Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Cihangir Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Cihangir Pansiyonları

Cihangir için {{ (filteredHotels).length}} / 47 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Cihangir Pansiyonları

Cihangir Pansiyonları

İstanbul'un en özgün ve sürprizlerle dolu semti Cihangir, şehirde mahalle sıcaklığını hissedebileceğiniz ender bölgelerden biri. Romanlara, filmlere konu olmuş kedileriyle özdeşleşen bu semt, şehrin kalbinde ve kalabalıkların ötesinde yaşanabilecek bir nokta. Semtin içerisinde birçok konaklama seçeneği de bulunduğu gibi, özellikle her bütçesine hitap eden Cihangir pansiyonları merkez noktalara konumlanmış durumda. Cihangir pansiyonları en uygun seçenekler konusunda şehrin içinde tatil ve tarih arayanlar için ideal olabilir.

Cihangir'in ismi Kanuni Sultan Süleyman'ın oğlu olan Cihangir'den geliyor. Yine adını ondan alan Cihangir camisini ve semtin tarihi noktalarını, Cihangir pansiyonlarında kalarak rahatça gezebilirsiniz. Cihangir pansiyonları fiyatlarını inceledikten sonra bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Seyahatinizin kaç gün ve ne için olduğuna göre değişmekle birlikte Cihangir pansiyonlarının ihtiyacınızı karşılayacak çeşitlilikte olduğunu bilmelisiniz. Böylesi merkezi bir konumda kalırken Cihangir pansiyonları fiyatlarının da nasıl bu kadar uygun olabildiğine şaşıracaksınız.

Cihangir, içinde birçok farklı kültürü barındıran bir semt. Bu da bölgenin sürprizlerle dolu olmasını sağlıyor. Cihangir pansiyonları konaklamalarınız esnasında İstanbul'un kozmopolit yapısıyla tanışıp şehri farklı bir gözle inceleyebilirsiniz. Cihangir pansiyonlarında konakladığınız zaman diliminde Sıraselviler Caddesi'nin Defterdar Yokuşu'na bağlandığı bölgedeki Firuz Ağa Cami ve diğer değerleri görebilirsiniz mesela. Cihangir pansiyonları fiyat araştırmalarınızı da bu semtin merkez noktasındaki işletmelere göre yaparsanız, bu camiyi görmek için de vaktiniz olur. Cihangir pansiyonları en uygun seçeneklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ancak unutmayın ki tatilinizi ekonomik hale getirmek ve Cihangir pansiyonları fiyatlarını çok daha uygunken yakalamak için erken rezervasyon şart!

Cihangir Pansiyonları Fiyatları

Cihangir Pansiyonları

Konforlu, güvenilir ve her bütçeye uygun Cihangir pansiyonlarının yer aldığı semtte, güvenilir bir gece geçirebilirsiniz. Cihangir pansiyonları en uygun hizmetleri, her şey dahil konseptleri ve ayrıcalıkları ziyaretçileri için hizmete dönüştürüyor. Cihangir pansiyonları fiyatları da bu hizmetlerin bütününü kapsıyor.

Cihangir pansiyonları konaklamalarınızda ister tek ister ailenizle olun, gündüzleri güzel bir gezintinin ardından akşamları restoran ve kafelerde vakit geçirebilirsiniz. Bu keyif açısından Cihangir pansiyonları fiyatları bütçenizi zorlamayacak türden bir profil çiziyor Cihangir pansiyonlarının çoğu taksi çağırma ve bölge için yönlendirme hizmeti sunuyor. En uygun Cihangir pansiyonlarını bulmak için ise doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz.

Cihangir'in gündüzü ayrı, gecesi ayrı atmosfere sahip. Konaklama yapacağınız Cihangir pansiyonları da genellikle semtin dokusunu yansıtabilecek samimiyete sahip. Buna rağmen Cihangir pansiyonları en uygun fiyat aralıklarıyla yerli ve yabancı turistin bütçesini korumayı başarıyor. Peki Cihangir pansiyonları fiyatları neyi kapsıyor? Kiminde fiyata kahvaltı dahilken kiminde kısa süreli konaklamalarda temizlik ayrı ücretlendirilebiliyor. Bu nedenle Cihangir pansiyonları fiyatları araştırmasında hem ihtiyaçlarınızı doğru tespit etmeli hem de pansiyonun hizmet detayları açıklamalarını iyi okumalısınız.

Sitemizde bölgedeki birçok Cihangir pansiyonlarını inceleyebilir, semtin kültürünü yansıtan bu konaklama merkezlerinde kalabilirsiniz. Cihangir pansiyonları en uygun seçeneklerle ve merkez noktadaki konumlarıyla yılın her mevsimi hizmete açık!

Cihangir Gezilecek Yerler

Cihangir Gezilecek Yerler

Cihangir pansiyonları konaklama ve gezme konusunda bölge bir hayli zengin. Cihangir pansiyonları fiyatlarıyla ve hizmetleriyle güven aşıladığı için gönül rahatlığıyla bu bölgede güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

En uygun Cihangir pansiyonlarından birine karar verdiyseniz bölgedeki gezilecek noktaları da şu şekilde not edebilirsiniz:


  • Orhan Kemal Müzesi
  • Çukurcuma Cami
  • Masumiyet Müzesi
  • Cihangir Cami
  • Pilot Müze & Sanat Galerisi

Bu özel semtte unutulmaz anılar kazanmak için Cihangir pansiyonlarını mutlaka incelemelisiniz. Cihangir pansiyonları fiyatları ve hizmet kapasiteleri bakımından size gayet uygun seçenekler sunulabilir.

Eğer kalabalık bir grup olarak seyahat edecekseniz Cihangir pansiyonlarının yanında farklı bir konaklama seçeneği olarak Cihangir Apartları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Cihangir Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Cihangir için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Cihangir otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Cihangir otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Tepebaşı, Taksim, Galata, Cihangir semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.