Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
08.07.22
Çıkış
09.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 600 TL
600 TL - 900 TL
900 TL - 1200 TL
1200 TL - 1800 TL
1800 TL +

Cihangir Pansiyonları:

Cihangir için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Apart Otel
Aile Dostu
Henüz Puanlanmamış
Cihangir merkezine 3.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
700 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Cihangir merkezine 220 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.100 TL
Otelz.com
2.638 TL
En uygun fiyat
1.100 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
1.100 TL
Apart Otel
Aile Dostu
4.2/5 Mükemmel
Cihangir merkezine 260 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
900 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
3.7/5 Çok İyi
(10 değerlendirme)
Cihangir merkezine 550 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
600 TL
Otelz.com
868 TL
En uygun fiyat
600 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
600 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Cihangir merkezine 1.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.200 TL
Otelz.com
2.042 TL
En uygun fiyat
1.200 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
1.200 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Cihangir merkezine 3.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
870 TL
Apart Otel
Çocuk Dostu
5/5 Mükemmel
(1 değerlendirme)
Cihangir merkezine 4.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
525 TL
Otelz.com
943 TL
En uygun fiyat
525 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
525 TL
Otel
Hayvan Dostu
4.1/5 Mükemmel
Cihangir merkezine 40 m uzaklıkta
Otelz.com
%45 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
2.164 TL
3.7/5 Çok İyi
Cihangir merkezine 270 m uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
965 TL
Otel
Şehir Oteli
3.6/5 Çok İyi
(630 değerlendirme)
Cihangir merkezine 200 m uzaklıkta
Otelz.com
%21 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
9.629 TL

Cihangir Pansiyonları

İstanbul'un en özgün ve sürprizlerle dolu semti Cihangir, şehirde mahalle sıcaklığını hissedebileceğiniz ender bölgelerden biri. Romanlara, filmlere konu olmuş kedileriyle özdeşleşen bu semt, şehrin kalbinde ve kalabalıkların ötesinde yaşanabilecek bir nokta. Semtin içerisinde birçok konaklama seçeneği de bulunduğu gibi, özellikle her bütçesine hitap eden Cihangir pansiyonları merkez noktalara konumlanmış durumda. Cihangir pansiyonları en uygun seçenekler konusunda şehrin içinde tatil ve tarih arayanlar için ideal olabilir.

Cihangir'in ismi Kanuni Sultan Süleyman'ın oğlu olan Cihangir'den geliyor. Yine adını ondan alan Cihangir camisini ve semtin tarihi noktalarını, Cihangir pansiyonlarında kalarak rahatça gezebilirsiniz. Cihangir pansiyonları fiyatlarını inceledikten sonra bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Seyahatinizin kaç gün ve ne için olduğuna göre değişmekle birlikte Cihangir pansiyonlarının ihtiyacınızı karşılayacak çeşitlilikte olduğunu bilmelisiniz. Böylesi merkezi bir konumda kalırken Cihangir pansiyonları fiyatlarının da nasıl bu kadar uygun olabildiğine şaşıracaksınız.

Cihangir, içinde birçok farklı kültürü barındıran bir semt. Bu da bölgenin sürprizlerle dolu olmasını sağlıyor. Cihangir pansiyonları konaklamalarınız esnasında İstanbul'un kozmopolit yapısıyla tanışıp şehri farklı bir gözle inceleyebilirsiniz. Cihangir pansiyonlarında konakladığınız zaman diliminde Sıraselviler Caddesi'nin Defterdar Yokuşu'na bağlandığı bölgedeki Firuz Ağa Cami ve diğer değerleri görebilirsiniz mesela. Cihangir pansiyonları fiyat araştırmalarınızı da bu semtin merkez noktasındaki işletmelere göre yaparsanız, bu camiyi görmek için de vaktiniz olur. Cihangir pansiyonları en uygun seçeneklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ancak unutmayın ki tatilinizi ekonomik hale getirmek ve Cihangir pansiyonları fiyatlarını çok daha uygunken yakalamak için erken rezervasyon şart!

Cihangir Pansiyonları Fiyatları

Cihangir Pansiyonları

Konforlu, güvenilir ve her bütçeye uygun Cihangir pansiyonlarının yer aldığı semtte, güvenilir bir gece geçirebilirsiniz. Cihangir pansiyonları en uygun hizmetleri, her şey dahil konseptleri ve ayrıcalıkları ziyaretçileri için hizmete dönüştürüyor. Cihangir pansiyonları fiyatları da bu hizmetlerin bütününü kapsıyor.

Cihangir pansiyonları konaklamalarınızda ister tek ister ailenizle olun, gündüzleri güzel bir gezintinin ardından akşamları restoran ve kafelerde vakit geçirebilirsiniz. Bu keyif açısından Cihangir pansiyonları fiyatları bütçenizi zorlamayacak türden bir profil çiziyor Cihangir pansiyonlarının çoğu taksi çağırma ve bölge için yönlendirme hizmeti sunuyor. En uygun Cihangir pansiyonlarını bulmak için ise doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz.

Cihangir'in gündüzü ayrı, gecesi ayrı atmosfere sahip. Konaklama yapacağınız Cihangir pansiyonları da genellikle semtin dokusunu yansıtabilecek samimiyete sahip. Buna rağmen Cihangir pansiyonları en uygun fiyat aralıklarıyla yerli ve yabancı turistin bütçesini korumayı başarıyor. Peki Cihangir pansiyonları fiyatları neyi kapsıyor? Kiminde fiyata kahvaltı dahilken kiminde kısa süreli konaklamalarda temizlik ayrı ücretlendirilebiliyor. Bu nedenle Cihangir pansiyonları fiyatları araştırmasında hem ihtiyaçlarınızı doğru tespit etmeli hem de pansiyonun hizmet detayları açıklamalarını iyi okumalısınız.

Sitemizde bölgedeki birçok Cihangir pansiyonlarını inceleyebilir, semtin kültürünü yansıtan bu konaklama merkezlerinde kalabilirsiniz. Cihangir pansiyonları en uygun seçeneklerle ve merkez noktadaki konumlarıyla yılın her mevsimi hizmete açık!

Cihangir Gezilecek Yerler

Cihangir Gezilecek Yerler

Cihangir pansiyonları konaklama ve gezme konusunda bölge bir hayli zengin. Cihangir pansiyonları fiyatlarıyla ve hizmetleriyle güven aşıladığı için gönül rahatlığıyla bu bölgede güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

En uygun Cihangir pansiyonlarından birine karar verdiyseniz bölgedeki gezilecek noktaları da şu şekilde not edebilirsiniz:


  • Orhan Kemal Müzesi
  • Çukurcuma Cami
  • Masumiyet Müzesi
  • Cihangir Cami
  • Pilot Müze & Sanat Galerisi

Bu özel semtte unutulmaz anılar kazanmak için Cihangir pansiyonlarını mutlaka incelemelisiniz. Cihangir pansiyonları fiyatları ve hizmet kapasiteleri bakımından size gayet uygun seçenekler sunulabilir.

Eğer kalabalık bir grup olarak seyahat edecekseniz Cihangir pansiyonlarının yanında farklı bir konaklama seçeneği olarak Cihangir Apartları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Cihangir Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cihangir bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Cihangir bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Cihangir Pansiyonları - En Uygun Cihangir Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Cihangir Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Cihangir Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Cihangir Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Cihangir Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.