Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Melikgazi Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Melikgazi Otelleri

Melikgazi için {{ (filteredHotels).length}} / 27 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Melikgazi Otelleri

Melikgazi Otelleri

Melikgazi Otelleri

Kayseri, İç Anadolu'nun en büyük kentlerinden biri olup, en kalabalık nüfuslu ve büyük şehirleri arasında bulunuyor. Tarihte çeşitli beyliklerin ve devletlerin başkenti olan kent önemli bir tarihe sahip. Osmanlı'da sancak beyliklerinin merkezi olması sebebiyle Türkler için önemli illerinden biri olma özelliği bulunuyor. Kayseri, kış turizmi için en çok tercih edilen bölgelerden biri oluyor. İlde bulunan Erciyes Dağı önemli kayak noktalarından. Kayseri, karasal iklime sahip olduğu için kışın genelde soğuk olmakla beraber en çok tercih edildiği vakitlerden biri oluyor. Kayseri'nin en büyük ilçelerinden biri olan Melikgazi ise kentin merkezi ilçelerinden biri sayılıyor. Bölgenin en önemli geçim kaynaklarından biri ticaret olduğu için küçük bir sanayi şehri sayılabilir. Melikgazi'de konaklamanız için birçok seçenek görebilirsiniz. Erciyes Dağı'na tatile gelen tatilcilerde daha ekonomik olması için Melikgazi'de merkezde bulunan otelleri kullanılıyor. Melikgazi otelleri beş yıldızlı ve dört yıldızlı gibi seçenekleri bulunurken, pansiyonlar ve Melikgazi apart otel seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Şehrin merkezinde bulunan oteller ulaşımı kolay olduğu için misafirlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Bu otellerin havaalanı transfer hizmeti de olabileceği gibi sizleri havaalanından otelinize getirebilme imkanı da sunuyor. Oteller de bulunan hizmetler otellerin yıldız sayısına göre farklılık gösterebiliyor. Beş yıldızlı otellerde bulunan hizmetler genelde lüks bir şekilde tasarlanıyor. Mimarisine önem veren şehrin otellerinin görüntüsü sizleri kendine hayran bırakıyor. Melikgazi otelleri içerisinde sizler için en uygun fiyatlı olanı tercih ederek konaklayabilirsiniz.

Melikgazi Otelleri En Uygun

Melikgazi Otelleri En Uygun

Melikgazi kültürel, tarihsel ve doğal güzellikleri ile misafirlerinden tam not alan kentler arasında bulunuyor. Bu kentin tarihine tanıklık edebileceğiniz birçok yapısını görebilir, kültürel geziler yapabilirsiniz. Kentin merkezi konumda olması sizlere her yere kolaylıkla ulaşabilme imkanı tanıyor. Kentin ulaşım ağından da faydalanabilir, ya da konakladığınız otelde de görebileceğiniz araç kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz. Melikgazi otelleri en uygun avantajları sizlere sunuyor. En uygun fiyatlarda üstün hizmetlerden yararlanabileceğiniz Melikgazi otelleri müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Şehri karış karış gezdikten sonra otellerin sizlere sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bazı oteller manzara izleyebileceğiniz teraslara sahip oluyor. Bu teraslarda yemeğinizi yiyebilir, keyif kahvelerinizi içebilirsiniz. Beş yıldızlı otellerin bünyesinde eğlence kulüpleri bulunabiliyor. Buralarda doyasıya eğlenebilir, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Konakladığınız otelin içerisinde bulunan hamam ve SPA, masaj salonlarından faydalanabilir, yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Otellerin restoranlarında yapılan yöresel lezzetleri tam yerinde tadabilir, muhteşem yemeklerini deneyimleyebilirsiniz. Otellerde size sunulan hizmetler işletmenin kapasitelerine göre değişim gösteriyor. Şehirde ki oteller yerine pansiyonlar seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Ev konforunda olan pansiyonlar sizlere rahat bir konaklama sunuyor. Sıcak ve samimi ev ortamı yansımaları olan pansiyonların bazı odalarında bulunan mutfaklarda kendi yiyeceklerinizi yapabilirsiniz.

