Bortaçina Şarap Evi, Avşa Adası mekan profili ve Bortaçina Şarap Evi hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Bortaçina Şarap Evi Tanıtımı

Marmara'nın incisi, Avsa Yiğitler Yat Limanı' nin gözde mekanı Bortaçina Şarap Evi'nden yana ise tercihiniz, deneyimli kadrosuyla Bortaçina Şarap Evi olarak sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Siz Bortaçina Şarap Evi'nin sıcak ortamında şarabinizi yudumlarken sizin için özel olarak seçilmiş yemek müziğimiz ile zengin ızgara ve balık çeşitlerimizle günün yorgunluğunu ve stresinizi üzerinden atabilirsiniz.

Misyonumuz, Bortaçina şarapları olarak şarapçılıkta daima en iyi üzümlerinden en kaliteli şaraplar üretmeye çalışmaktır.

En son teknoloji ile üretilen şaraplarımız her damak tadına uygunluğuyla tanınır. Biz Bortaçina şarapları olarak yıllardan beri hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeden bugünlere kadar geldik ve bundan sonra da en iyi kalite de şarap üretmeye devam edeceğiz.

Şarap evlerimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar ve en iyi kalitedeki şaraplarımızı sizlere sunmaktan onur duyarız.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Yiğitler Köyü Liman Mevkii

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler