Yalova Butik Otelleri

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Gülnur Sağlam

Yalova Butik Otelleri
Marmara'nın önemli şehirlerinden biri olan Yalova, Bursa ve Kocaeli arasında konumlanan küçük bir şehir. Yüzölçümü açısından ülkemizin en küçük şehirlerinden biri olsa da gezilecek yerler ve aktiviteler açısından geniş seçenekler sunuyor. Yalova'nın kendine has lezzetleri başta olmak üzere pek çok güzelliği yerinde görmek için birkaç gününüzü ayırmanız gerekiyor. Bursa yolu üzerinde yer alan Yalova'ya turistik ya da iş seyahati için geliyor olabilirsiniz. Farklı konaklama seçeneklerini bir arada sunan Yalova'da her zevke uygun otel konseptini bulmak mümkün. Yalova butik oteller açısından geniş seçenekler sunduğu için bütçenize ve beklentinize cevap veren birçok oteli bir arada görebilirsiniz. Yalova'daki butik otelleri ve ön plana çıkan özellikleri ile aşağıda derledik!

Termal Bölgede Konaklamak İsteyenlere: Green Garden Yalova

Yalova Butik OtelleriTermal otelleri ile tanınan Yalova'ya tatil için gittiğinizde daha az konaklama alanı bulunan butik otel seçeneklerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Geniş olanaklarla ve ideal kapasiteyi bir araya getiren Green Garden Yalova Otel sayesinde aradığınız sakinliğe ulaşabilirsiniz. Açık ve kapalı havuz olanaklarını bir arada sunan Green Garden Otelde gün boyu pek çok aktivite yapabilirsiniz. Geniş bahçesi ve yemyeşil doğasıyla sizi kendine çeken Green Garden Yalova otelde farklı organizasyon seçenekleri de bulunuyor. Çocuğunuza ve size hitap eden organizasyonlar sezona göre değişebiliyor.

Green Garden Yalova

  Otel
 • Yenimahalle Mah /
 • Termal /
 • Yalova
0850 600 47 44

Tesis Fiyatı

26 Mart 2023 giriş oda fiyatı

850 TL

En Uygun Fiyata Git

Keyifli Bir Konaklama İçin: Mirart Hotel Boutique Spa

Yalova Butik OtelleriYalova'da geçireceğiniz günleri keyifli bir tatile dönüştürmek istiyorsanız Mirart Hotel'in sunduğu avantajları deneyimleyebilirsiniz. Mirart Hotel sayesinde konaklama boyunca spa hizmetinden yararlanabilir ve rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Açık ve kapalı havuz seçeneği sayesinde mevsim şartlarına kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Modern tasarımı ve geniş odaları ile dikkat çeken Mirart spa otel aynı zamanda merkezi konumuyla ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Mirart Hotel Boutique Spa Yalova

  Otel
 • Bağlarbaşı /
 • Merkez /
 • Yalova
0850 600 47 44

Tesis Fiyatı

26 Mart 2023 giriş oda fiyatı

2686 TL

En Uygun Fiyata Git

Doğayla Bütünleşmek İsteyenlere: Kaltur Butik Otel

Yalova Butik OtelleriYalova'ya geliş amacınıza göre merkezden uzakta ve sakin bir konaklama alanı arıyor olabilirsiniz. Merkeze 12 km uzaklıkta yer alan Kaltur Butik Otel sayesinde ideal uzaklığa ulaşabilirsiniz. Yürüyüş alanları ve bisiklet imkanı sunan bu otelde dilerseniz günü doğa ile iç içe geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Yalova kaplıcalarına gitmek isterseniz otelden 5 km uzaklıkta yer aldığını söylemek mümkün.

