Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Cihangir Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Cihangir Butik Otelleri

Cihangir için {{ (filteredHotels).length}} / 45 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
{{ hotel.phone_label }} Rezervasyon İçin Arayın {{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı Tesisi Ücretsiz Ara Tesisi Ücretsiz Ara
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Cihangir Butik Otelleri

Cihangir Butik Otelleri

Kanuni ve Hürrem'in oğlu Şehzade Cihangir'in genç yaştaki ölümüyle, Mimar Sinan'ın bölgede inşa ettiği Cihangir Cami itibarıyla, semtin adı o dönemden günümüze Cihangir olarak anılıyor. İşte Cihangir butik otelleri böylesine tarihi bir dokunun çevresinde konuşlanıyor. Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla en ucuzdan en lükse herkese hitap edecek nitelikte tasarlanıyor. Durum böyle olunca, kendinize en uygun Cihangir butik otellerinden birini seçmek sizin için hiç de zor olmayacak.

Cihangir butik otelleri; kafe ve restoranlarıyla, İstanbul'un her dönem merkezi olmayı başaran bir semt imajı çiziyor. Lüks otellerin yanı sıra apart daireler ve Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla, geniş bir yelpazede misafir kabul ediyor. Eğer Beyoğlu sınırları içerisinde konaklamanız gerekiyorsa, Cihangir butik otellerinden birini tercih edebilir ve eski İstanbul'un her yerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cihangir butik otelleri en uygun seçenekleriyle ilgili yazımızın devamında bilgi vereceğiz.

Şimdiden belirtelim, Cihangir butik otellerinden birinde konaklıyorsanız sokakta her an bir ünlü görebilirsiniz! Kendinize en uygun Cihangir butik otellerinden birini tercih edip yerleştikten sonra, kafeler ve restoranları dolduran insanların arasına iyice bir göz gezdirin deriz. Ancak bu durum gözünüzü korkutmasın çünkü Cihangir butik otelleri fiyatları İstanbul ortalamasının üstünde kalmıyor.

Cihangir Butik Otelleri Fiyatları

Cihangir Butik Otelleri

Cihangir butik otelleri semtin tarihi dokusu korunarak ve restorasyondan geçirilerek kullanılıyor. Otantik havasını koruyan Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla her zevkten insana hitap edecek şekilde sıralanıyor. Evliya Çelebi'nin seyahatnamesine güzel manzarası ve evleriyle konu olan Cihangir butik otelleriyle, günümüzde de Osmanlı dokusunu yaşatmaya devam ediyor.

Semtte restore edilen Cihangir butik otellerinin yanı sıra, geçmişten günümüze sapasağlam ayakta kalan restoran ve hamamlar da yer alıyor. Tarihi dokusu ve lokasyon kolaylığıyla talep gören bir bölge olduğundan, Cihangir butik otellerinde konaklayacaksanız rezervasyonunuzu erken yaptırmanızda fayda var. Erken rezervasyon durumunda Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla da normalin biraz altında seyredebiliyor. Cihangir butik otelleri en uygun bu şekilde tatilinizi planlamanızı sağlayabilir.

Cihangir butik otelleri mimarileriyle İstanbul'un geçmişine ışık tutarken, bir yandan da günümüzün hareketli hayatına da göz kırpıyor. "Ben modern tasarımları severim" diyenlerdenseniz, restore edilmiş otellerin yanı sıra yeni yapılmış modern mimarili yapılar da oteller arasında yer alıyor. Modern tasarımlı Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla, bölge genelinin bir miktar üzerinde seyredebiliyor. Kendinize en uygun Cihangir butik otellerini birçok seçenek arasından tercih etmek hiç de zor değil.

