Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Cihangir Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Cihangir Butik Otelleri

Cihangir için {{ (filteredHotels).length}} / 47 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Cihangir Butik Otelleri

Cihangir Butik Otelleri

Kanuni ve Hürrem'in oğlu Şehzade Cihangir'in genç yaştaki ölümüyle, Mimar Sinan'ın bölgede inşa ettiği Cihangir Cami itibarıyla, semtin adı o dönemden günümüze Cihangir olarak anılıyor. İşte Cihangir butik otelleri böylesine tarihi bir dokunun çevresinde konuşlanıyor. Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla en ucuzdan en lükse herkese hitap edecek nitelikte tasarlanıyor. Durum böyle olunca, kendinize en uygun Cihangir butik otellerinden birini seçmek sizin için hiç de zor olmayacak.

Cihangir butik otelleri; kafe ve restoranlarıyla, İstanbul'un her dönem merkezi olmayı başaran bir semt imajı çiziyor. Lüks otellerin yanı sıra apart daireler ve Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla, geniş bir yelpazede misafir kabul ediyor. Eğer Beyoğlu sınırları içerisinde konaklamanız gerekiyorsa, Cihangir butik otellerinden birini tercih edebilir ve eski İstanbul'un her yerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cihangir butik otelleri en uygun seçenekleriyle ilgili yazımızın devamında bilgi vereceğiz.

Şimdiden belirtelim, Cihangir butik otellerinden birinde konaklıyorsanız sokakta her an bir ünlü görebilirsiniz! Kendinize en uygun Cihangir butik otellerinden birini tercih edip yerleştikten sonra, kafeler ve restoranları dolduran insanların arasına iyice bir göz gezdirin deriz. Ancak bu durum gözünüzü korkutmasın çünkü Cihangir butik otelleri fiyatları İstanbul ortalamasının üstünde kalmıyor.

Cihangir Butik Otelleri Fiyatları

Cihangir Butik Otelleri

Cihangir butik otelleri semtin tarihi dokusu korunarak ve restorasyondan geçirilerek kullanılıyor. Otantik havasını koruyan Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla her zevkten insana hitap edecek şekilde sıralanıyor. Evliya Çelebi'nin seyahatnamesine güzel manzarası ve evleriyle konu olan Cihangir butik otelleriyle, günümüzde de Osmanlı dokusunu yaşatmaya devam ediyor.

Semtte restore edilen Cihangir butik otellerinin yanı sıra, geçmişten günümüze sapasağlam ayakta kalan restoran ve hamamlar da yer alıyor. Tarihi dokusu ve lokasyon kolaylığıyla talep gören bir bölge olduğundan, Cihangir butik otellerinde konaklayacaksanız rezervasyonunuzu erken yaptırmanızda fayda var. Erken rezervasyon durumunda Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla da normalin biraz altında seyredebiliyor. Cihangir butik otelleri en uygun bu şekilde tatilinizi planlamanızı sağlayabilir.

Cihangir butik otelleri mimarileriyle İstanbul'un geçmişine ışık tutarken, bir yandan da günümüzün hareketli hayatına da göz kırpıyor. "Ben modern tasarımları severim" diyenlerdenseniz, restore edilmiş otellerin yanı sıra yeni yapılmış modern mimarili yapılar da oteller arasında yer alıyor. Modern tasarımlı Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla, bölge genelinin bir miktar üzerinde seyredebiliyor. Kendinize en uygun Cihangir butik otellerini birçok seçenek arasından tercih etmek hiç de zor değil.

Cihangir Gezilecek Yerler

Cihangir Gezilecek Yerler

  • Eğer Cihangir butik otellerinden birinde konaklayacaksanız ve vaktiniz varsa, kesinlikle semte de adını veren Cihangir Cami'ni ziyaret etmelisiniz. Her ne kadar deprem ve yangınlar sonrası defalarca yıkılıp tekrar yapılsa da bu cami semtin en önemli sembollerinden biri olmayı hala sürdürüyor.
  • Söylediğimiz gibi Cihangir butik otellerinin yanı sıra cami ve hamamlarıyla da ismini duyuruyor. Cihangir butik otelleri fiyatları açısından ucuz fırsatlar sunarken, bir yandan da sizi bu açıdan tarihi bir yolculuğa davet ediyor. Eğer kendinize en uygun Cihangir butik otellerinden birine çoktan yerleştiyseniz, İlyas Çelebi Cami'sine uğramayı planlarınıza dahil edebilirsiniz.
  • Cihangir butik otellerinde konaklıyorsanız ve yürümeyi seviyorsanız; Defterdar Cami, nam-ı diğer Defterdar İbrahim Paşa Cami'sine de yürümenizi tavsiye ederiz.
  • Gelelim hamamlara... Vaktiniz varsa Cihangir butik otellerinde konaklayıp Firuzağa Hamamı'na gitmemek olmaz. Yangınlar sebebiyle semtin birçok tarihi eseri yerle bir olsa da geride kalanlar dönemin ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Geniş yelpazesi sayesinde Cihangir butik otelleri en uygun seçenekleriyle sizleri bekliyor. Aynı zamanda Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla da işinizi kolaylaştırıyor.
  • Son olarak Cihangir butik otellerinden birinde konaklıyorsanız, Orhan Pamuk müzesini de ziyaret edebilirsiniz.

Siz de Cihangir Otelleri fiyatları için sayfamıza göz atabilirsiniz. İyi tatiller!

Cihangir Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Cihangir için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Cihangir otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Cihangir otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Tepebaşı, Taksim, Galata, Cihangir semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.