Cihangir Otelleri

İngiliz Guardian gazetesinin listelediği sıraya göre Cihangir, dünyada yaşanacak beş semt içinde dördüncü sırada.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Cihangir Otelleri

Toplam 38 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Atmosferi mükemmel"

10

Misafir yorumu

5 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 81 32

"Halılar kötü, personel iyi"

4.0

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 34 20

"Şık dizayn edilmiş"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 31 84

"Konforlu konaklama"

10

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 81 47

Cihangir Otelleri ve Cihangir Otel Fiyatları

İngiliz Guardian gazetesinin listelediği sıraya göre Cihangir, dünyada yaşanacak beş semt içinde dördüncü sırada.

Cihangir, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan mahalle ve semt. Semt olarak kuzeyde Taksim Meydanı tarafından Sıraselviler caddesi ile Kazancı Yokuşu arasından başlayıp, güneyde dik yokuş ve merdivenlerle Salıpazarı ve Fındıklı'ya inilen tepe yamaçlarına dek uzanır. Kafeleri ve eski binaları ile ünlüdür. İstanbul'a yerleşen yabancıların ve sanatçıların yoğunlukta olduğu ve yaşadığı bir semttir Cihangir.

Cihangir gerek tarihi dokusu gerekse de merkezi konumu ile İstanbul'a gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih ettiği bir semttir de ayrıca. Semtte konaklama yapılabilecek Cihangir otelleri içerisinde kent oteli, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, küçük oteller, butik oteller ve apart oteller gibi tesisleri listeleyebiliriz.

Ekonomik ve toplu taşıma alanlarındaki gelişimiyle Cihangir için tam bir Orhan Pamuk tarzı mahalle diyebiliriz. Şık sokak ve caddelerine uyum sağlayan Cihangir evleri ve Cihangir otelleri çevreyle her zaman için ahenk içinde olmuştur. Cihangir'de konakladığınız sürece İstiklal Caddesi, Galata Kulesi ve Boğaziçi Köprüsü'ne yakın olacaksınız ve keşfedecek pek çok aktivite bulunabilirsiniz.

Cihangir otelleri, İstanbul'un en çok tercih edilen otelleri arasında yer almaktadır. Bundan dolayı Cihangir otelleri kategorisinde yer alan otellerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemize erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Cihangir otelleri, fiyatları, otellerin fotoğrafları, ayrıntı özellikleri ve iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Cihangir otelleri kategorisinde hizmet veren tesisleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Cihangir oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Orhan Pamuk romanlarına konu olan semt: Cihangir

Tarihi binaların işleme ve oymaları dar Cihangir sokaklarında yürüdükçe sizleri büyüleyecektir. Sabahın erken saatlerinde bomboş olan sokaklar akşamın olmasıyla bir anda yerini çılgın kalabalığa bırakır.

Cihangir aynı zamanda tek başına gelip bir yandan bir şeyler içerken kitabını okumak ya da gelen geçeni izlemeyi tercih edenlerin yeri.

Cihangir'de konakladığınız otelinizden dar sokaklar boyunca ilerlediğinizde Beyoğlu'na varırsınız. Burada gezip alışveriş yapmanızı ve birer kahve içmenizi öneririz. Yürürken dikkatli bakarsanız ünlü birkaç sanatçıyı da görmeniz mümkün.

Cihangir otel fiyatları otellerin sunduğu hizmete göre farklılık göstermekle beraber her tür bütçeye hitap eden Cihangir oteli bulmak mümkündür.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın