Çiftehan Otelleri

İç Anadolu Bölgesi’nin tüm güzelliklerinden yararlanan bölgeler arasındaki Çiftehan, sıcak su kaynaklarıyla termal turizmde önemli bir yere sahiptir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Çiftehan Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Yemekler güzel"

"Giriş, karşılama, yemekler"

7.4

Misafir yorumu

10 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 35 60

Çiftehan Otelleri ve Çiftehan Otel Fiyatları

İç Anadolu Bölgesi'nin tüm güzelliklerinden yararlanan bölgeler arasındaki Çiftehan, sıcak su kaynaklarıyla termal turizmde önemli bir yere sahiptir.

Niğde'ye bağlı olan Çiftehan, tarihin birçok önemli olaylarına tanıklık etmiş ve M.Ö. yıllarda da zengin su kaynaklarıyla dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır.

Bu güzel bölge, yaz aylarında sıcak ve kurak, kış aylarında soğuk ve kar yağışlı geçer. Sizlere özellikle yaz aylarında gitmenizi öneririz.

Derler ki; Mısır kraliçesi Kleopatra sürekli Çiftehan'daki kaplıcalara girer ve gençleşmek için uzun bir süre kalırmış.

Termal turizm açısından önemli bir yere sahip olması ve turistler tarafından ilgi odağı olması, bölgede otellerin açılmasını sağlamıştır. Çiftehan'da otellerin yanı sıra butik oteller pansiyonlar ve termal oteller bulunmaktadır.Termal sulardan siz de yararlanmak istiyorsanız hemen internet üzerinden Çiftehan otellerini araştırabilirsiniz. Bu sayede Çiftehan otellerinin konumları ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çiftehan'daki otellerde arkadaşlarınızla birlikte konaklayıp keyifli bir tatil yaşamak için rezervasyonunuzu yakın bir zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Çiftehan'da bulunan otellerde önceden rezervasyon yaptırılması gerektiğini unutmayın.

Çiftehan otellerinin geneli konforlu odalara sahip olup, kaliteli bir hizmet sunar. Bazı oteller şehrin gezilecek alanlarına oldukça yakındır.

Eğer niyetiniz Çiftehan'ın sıcak sularında güzel bir tatil yapmaksa, Çiftehan otellerinin birinde konaklayabilirsiniz. Böylelikle hem kaplıcaların tadını çıkarıp hem de Kapadokya'ya küçük bir yolculuk yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın