Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Sanat Hotel Pera

Otel
Yıldız SayısıYıldız SayısıYıldız Sayısı
Henüz Puanlanmamış
Odalar iyi değil
Aktivite Galerisi
Aktivite (5)
Genel Görünüm Galerisi
Genel Görünüm (9)
Banyo Galerisi
Banyo (1)
30 Fotoğraf
Sanat Hotel PeraGenel Görünüm - Görsel 1
Sanat Hotel PeraGenel Görünüm - Görsel 2
Sanat Hotel PeraAktivite - Görsel 3
Sanat Hotel PeraAktivite - Görsel 4
Sanat Hotel PeraAktivite - Görsel 5
Sanat Hotel PeraAktivite - Görsel 6
Sanat Hotel PeraAktivite - Görsel 7
Sanat Hotel PeraOda Özellikleri - Görsel 8
Sanat Hotel PeraOda Özellikleri - Görsel 9
Sanat Hotel PeraOda Özellikleri - Görsel 10
Sanat Hotel PeraOda Özellikleri - Görsel 11
Sanat Hotel PeraOda Özellikleri - Görsel 12
Sanat Hotel PeraOda Özellikleri - Görsel 13
Sanat Hotel PeraOda Özellikleri - Görsel 14
Sanat Hotel PeraOda Özellikleri - Görsel 15
Sanat Hotel PeraOda Özellikleri - Görsel 16
Giriş
18 Mayıs Cts.
Çıkış
19 Mayıs Paz.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Etstur
4.977 TL
3.318 TL
%50 Tasarruf
En uygun fiyat: Etstur
3.318 TL
TatilBudur.com
4.992 TL
Diğer Oda Fiyatlarını Gör

Misafirler Ne Dedi?

'Konforsuz'
'Odalar iyi değil'
'Kahvaltı sıradan'
'Hijyen idare eder'

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Asmalı Mescit Mah. Balyoz Sok. No:7, Beyoğlu/İstanbul
Örnek Harita Görseli
Haritada gör
Giriş
18 Mayıs Cts.
Çıkış
19 Mayıs Paz.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Sanat Hotel Pera
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Misafirler Ne Dedi?

'Konforsuz'
'Odalar iyi değil'
'Kahvaltı sıradan'
'Hijyen idare eder'
'Olanaklar idare eder'
'Atmosfer harika'
'Muhteşem hizmet'
'Mükemmel bir konum'

Otel Hakkında

İstanbul.

Otel Bilgileri
Giriş Saati
14:00
Çıkış Saati
12:00
Kat Sayısı
6,6,6
Tesis Oda Sayısı
38,38,38

Bilmekte Fayda Var

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

12:00

Çocuk-Bebek Bilgisi

Beşik (çocuk yatağı) yoktur,Beşik (çocuk yatağı) yoktur,Beşik (çocuk yatağı) yoktur

Covid Tedbir Bilgisi

Bu otel, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.Otel dezenfektan ile temizlenirPersonel, kişisel koruyucu ekipman kullanırOtel, şu anda artırılmış temizlik önlemleri uygulamaktadırMisafirlerle personelin bir arada bulunduğu ana iletişim alanlarında yüz koruyucu siperlik kullanılırSosyal mesafe kuralları geçerlidir48 saat misafir konaklamaları arasında boş dönem zorunludurMisafirlere koruyucu giysi temin edilirMisafirlere maske temin edilirMisafirlere ücretsiz dezenfektan temin edilir,Bu otel, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.Otel dezenfektan ile temizlenirPersonel, kişisel koruyucu ekipman kullanırOtel, şu anda artırılmış temizlik önlemleri uygulamaktadırMisafirlerle personelin bir arada bulunduğu ana iletişim alanlarında yüz koruyucu siperlik kullanılırSosyal mesafe kuralları geçerlidir48 saat misafir konaklamaları arasında boş dönem zorunludurMisafirlere koruyucu giysi temin edilirMisafirlere maske temin edilirMisafirlere ücretsiz dezenfektan temin edilir,Bu otel, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.Otel dezenfektan ile temizlenirPersonel, kişisel koruyucu ekipman kullanırOtel, şu anda artırılmış temizlik önlemleri uygulamaktadırMisafirlerle personelin bir arada bulunduğu ana iletişim alanlarında yüz koruyucu siperlik kullanılırSosyal mesafe kuralları geçerlidir48 saat misafir konaklamaları arasında boş dönem zorunludurMisafirlere koruyucu giysi temin edilirMisafirlere maske temin edilirMisafirlere ücretsiz dezenfektan temin edilir

Genel Uyarılar

Bu otel, an itibarıyla artırılmış temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulandığını bildirmektedir. Oteli temizlemek için dezenfektan kullanılır, sık dokunulan yüzeyler konaklama aralarında dezenfektanla temizlenir, yatak çarşafları ve havlular en az 60 °C/140 °F sıcaklıkta yıkanır, misafirlerin odaları temizlikten sonra mühürlenir, otel, elektrostatik sprey ile temizlenir ve dezenfekte edilir. Misafirlere maske dahil olmak üzere kişisel koruyucu ekipman sunulacaktır. Sosyal mesafe kuralları geçerlidir, oteldeki personel kişisel koruyucu ekipman kullanır, ana iletişim alanlarında personel ve misafirler arasında akrilik yüz koruyucu siperlik bulunur, personelin ateşi düzenli olarak ölçülür, misafirlerin ateşi ölçülür, misafirlere el dezenfektanı sağlanır, temassız oda servisi bulunur. Otel, Safe Travels (WTTC - Küresel) temizlik talimatlarına uyduğunu doğrular. Bu otel kredi kartı, banka kartları ve nakit kabul etmektedir.,Bu otel, an itibarıyla artırılmış temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulandığını bildirmektedir. Oteli temizlemek için dezenfektan kullanılır, sık dokunulan yüzeyler konaklama aralarında dezenfektanla temizlenir, yatak çarşafları ve havlular en az 60 °C/140 °F sıcaklıkta yıkanır, misafirlerin odaları temizlikten sonra mühürlenir, otel, elektrostatik sprey ile temizlenir ve dezenfekte edilir. Misafirlere maske dahil olmak üzere kişisel koruyucu ekipman sunulacaktır. Sosyal mesafe kuralları geçerlidir, oteldeki personel kişisel koruyucu ekipman kullanır, ana iletişim alanlarında personel ve misafirler arasında akrilik yüz koruyucu siperlik bulunur, personelin ateşi düzenli olarak ölçülür, misafirlerin ateşi ölçülür, misafirlere el dezenfektanı sağlanır, temassız oda servisi bulunur. Otel, Safe Travels (WTTC - Küresel) temizlik talimatlarına uyduğunu doğrular. Bu otel kredi kartı, banka kartları ve nakit kabul etmektedir.,Bu otel, an itibarıyla artırılmış temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulandığını bildirmektedir. Oteli temizlemek için dezenfektan kullanılır, sık dokunulan yüzeyler konaklama aralarında dezenfektanla temizlenir, yatak çarşafları ve havlular en az 60 °C/140 °F sıcaklıkta yıkanır, misafirlerin odaları temizlikten sonra mühürlenir, otel, elektrostatik sprey ile temizlenir ve dezenfekte edilir. Misafirlere maske dahil olmak üzere kişisel koruyucu ekipman sunulacaktır. Sosyal mesafe kuralları geçerlidir, oteldeki personel kişisel koruyucu ekipman kullanır, ana iletişim alanlarında personel ve misafirler arasında akrilik yüz koruyucu siperlik bulunur, personelin ateşi düzenli olarak ölçülür, misafirlerin ateşi ölçülür, misafirlere el dezenfektanı sağlanır, temassız oda servisi bulunur. Otel, Safe Travels (WTTC - Küresel) temizlik talimatlarına uyduğunu doğrular. Bu otel kredi kartı, banka kartları ve nakit kabul etmektedir.

Ödeme Yöntemi

MASTERCARD,VISA,VISA,MASTERCARD,Nakit,AMERICAN_EXPRESS,MASTERCARD,Nakit,AMERICAN_EXPRESS,Nakit,AMERICAN_EXPRESS,VISA

Evcil Hayvan

Hayır

Restoran Sayısı

1,1,1

Konum

Sanat Hotel Pera
Etstur
4.977 TL
3.318 TL
%50 Tasarruf

Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Hotel Pera için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Sanat Hotel Pera için 1 gecelik ortalama fiyat 3318.00 TL - 4992.00 TL aralığındadır.
Sanat Hotel Pera için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Sanat Hotel Pera odalarında Kaliteli Yatak Takımı, Masa, Kasa, Oda Servisi, Minibar bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Sanat Hotel Pera için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Sanat Hotel Pera için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Sanat Hotel Pera için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Sanat Hotel Pera için popüler tesis özellikleri; Resepsiyon, Konferans Salonu, Sigara İçme Alanı, Havalimanı Servis, Toplantı Odası olmasıdır.
Sanat Hotel Pera için tesis giriş ve çıkış saatleri kaçtır?
Sanat Hotel Pera tesisi için 14:00 giriş, 12:00 çıkış yapılmaktadır.