Melikgazi Otel Fiyatları

Melikgazi Otel Fiyatları

Melikgazi otel fiyatları belirlenirken dikkate alınan etkenler şöyle sıralanabilir;

  • Otelin bulunduğu konum ilk dikkate alınan özellikleri arasında yer alıyor. Merkezi konumda bulunan otellerin fiyatları daha küçük yerlerde ki otellerin fiyatlarına göre farklılık gösterebiliyor. Otelin bulunduğu konumda ulaşım ağının bulunması ve manzara görüntüsü olması fiyatı etkileyebiliyor.
  • Konaklamak için tercih ettiğiniz otelin yıldız sayısı da fiyatı etkileyen bir diğer faktör. Beş yıldızlı otellerde lüks kategorisindeki hizmetler yer alıyor. Bu da müşterilerin her ihtiyacını karşılayabilecek donanıma sahip olma özelliği gösteriyor. Fiyat olarak dört yıldızlı otellere ya da pansiyonlara göre farklılık gösterebiliyor.
  • Otellerin fiyatlandırılmasında termal sularının olması ya da SPA, masaj salonu gibi özelliklerinin olması fiyatı etkileyebiliyor. Bu özelliklere sahip otellerde konaklarken termal sularında şifalı sulardan faydalanabilir, yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.
  • Kalabalık gruplarla konaklamak istediğiniz bu otellerde erken rezervasyon avantajından faydalanabilirsiniz. Erken rezervasyonla aynı dönemde konaklama fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara konaklayabilir, oluşabilecek aksaklıkları azaltabilirsiniz.
  • Fiyat belirlenmesinde konakladığınız tesisin sizlere sunduğu öğün sayıları ve restoran hizmetleri de fiyatı etkileyebiliyor. Bazı konaklama seçeneklerinde bulunan ara öğünler ve alkol seçeneği fiyatların belirlenmesini sağlıyor.

Fiyat aralığını belirleyen önemli etkenler olarak bu özellikler ve seçenekler dikkate alınıyor. Her bütçeye uygun seçenekler bulunan kentte pansiyonlar gibi bir seçeneği de tercih edebilirsiniz. Bu pansiyonlarda daha ekonomik fiyatlarla konaklayabilir bütçenizi koruyabilirsiniz.

Melikgazi Gezilecek Yerler

Melikgazi Gezilecek Yerler

Kentin tarih bakımından zenginliğe sahip olması gezilecek yerlerin çok olmasına sebep oluyor. En az üç dört gün ayırabileceğiniz Kayseri gezisinde birçok nokta bulunuyor. Kültürel gezilerinize ekleyeceğiniz anılar ve fotoğraflara olanak sağlayan kent size huzurlu bir tatil rotası oluşturmanızı vadediyor. Kentin gezilecek yerleri kısa bir şekilde şöyle listelenebilir;

  • Cami-i Kebir, diğer bir ismi de Ulucami olan yapı çok eski bir tarihe sahip olma özelliği gösteriyor. Bu cami de ibadetlerinizi yerine getirebilir, farklı yapı özelliklerine yakından şahit olabilirsiniz.
  • Kayseri Lisesi, önemli devlet adamlarının ve şairlerin mezun olduğu lise çok eski bir tarihte inşa ediliyor. Yapısıyla sizleri kendine hayran bırakabilecek bu okul şimdi bir Milli Mücadele Müzesi olarak siz gezginlerin ziyaretine açık bekliyor.
  • Gevher Nesibe Hatun Medresesi, Selçuklu döneminde yapılan ilk hastane olan tıp medresesi yıllarca insanların şifa bulmasına olanak sağlamış ve şimdilerde müze olarak görebilmeniz için hizmetinize sunuluyor.

Şehre gelmişken Erciyes Dağı'nda kısa bir kış tatili geçirebilirsiniz. Merkezden kalkan servisler ve otobüslerle ulaşabileceğiniz dağ beyazlar içinde güzelliği ile gözünüzü alabilir. Şehre veda etmeden dünyaca bilinen lezzeti mantısını tadabilirsiniz.

Melikgazi Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Melikgazi için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Melikgazi otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Melikgazi otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.