Cihangir Gezilecek Yerler

Cihangir Gezilecek Yerler

 • Eğer Cihangir butik otellerinden birinde konaklayacaksanız ve vaktiniz varsa, kesinlikle semte de adını veren Cihangir Cami'ni ziyaret etmelisiniz. Her ne kadar deprem ve yangınlar sonrası defalarca yıkılıp tekrar yapılsa da bu cami semtin en önemli sembollerinden biri olmayı hala sürdürüyor.
 • Söylediğimiz gibi Cihangir butik otellerinin yanı sıra cami ve hamamlarıyla da ismini duyuruyor. Cihangir butik otelleri fiyatları açısından ucuz fırsatlar sunarken, bir yandan da sizi bu açıdan tarihi bir yolculuğa davet ediyor. Eğer kendinize en uygun Cihangir butik otellerinden birine çoktan yerleştiyseniz, İlyas Çelebi Cami'sine uğramayı planlarınıza dahil edebilirsiniz.
 • Cihangir butik otellerinde konaklıyorsanız ve yürümeyi seviyorsanız; Defterdar Cami, nam-ı diğer Defterdar İbrahim Paşa Cami'sine de yürümenizi tavsiye ederiz.
 • Gelelim hamamlara... Vaktiniz varsa Cihangir butik otellerinde konaklayıp Firuzağa Hamamı'na gitmemek olmaz. Yangınlar sebebiyle semtin birçok tarihi eseri yerle bir olsa da geride kalanlar dönemin ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Geniş yelpazesi sayesinde Cihangir butik otelleri en uygun seçenekleriyle sizleri bekliyor. Aynı zamanda Cihangir butik otelleri fiyatlarıyla da işinizi kolaylaştırıyor.
 • Son olarak Cihangir butik otellerinden birinde konaklıyorsanız, Orhan Pamuk müzesini de ziyaret edebilirsiniz.

Siz de Cihangir Otelleri fiyatları için sayfamıza göz atabilirsiniz. İyi tatiller!

7 Kullanıcı Yorumu

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
7
0 (850) 600 81 32
Faik Pasha Suites & Apartments
Firuzaga Mahallesi Faikpaşa Caddesi No:41-45
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye
10

-

Çukurcuma'da mükemmel butik otel ve cafe. Şehrin göbeğinde tarihi yarımada ve Beyoğlu'na çok yakın. Özenle antika ve sanat eserleriyle döşenmiş zarif ve huzurlu bir ortam. Muhteşem bir menüye sahip.

7
0 (850) 600 81 32
Faik Pasha Suites & Apartments
Firuzaga Mahallesi Faikpaşa Caddesi No:41-45
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye
10

-

Eski Pera'da yer alan, mükemmel bir atmosferi olan bir otel. Faik Pasha Hotels şimdiye kadar gördüğüm en iyi butik otel.

7
0 (850) 600 62 45
Hotel Next2
Kuloğlu Mah.Kocaağa Sok. No.10
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye
8

-

Otelin yeri çok merkezi, ancak bulunduğu sokak o kadar dar ve korkutucu ki gece dikkat etmek gerekiyor. Otel tertemiz, çalışanları oldukça ilgili.

7
0 (850) 600 81 32
Faik Pasha Suites & Apartments
Firuzaga Mahallesi Faikpaşa Caddesi No:41-45
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye
10

-

Sevimli ve şirin, geleneksel olarak dekore edilmiş olup yeni bir stili var. Konforlu. Küçük özel hamamı denemelisiniz.

7
0 (850) 600 81 32
Faik Pasha Suites & Apartments
Firuzaga Mahallesi Faikpaşa Caddesi No:41-45
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye
10

-

Cute and charming. Hotel is traditionally decorated with lots of antic details but still new and very comfortable. Little private hammam is a must!

7
0 (850) 600 81 32
Faik Pasha Suites & Apartments
Firuzaga Mahallesi Faikpaşa Caddesi No:41-45
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye
10

-

Otelin içerisinde zaman geriye doğru akıyor ve siz çok eskilere gidip zamanın durmasını istiyorsunuz. Sonsuz teşekkürler, her şey süperdi.

7
0 (850) 600 81 32
Faik Pasha Suites & Apartments
Firuzaga Mahallesi Faikpaşa Caddesi No:41-45
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye
10

-

Sizi çok eskilere götürüp zamanın durmasını istiyorsanız Faik Pasha Hotels'de zaman geriye doğru akıyor. Her şey süperdi. Sonsuz teşekkürler.

Cihangir Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular