Bördübet Butik Otelleri

En iyi 2 butik otel, en uygun fiyatlar

Bördübet Butik Otel Fiyatları

Yıllar önce bu koyda saklanan İngiliz askerlerin "Kuş yatağı" anlamına gelen "Bird the bed" dedikleri Bördübet, birçok kuş çeşidiyle bu adın hakkını veriyor.

Hangi kuşlar var diye merak ediyorsanız eğer hemen söyleyelim: Dağ güvercini, saka, bülbül, balıkçıl kuşlar, atmaca...

Yarımadanın Gökova Körfezi'ne bakan yüzünde yer alan ve sık ormanlarla çevrili olan Bördübet, yöredeki diğer koylar gibi eşsiz bir doğaya sahip. Marmaris Bördübet butik otelleri de bu çam ormanının içinde yer alıyor. Zaten hepi topu iki adet bulunan Bördübet butik otellerinin konseptleri de birbirinden oldukça farklı.

İlk Bördübet butik oteli, yeşillikler arasında, yaklaşık 25 adet Çingene arabalarının boyanması ile oluşmuş bir kamping. Kamping denildiğinde bakmayın, aslında öyle çok özellik barındırıyor ki. ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Bördübet Butik Oteli

Golden Key Bördübet Bördübet

Butik Otel - Marmaris - 10 Misafir Yorumu

Golden Key Bördübet tatilinizde, harika bir doğa ve bir nehir hemen yanı başınızda size eşlik ediyor. Ayrıca tesisin bahçelerde dolaşıp, dalından kopardığınız sebze ve meyveleri yiyebilir, berrak denizin ya da havuzun tadını çıkarabilir ve asırlık çam ağaçlarının gölgesinde dinlenebilirsiniz.

Golden Key Bördübet'te, kahvaltı açık büfe olarak veriyor ve tereyağı, peynir, zeytin ve reçeller komşu köylerden geliyor. Ziyafet sadece kahvaltıda değil, özel alabalık havuzundan seçeneğiniz alabalık akşam yemeğinizi ziyafete dönüştürüyor. Ayrıca Golden Key Bördübet'teki tüm restoranlarda birbirinden
... Golden Key Bördübet tatilinizde, harika bir doğa ve bir nehir hemen yanı başınızda size eşlik ediyor. Ayrıca tesisin bahçelerde dolaşıp, dalından kopardığınız sebze ve meyveleri yiyebilir, berrak denizin ya da havuzun tadını çıkarabilir ve asırlık çam ağaçlarının gölgesinde dinlenebilirsiniz.

Golden Key Bördübet'te, kahvaltı açık büfe olarak veriyor ve tereyağı, peynir, zeytin ve reçeller komşu köylerden geliyor. Ziyafet sadece kahvaltıda değil, özel alabalık havuzundan seçeneğiniz alabalık akşam yemeğinizi ziyafete dönüştürüyor. Ayrıca Golden Key Bördübet'teki tüm restoranlarda birbirinden güzel yöresel ve uluslararası mutfaklar sunuluyor.

Golden Key Bördübet'in tüm konaklama birimlerinde ve tesis genelinde wi - fi bağlantılı sınırsız internet ve ücretsiz misafir otoparkı bulunmaktadır.

Golden Key Bördübet odalarının her birinde harika bir manzaraya hakim balkon bulunmaktadır. Ayrıca yine tüm konaklama birimlerinde özel duşlu banyo, banyoların da içerisinde tuvalet, havlu, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri sunulmaktadır.

Golden Key Bördübet misafirlerinin rahatı ve konforu için de odalarında; çalışma masası, gardırop, elektronik kasa, klima, mini bar, oda temizlik hizmeti, telefon, telesekreter, uydu yayınlı tv ve ütü bulunmaktadır.

Golden Key Bördübet; Marmaris Merkez'e 27 km uzaklıkta Gökova Koyu'nda misafirlerini ağırlıyor. Hayattan tat almayı biliyorsanız burası tam size göre.

Daha Fazla Bilgi»

Bördübet Butik Otel Yorumları

10

Golden Key Bördübet

Golden Key Bördübet - 4 Eylül 2008, Perşembe 01:04

Unutulmaz bir tatil

Biz bu sene tatilimizi Golden Key Bördübet'de yaptık ve unutulmaz bir tatil geçirdik. Golden Key Bördübet ailesine teşekkür ederiz... Muhteşem bir yer, herkese tavsiye ederiz. Keskin Ailesi