kalabalığından uzaklaşıp kafa dinleyebileceğiniz bölgeler arasında bulunuyor. Palmiye ağaçlarının altında denizin sesiyle huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.
  • Bakırköy Botanik Parkı, ender türde bitkilere ev sahipliği yapıyor. Bölgenin içerisinde tematik bahçeler, çocuk oyun alanları ve doğal bir gölet yer alıyor.

Bakırköy pansiyonları en uygun fiyatlı işletmeler arasından bütçenize uygun bir seçim yaptıktan sonra tatil rotanızı planlayabilirsiniz. Her şeyi hazırladıktan sonra geriye sadece tatilinizin tadını çıkarmak kalıyor.

Bakırköy Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bakırköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Bakırköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Bakırköy Pansiyonları - En Uygun Bakırköy Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Bakırköy Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Bakırköy Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Bakırköy Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Bakırköy Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.