Bartın Otel Rehberi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Bartın Otel Rehberi
Karadeniz Bölgesi'nin belki de en kendine has şehirlerinden olan Bartın; denize nazır ilçeleriyle yaz mevsiminde ayrı, kış mevsiminde ayrı güzel. Yüzölçümü açısından küçük sayılabilecek bir şehir olan Bartın; doğal güzellikleri, tarihi mekânları ve lezzet alternatifleriyle yerli ve yabancı turistlerin aklında yer etmeyi başarıyor.
Bartın Otel RehberiBartın; şehir merkezinin yanı sıra Kurucaşile, Ulus ve Amasra ilçelerine sahip. Ulus hariç bu dört destinasyonun da denize kıyısı bulunuyor. Yerleşim açısından tarihi Hititlere dayanan bölgede Kapısuyu Plajı, Gölderesi Şelalesi, Çambu Yalısı gibi doğa ile iç içe mekânların yanı sıra, Ulus'ta her yıl ağustosun ilk haftasında düzenlenen Uluyayla Şenlikleri ve 27 farklı malzeme ile hazırlanan Amasra Salatası gibi akılda yer edici ayrıntılar da Bartın'ın unutulmayacak noktaları arasında yer alıyor. Keşif Rehberi'mizde bulunan ve sizler için detaylı olarak yazdığımız Bartın Gezi Rehberi'ni okumadan planlarınızı yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Her mevsimde ziyaret edilebilen ancak plajları itibarıyla pek tabii ki yaz mevsimlerinde daha sık tercih edilen Bartın'da konaklama seçeneklerini yazımızın devamında inceleyebilirsiniz!

Deniz İkilemini Sevenlere: Günter Seher Otel

Bartın Otel RehberiAmasra'da denize sıfır konumda yer alan Günter Seher Otel, deniz manzaralı açık yüzme havuzuyla da oldukça cazip bir tatil vaat ediyor. Amasra Kalesi'ne 2.5 kilometre mesafede olan Günter Seher Otel'in bütün odaları deniz, havuz ve orman manzaralı.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

700 TL

En Uygun Fiyata Git

Tarihi Dokuları Sevenlere: Fatma Hanım Konağı

Bartın Otel RehberiDokuz odalı butik bir yapıya sahip Fatma Hanım Konağı, adından anlaşılacağı gibi eski bir konakta hizmet vermekte. Osmanlı mimarisinden esintilerle tasarlanmış odalarında özel bir banyo yer almakla birlikte avlusunda yer alan bahçesi, şehir merkezindeki konumu ve özenli dekorasyonu Bartın'da geçecek vaktinize keyif katacak.

Dağ Evi Konsepti Sevenlere: Küre Dağ Evi

Bartın Otel RehberiBartın'ın Ulus ilçesindeki Küre Dağları Milli Parkı'nda konumlanan Küre Dağ Evi, 12 odalı bir tesis. Dokuz bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen Küre Dağ Evi'nde ücretsiz otopark, araç ve bisiklet kiralama, masa oyunları, çocuk oyun parkı ve kütüphane; misafirleri bekleyen olanaklar arasında başta geliyor. Tabii nefis bir dağ havası ve göz alabildiğince uzanan yeşil doğadan sonra…

İş Seyahatine Çıkanlara: Kemik Park Otel

Bartın Otel RehberiBartın merkezdeki konumu, ücretsiz otopark hizmeti ve tam anlamıyla iş seyahati oteli tarzındaki yapısının yanı sıra, modern iç tasarımı ve ferah odalarıyla iş seyahatinde yolu Bartın'a düşenlerin ilk tercihleri arasında Kemik Park Otel gelmektedir. Konaklama olanaklarının yanı sıra geniş iş toplantılarının gerçekleştirilebilmesi ile de öne çıkmaktadır.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

665 TL

En Uygun Fiyata Git

Ege Havası Sevenlere: Sardinia Otel

Bartın Otel RehberiEge'nin küçük köylerindeki tesislerin havasını Karadeniz'in hırçın kıyılarında da bulabileceğinizi söylesek, muhtemelen inanmazdınız. Ancak Sardinia Otel tam olarak bu tanıma uygun bir tesis. Gerek bahçesi, gerek dış mimarisi, gerekse iç dekorasyonuyla Ege pansiyonlarını andıran bir havası var…
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Bartın Otel RehberiSiz de Bartın ve ilçelerindeki bütün tesisleri daha detaylı incelemek ve dilediğiniz otelde rezervasyon yapmak için Bartın Otelleri listemize göz atabilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)