Cihangir Pansiyonları

En iyi 38 pansiyon, en uygun fiyatlar

Cihangir Pansiyon Fiyatları

Dünyada yaşanacak beş semt içerisinde dördüncü sırada yer alan Cihangir, sadece ülkemizden değil dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin konaklamak için tercih ettiği bir İstanbul semti…

Sahip olduğu tarihi dokusu ve merkezi konumu ile yerli-yabancı çok sayıda turist misafir eden Cihangir'de, bu anlamda çok sayıda konaklama alternatifi yer alıyor. Bu konaklama alternatifleri arasında ise hem ekonomik hem de ev rahatlığında olan Cihangir pansiyonları ön plana çıkıyor.

Orhan Pamuk romanlarına konu olan semt: Cihangir

Cihangir pansiyonları, bizim bildiğimiz sıradan pansiyonlar gibi değiller aslında. Daha çok şık süitlerden oluşuyor. Bazı Cihangir pansiyonları öyle bir manzaraya sahip oluyorlar ki, hiç ayrılmak istemiyor, hatta keşke burası benim evim olsa diyorsunuz. Güne lezzetli bir kahvaltı ile başlayacağınız Cihangir pansiyonlarında, İstanbul'un tüm tarihi ve turistik mekanlarına rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyor olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Cihangir pansiyon fiyatlarının ise bir hayli değişken olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin, manzaralı konaklama birimlerine sahip olan Cihangir pansiyon fiyatlarının gecelik ücretleri oldukça pahalı olabiliyor. Ara sokaklarda yer alan kullanışlı ve küçük bir daire benim için yeterli diyorsanız, o zaman Cihangir pansiyon fiyatları için çok fazla bütçe ayırmanıza gerek yok.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde, özellikle turistik seyahat amacıyla İstanbul'a geliyorsanız eğer, konaklamak için Cihangir'i tercih edebilir ve Cihangir pansiyonları arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon 2019 Cihangir pansiyon fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Cihangir aynı zamanda tek başına gelip bir yandan bir şeyler içerken kitabını okumak ya da gelen geçeni izlemeyi tercih edenlerin yeri.

Cihangir'de konakladığınız otelinizden dar sokaklar boyunca ilerlediğinizde Beyoğlu'na varırsınız. Burada gezip alışveriş yapmanızı ve birer kahve içmenizi öneririz. Yürürken dikkatli bakarsanız ünlü birkaç sanatçıyı da görmeniz mümkün.

Cihangir otel fiyatları otellerin sunduğu hizmete göre farklılık göstermekle beraber her tür bütçeye hitap eden Cihangir oteli bulmak mümkündür.

Cihangir Pansiyon Yorumları

10

Novo Cafe & Bar

Cemal demir - 26 Aralık 2018, Çarsamba 06:55

Beğeniyorum burayı

Asmalımescit'in en eğlenceli barı. Ben beğeniyorum burayı. Hem eğleniyorum hem tavsiye ediyorum. Ne yapayım elimde değil.

10

Olimpia Event Hall

Aptullah ÇAÇA - 17 Ekim 2016, Pazartesi 18:23

Garsonlar cana yakın

Mekan çok iyi... Garsonlar cana yakın ve Taksim gibi bir yerde tercih edilecek tek mekan diyebilirim. Başkası için bilemem ama benim için mekanın müşteri potansiyeli önemlidir. Sevgilimle gidip rahatsız olmadığım tek mekan diyebilirim.

10

Galata Meydanı

Hera Capulcu - 27 Haziran 2014, Cuma 11:48

Hera Capulcu tarafından...

Galata kulesi tarihi mirasımız, emanetimiz. Gölgesi sokak müziği yapan gruplar ve sanatsal etkinliklere hizmet ederken şimdi Beltur'un plastik masa ve sandalyeleri ile dolu. Banklar söküldü, ticaret başladı. Beltur kazansın, kültür yansın, miraslar yok olsun...

