Burç Beach, Kilyos mekan profili ve Burç Beach hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Burç Beach

  • İstanbul / Sarıyer / Kilyos
10puan

Burç Beach Tanıtımı

Hayalini kurduğunuz güney sahilleri Burç Beach ile yanı başınıza geliyor. Vakitsizlikten ertelenen tatil planlarına eşsiz bir alternatif sunan Burç Beach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin bir işletmesi

2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarı Tepe Kampusu’nda faaliyet gösteren Burç Beach kaliteli hizmet anlayışı ile en gözde mekânlarından biri ve İstanbul’un merkezine sadece yarım saat uzaklıkta…

Muhteşem kumsalı ve 1400 m2 güneşlenme terası 200 kişi kapasiteli Cafe & Bar’ı, balıkçı restoranı ile sabah saatlerinden gün batımına kadar günde yaklaşık 2.000 kişiyi ağırlamaktadır.

Burç Beach, Kilyos´ta kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkânlarından da yararlanılabilir.

Burç Beach Kilyos'ta, plaj malzemelerinin bulunduğu mağaza, 650 araba kapasiteli otopark, şezlong, hasır şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Burç Beach Kilyos'ta, kite board, konserler, hafta sonu gün batımı partileri ve beach volley şampiyonası gibi büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Özellikle Boğaziçi Üniversitesi’ne destek misyonunun bir parçası olarak benzerlerinden ayrılan Burç Beach, Boğaziçi camiası ve misafirleri için Kilyos kampusunu cazip hale getirmek amacıyla sahilin doğal yapısı bozulmadan hayata geçirilmiş bir projedir.

Gelirleri ile Boğaziçi Üniversitesi´ne kaynak yaratan Burç Beach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

1 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
10
İstanbul'un en iyi plajı

-

İstanbul'un en iyi plajı seçilmişti geçen senelerde Burç Beach. Burç kelimesi Boğaziçi Üniversitesi Robert College kelimelerinin baş hafrlerinden gelmektedir. Eskiden sadece Boğaziçi öğrencilerini ve çalışanlarını kabul eden plaj artık misafirlere de açık.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler