Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Kız Kıza Zaman Geçirmek İsteyenlere: İstanbul’daki Kadınlar Plajları

Kız Kıza Zaman Geçirmek İsteyenlere: İstanbul’daki Kadınlar Plajları

Paylaş
Seyhan Ahen  
Eklenme: 29 Temmuz 2022
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Kız Kıza Zaman Geçirmek İsteyenlere: İstanbul’daki Kadınlar Plajları
Kız kıza zaman geçirmek istediğinizi duyar gibiyiz. Özellikle havaların ısınmasıyla beraber serinlemek ve keyifli vakit geçirmek adına herkesin uğrak noktası plajlar oluyor. Bu noktada kimileri karışık kimileri de tercihe göre kadınlar plajına gitmek istiyor. Biz de bununla ilgili olarak sizlere İstanbul’da gidebileceğiniz kadınlar plajlarını derledik. Peki İstanbul’da kadınlar plajı nerelerde var? Haydi, gelin beraber bakalım.

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan bu plajda yalnızca kadınlar bulunabiliyor. Ayrıca tamamı kadın çalışanlardan oluşan bu plajda piknik alanı da bulunuyor. Altınkum Kadınlar Plajında çalışma saatleri sabah 07.00 ile akşam 18.00 arasındadır. Giriş ücretleri ise hafta içi 80 TL, hafta sonu ise 100 TL olarak belirlenmiş. Eğer buraya servisle ulaşım sağlayacaksanız bütçelendirme, plaj ücreti, gidiş - dönüş, masa ve sandalye kullanımı ile birlikte;
 • Avrupa Yakası Hafta içi 180 TL - Hafta Sonu 200 TL
 • Anadolu Yakası Hafta içi 200 TL - Hafta sonu 220 TL
 • Menekşe Kadınlar Plajı

  Kız Kıza Zaman Geçirmek İsteyenlere: İstanbul’daki Kadınlar Plajları

  {ad:0} İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Menekşe Kadınlar Plajı deniz, kum, güneş üçlüsünden ayrılmak istemeyen kadınların uğrak noktası. Yalnızca Pazar günleri karma bir şekilde hizmet veriyor. Menekşe Kadınlar Plajının ücretleri ise 55 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca buraya servis hizmeti ve boğaz turuyla ulaşım mümkün. Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş, İstinye ve Beykoz’da servis kalkış noktaları bulunuyor. Bu noktalardan plaja ulaşabilir harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Hatta gününüzü plajda geçirmek istemiyorsanız sizin için harika bir önerimiz var. Sarıyer Keşfi: Gezilecek Yerler, Yapılacak Şeyler. En İyi Börek Nerede? rehberimize bakabilir, gününüzü mükemmel Sarıyer keşfi ile taçlandırabilirsiniz.

  Poyrazköy Kadınlar Plajı

  Kız Kıza Zaman Geçirmek İsteyenlere: İstanbul’daki Kadınlar Plajları

  İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan bu plaj sadece kadınlara ayrılmış durumda. Buraya giriş için önden randevu almanız gerekiyor. Plajın çalışma saatleri ise sabah 06.00 akşam 21.00 şeklinde. Buradan çıkıp Beykoz’un güzel sokaklarında turlayabilir, yorgunluğunuzu atmak için bölgedeki restoranlarda keyif yapabilirsiniz. Ayrıca tüm gününüzü denizde geçirmek istemiyorsanız,Beykoz’un Birbirinden Güzel Köyleri’ne bakabilir doğayla iç içe bir gün geçirebilirsiniz.

  Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı

  Kız Kıza Zaman Geçirmek İsteyenlere: İstanbul’daki Kadınlar Plajları

  İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Riva Kadınlar Plajı, temiz ve nezih ortamıyla pek çok kadının tercih nedeni. Plaj kadınlara yalnız Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri hizmet veriyor. Cumartesi, Pazar ve pazartesi günleri ise Riva Elmaskum Plajı’nı tercih edebilirsiniz. Buraya giriş için önceden randevu almakta fayda var zira hafta sonu gideceksiniz, yer bulmakta zorlanabilirsiniz.

  Ayrıca işletme servis ücreti de sunuyor ve ücretler şu şekilde:

 • Anadolu Yakası : Plaj Ücreti, Giriş - Dönüş dahil 110 TL
 • Avrupa Yakası : Plaj Ücreti, Giriş - Dönüş dahil 130 TL
 • Kız Kıza Zaman Geçirmek İsteyenlere: İstanbul’daki Kadınlar Plajları

  Her ne kadar oldukça az seçeneğe sahip olunsa da İstanbul’da deniz keyfi yapmanın tadı bir başka. Buralardan çıkıp çevredeki mesire alanlarını ziyaret edebilir ya da su yorgunluğunu üzerinizden atmak için bölgedeki sayısız restoranlarda enerjinizi doldurabilirsiniz. Örneğin İstanbul’un En Güzel Piknik Alanları’nda eğlenceli vakitler geçirebilir ya da Bu Yaz İstanbul’da Keşfedeceğiniz: 2022’nin En Gözde Mekanları’na göz atabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin beraber olmak ve dostlarla edilen birkaç kelam gününüzün harika geçmesini sağlayacaktır. İşte tüm gün size ait, kız kıza geçirdiğiniz vakti en güzel hale getirin!