2

Hardal

selda cengiz - 21 Şubat 2014, Cuma 14:18

Sodexo konusundaki sıkıntı

Bugün öğle sıralarında yemek yemeye gittim. Orada çalışan esmer bayana sodexoya yükleme yapıyor musunuz diye sordum ve bayan arkasındaki arkadaşına kaşını kaldırarak yok dedirtti ve sürekli de geldiğim bir yer, her gelişimde saçma sapan sorunlar yaşıyorum. Çalışanlarınızın tutumundan dolayı buraya gelmeyi tercih etmeyeceğim.

10

Tünel Meydanı

Ece Kaya - 17 Mayıs 2013, Cuma 14:56

Tünel Meydanı

Taksim otellerinden birinde konaklıyorsanız eğer burayı ziyaret etmeyi unutmayın.

10

İstiklal Caddesi

Özkan Hacıoğlu - 8 Nisan 2013, Pazartesi 21:54

İstiklal Caddesi

İstanbul'un simge yerlerinden birisi İstiklal Caddesi. Hatta İstanbul'u yaşamış İstanbul'dan keyif almış olanlar uzakta kaldıklarında en çok burayı özlerler. Hemen hemen 24 saat hareketlidir. Sokak çalgıcıları, kafası güzel insanlar, bazen aklınızı başından alan tramvay, birçok kültüre beşiklik etmişliğin ispatı binaları... Her bir sokağı dile gelecekmiş gibi hissettirir İstiklal Caddesi'nin. Islak hamburger, yazın mısır, kışın kestane kokusu sarar her bir yerini. İstiklal Caddesi korunması gereken bir kültürdür...

10

Nublu İstanbul @ Babylon

Editor - 9 Mart 2013, Cumartesi 13:52

Programları kaçırmayın, müzik budur!

Bu mekana bayıldım. İstanbul'da kaliteli bir mekanda, gerçekten sadece müzik dinlemek isteyen insanlarla birlikte vakit geçirmek istiyorsanız bu küçük ama eşsiz mekana kesin gitmelisiniz. Üstelik sürekli güzel etkinlikler ve konserler oluyor. Özellikle İlhan Erşahin programlarını kaçırmayın derim. Müzik budur ve müzik ruhuna sahip kişilerle bu mekanda fazlasıyla yaşanır derim.

6

Faces İstanbul

Tülin Kılıç - 18 Şubat 2013, Pazartesi 10:19

Asmalı'nın en popüler mekanlarından biri

Asmalımescit'in en renkli ve en kalabalık mekanlarından biridir Faces. 80'ler, 90'lar müzikleriyle eğlendirdiği geceler daha da güzel oluyor benim için. Dekorasyon, kokteyller, ortam hepsi birbirinden güzel. Fakat sürekli gidildiğinde değil, arada bir gidildiğinde daha bir güzel oluyor sanki. Çünkü gürültülü ve kalabalık olması her zaman çekilesi bir şey değil.

10

Kasette

Editor - 29 Ocak 2013, Salı 11:36

İyi müzik

Asmalımescit'te beğendiğm, iyi müzik yapan mekanlardan biri. Özellikle güzel havalarda dışarda durmak ve iyi müzik eşliğinde eğlenmek güzel. Mekanın önünde bir düzen olmaması biraz karışıklığa sebep olabiliyor ama amacınız sadece kaliteli müzik eşliğinde eğlenmekse kesin gitmelisiniz.

2

Ablam

Zeynep Hüvel Keleş - 8 Mayıs 2012, Salı 09:50

Kötü ortam

Mekan oldukça küçük ve genellikle çok kalabalık oluyor. İçeriye kapasitenin üzerinde kişi alındığı için dans etmek bile imkansız hale geliyor. İnsanlar Türkçe müzik dinlemek için tercih ediyorlar; fakat ortam nedeniyle içerde uzun süre durmak mümkün değil.