Kaltur Butik Otel

  Otel
 • Kurtköy Mah /
 • Merkez /
 • Yalova
0850 600 47 44

Tesis Fiyatı

26 Mart 2023 giriş oda fiyatı

2686 TL

En Uygun Fiyata Git

İkisi Bir Arada: Limak Termal Butik Hotel

Yalova Butik OtelleriButik otel hizmeti ile termal seçeneğini bir arada sunan, Limak Otel bünyesinde kusursuz bir konaklama deneyimi elde edebilirsiniz. Açık ve kapalı havuz seçenekleri sayesinde yıl boyunca Limak Termal Butik Otel'de kesintisiz yüzme keyfine varabilirsiniz. Sıradan bir havuzdan daha fazlasını sunan bu bu termal otelde, havuz bazı ve manzaralı havuz seçeneği de bulunuyor. Gün boyu farklı aktiviteleri deneyimlemek isterseniz; yoga, atari, bilardo, bisiklet kiralama hizmeti ve diğer oyun salonlarını kullanabilirsiniz.

Limak Thermal Boutique Hotel

  Otel
 • Gökçedere /
 • Termal /
 • Yalova
0850 600 47 44

Tesis Fiyatı

26 Mart 2023 giriş oda fiyatı

4887 TL

En Uygun Fiyata Git

Ailelere Özel Konaklama Hizmeti İçin: Green Hills Suites

Yalova Butik OtelleriGreen Hills Suites, geniş odaları ve manzara seçeneği ile ziyaretçileri kendine çekiyor. Açık havuz imkanı sunan Green Hills Suits bünyesinde, aynı zamanda manzaralı havuzları da deneyimlemeniz mümkün. Ailelere özel oda seçeneği ve hizmet imkanıyla bilinen Green Hills Suits ile konaklamaya ek olarak farklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz aile boyu kahvaltıları odanızın konforunda ve manzaraya karşı yapabilirsiniz. Tekerlekli sandalye kullanımına uygun hizmet seçenekleri bulunan bu engelli dostu otelde, misafirleri güvenli bir şekilde konaklayabiliyor.

Green Hills Suites

  Otel
 • Cumhuriyet Mah /
 • Çınarcık /
 • Yalova
0850 600 17 09

Tesis Fiyatı

26 Mart 2023 giriş oda fiyatı

475 TL

En Uygun Fiyata Git

Turistik Bir Bölge Arıyorsanız: Zir Dream Thermal & Spa Yalova Hotel

Yalova Butik OtelleriZir Dream Thermal & Spa Yalova Hotel, eşsiz konumu ve hizmetleri ile ideal bir konaklama imkanı sunuyor. Birden fazla hizmet seçeneğini tek çatı altında toplamak istiyorsanız tercihinizi Zir Dream Thermal & Spa Yalova Hotel'den yana kullanabilirsiniz. Termal alanda hizmet veren bu otel konum olarak Yalova'nın turistik bölgesi olarak bilinen Termal'de yer alıyor. Dağ manzaralı oda seçenekleri sunan Zir Dream Thermal & Spa Yalova Hotel bünyesinde şifalı ve manzaralı bir konaklama deneyimi elde edebilirsiniz.

Zir Dream Thermal Otel

  Otel
 • Gökçedere /
 • Termal /
 • Yalova
0850 600 17 09

Tesis Fiyatı

26 Mart 2023 giriş oda fiyatı

1600 TL

En Uygun Fiyata Git
Yalova Butik Otelleri

Birbirinden güzel butik otelleri ile kış tatilinizi Türkiye'nin termal merkezi Yalova'da geçirebilirsiniz! İstanbul'a yakın konumu ile hafta sonu şehirden kaçış imkanı sunan Yalova, aynı zamanda kış tatilini geçirebileceğiniz favori rotaları arasında. Farklı bir bölgede ve konseptte bir otel seçeneği arayanlar için Neredekal.com'un listelediği Butik Oteller sayfasına bakabilirsiniz!

Daha fazla Yalova Butik Oteli öğrenmek için aşağıya bakabilirsiniz;

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)