Camel Beach

+ 7 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Camel Beach Hakkında

Camel Beach, Bodrum’un Ortakent Yahşi bölgesinin en batısında yer alıyor. Eski adıyla \’Kargı Koyu\’ olarak bilinen Camel Beach, eskiden beri kumsalda yatan ve atlayan develer sayesinde bu adı almış. Hatta şimdilerde deve turlarıyla da oldukça adından söz ettiren bir koy haline geldi Camel Beach. Camel Beach’e geldiğinizde sizi sanki sonsuzluğa kadar uzanan bir kumsal karşılayacak. Plajın kumlarında, dünya üzerinde çok fazla rastlayamayacağınız zambakları da unutmamak gerek tabi. Bodrum’un en güzel plajlarından biri olan Camel Beach, 100 metrelik parkurlarda gerçekleştirdiği deve turları ile yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çekiyor. Camel Beach’in oldukça sığ bir denizi var. Yosunsuz, kayasız ve dibi sırf kum olması nedeniyle de, Bodrum’da tercih edilecek plajlarından biri. Camel Beach’e Ortakent Yahşi yolu üzerinden Kargı oklarını takip ederek ulaşabileceğiniz gibi, Bodrum Merkez’den tekne ile de ulaşabilirsiniz. Bodrum’a gitmişken Camel Beach’i de gezi listenize eklemeyi sakın ihmal etmeyin. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
2 değerlendirme
Camel Beach
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
12.09.2017
Özlem meydan
Bodrum’a yakışmayan bir işletme
Bodrum’a yakışmayan bir işletme Sunset Cafe, 6 aylık hamileyim, gölge bir şezlonga oturdum ve oturduğum yerden kaldırıldım. Bu çok terbiyesizce bir hareket. Bir daha asla ve asla gelmem.
2/5 Ortalama
04.09.2017
Sevilay ilkay
Çok pahalı
Daha arabanızı park ederken, başlıyorsunuz ödemelere. Önce park ücreti, sonra giriş parası, otuz beş lira yetecek sanıyorsunuz ama üste bir sürü para daha ödemek zorundasınız. Bence işletme çok kötü, hizmet kalitesi kötü. Bir pide 23TL, kahve 7.50TL, Hamburger 25TL…