En iyi 27 apart otel, en uygun fiyatlar

Melikgazi Apart Otel Fiyatları

Merkez ilçe olmasının avantajını taşıyan Melikgazi'de farklı konaklama seçenekleri hizmet vermektedir. Melikgazi apart otelleri de ilçede hizmet veren tesis türleri arasındadır.

Şehrin en merkezi noktalarında listelenen Melikgazi apart otelleri; yeni ve modern binalarda, misafirlerin ihtiyaç duyabileceği her şeyin düşüldüğü donanımlı apart dairelerde konuklarını ağırlamaktadır.

Melikgazi Kayseri'nin sosyo – kültürel seviyesi en yüksek ilçelerinden biridir.

Erciyes Dağı'nın eteklerinde olması ve kayak merkezine yakın olması da kış sezonunda Melikgazi'deki tesislerin tercih edilirliğini arttıran bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tarihi ve kültürel açıdan birçok değeri bünyesinde barındıran ilçe tarihsel dokusuyla gezginler kadar iş dışında kalan zamanı değerlendirmek isteyenlerin de özellikle tercih ettiği bir noktadır. Melikgazi apart otelleri yıl boyunca konuklarına kapılarını açmaktadır. Ancak en yoğun dönemini yaz sezonunda tatilin de başlamasıyla yaşamaktadır.

Melikgazi apart otel fiyatları da yıl içinde çok farklılaşmamaktadır. Fakat yaz sezonunda artan yoğunluk fiyatlar üzerinde de etkilidir. Bu sebeple yaz sezonunda Melikgazi apart otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönündedir. Erken rezervasyon yaptırarak hem yoğunluktan olumsuz yönde etkilenmez hem de sezonda artan Melikgazi apart otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmezsiniz.

Melikgazi'ye hem kültür turizmi ile hem de kayak sezonu olan kış aylarında pek çok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerinse konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde çok sayıda otel hizmet vermektedir. Melikgazi'de hizmet veren bu oteller içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyon türlerindeki oteller bulunmaktadır.

Melikgazi otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılık göstermektedir. Her kategorideki otel farklı konaklama fiyatları sunmaktadır. Melikgazi otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de değişmektedir. Her otelin olanakları doğrultusuna göre misafirlerine sunmuş olduğu hizmet fiyatlar üzerinde de etkilidir.

Melikgazi otel fiyatları yaz aylarında ve kış aylarında da farklı konaklama fiyatlarına sahiptir. Kış aylarında kayak sezonu açıldığında ve yaz aylarında tatil sezonu başladığında Melikgazi otel fiyatları farklılaşmaktadır.

Melikgazi otelleri, Melikgazi otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, özellikleri ve iletişim bilgileri bu yazının üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Melikgazi otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otelle iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Melikgazi Apart Otel Yorumları

10

Doctor House Residence

Eray Oğuzhan - 17 Ocak 2019, Perşembe 00:10

Çok temiz, çok özenli

Merhabalar öncelikle, genellikle otelde konaklamayı tercih ediyoruz. Arkadaşlarımızla sık sık kayağa gideriz her yıl. Erciyes dağ otellerinin fahiş fiyatlarından sonra rezidans / apart otel konaklamayı tercih ettik bu yıl, çeşitli ön yargılarla! Doctor House Residence'ı tercih ettik, Erciyes Kayak Merkezi'ne yakın olması ve Kayseri'nin en hareketli bölgesinde yer alması nedeniyle. Şunu gönülden söylemek istiyorum. Yaşlı amca Ercan Bey'in o neşeli halleri, zaten tüm stresimizi aldı. Kendisine selamlarımızı iletmek istiyorum. Çok temiz, çok özenli mimarisi, ilgililerin yakın alakaları bizi öyle memnun etti ki buraya bunları yazmaya bile erinmiyorum inanın. Eğer birileri okur da bu yorumum onların huzur içinde dinlenmelerine katkısı olursa ne mutlu bana. :) Pişman olmayacağınızı düşünüyorum. İnşallah değişmezler. Kendilerine yürekten teşekkür ediyoruz..

8

Talas Loft Residence

Talas Loft Residence - 2 Ekim 2018, Salı 09:15

Düşünmeye gerke yok

Hiç başka yerler arayarak vakit kaybetmeyin direk çıkıp buraya gelin. 10-12 gün civarı kaldık ve yönetiminin ilgi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi çok beğendik. Bizim ayrılacağımız zamana kadar hiçbir ücret talebinde bulunmadılar. Gelirsem yine burada kalırım.

7

Korkmaz Rezidans

Korkmaz Rezidans - 27 Ağustos 2007, Pazartesi 11:25

Bu fiyata çok iyi

Bu fiyata çok iyi

9

Korkmaz Rezidans

Korkmaz Rezidans - 27 Ağustos 2007, Pazartesi 11:25

Herşey güzel

Konum,odanın büyüklüğü,sıcaklık,banyo,tv her şey çok güzel.

5

Korkmaz Rezidans

Korkmaz Rezidans - 27 Ağustos 2007, Pazartesi 11:25

Kahvaltı yetersiz

Kahvaltı az çeşit, yeterli değil doyurmuyor.

5

Korkmaz Rezidans

Korkmaz Rezidans - 27 Ağustos 2007, Pazartesi 11:25

İğrenç

Yatakları küçüktü

7

Korkmaz Rezidans

Korkmaz Rezidans - 27 Ağustos 2007, Pazartesi 11:25

Beğendik

Mecbur kaldığımız için kaldık ama beğendik yinede

5

Korkmaz Rezidans

Korkmaz Rezidans - 27 Ağustos 2007, Pazartesi 11:25

Ortalama

ortalama ama yine de denenebilir.

7

Korkmaz Rezidans

Korkmaz Rezidans - 27 Ağustos 2007, Pazartesi 11:25

Çok güzeldi

Her şey çok güzeldi. Her yere yakın.

9

Korkmaz Rezidans

Korkmaz Rezidans - 27 Ağustos 2007, Pazartesi 11:25

Korkmaz

Korkmadan kaldık. Çok güvenli bir mekan