Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bartın Merkez Otelleri

Bartın Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bartın Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Topraklarının büyük bir kısmı Küre Dağları Millî Parkı sınırları içerisinde kalan Bartın, doğal güzellikleriyle yıl içerisinde milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapar. Gelenler ise konaklamada Bartın Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir.

Bartın, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin Batı Karadeniz Bölümü'nde yer almaktadır. Yemyeşil Karadeniz doğasına sahip Bartın yıl içerisinde hem sporcuları hem doğa severi hem de iş için gelenlere ev sahipliği yapmaktadır. Bartın'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup hizmet veren Bartın Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri ve yıldızlı oteller listelenmektedir.

Bartın Merkez otelleri; şehrin merkezinde yer almasının da etkisiyle kamu binalarına, iş merkezlerine, bankalara, restoranlara, alışveriş noktalarına yürüme ve gezip görülecek yerlere yakın mesafede yer almaktadır. Bartın Merkez otelleri, şehrin merkezinde olduğundan dolayı iş veya turistlik gezi için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir konumda olup kusursuz bir hizmet vermektedir.

Bartın Merkez otelleri dört mevsim hizmet vermekte ve gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Bartın Merkez otelleri kategorisinde yer alan otel kategorileri özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Tüm yıl yaşanılan bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Bartın Merkez otelleri kategorisinde yer alan otel kategorilerinden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Bartın Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ile konumları ve tüm özellikleri bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen tüm Bartın Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Bartın Merkez oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bartın Çayı Türkiye'de deniz trafiğine uygun tek yerdir. Debisi yüksek olduğundan dolayı denizde gemilerin şehrin içine kadar girebilmesi mümkün olmaktadır.

Bartın, Karadeniz Bölgesi'nin batı bölümünde yer alan ilin merkezidir. Bartın adını, kenarında kurulduğu Bartın Çayı'nın antik çağdaki ismi olan Parthenios'tan almıştır. Doğuda Kastamonu, güneyde Karabük, batıda Zonguldak, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir. Ormanlık alan bakımından oldukça zengin olan ve büyük bir kısmı Küre Dağları Milli Parkı sınırları içerisinde yer almaktadır.

Bartın Merkez'e yıl içerisinde iş ya da turistlik gezi için pek çok kişi gelmektedir. Bartın Merkez'e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller tüm yıl açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Bartın Merkez'de hizmet veren bu konaklama otelleri şehrin merkezinde olduğundan dolayı kamu binalarına, iş merkezlerine, bankalara, alışveriş mekanlarına ve ünlü restoranlara da oldukça yakındır.

Bartın Merkez otel fiyatları ise otellerin bulunduğu konuma göre farklılık gösterirken bu farklılığa, misafirlerinin rahatı ve huzuru için tesis genelinde ve konaklama yapılan odalarında sunduğu hizmete ve sağladığı olanaklar da etki etmektedir.

Bartın Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu sayfada bulunan listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otelle iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bartın Merkez Hakkında

Batı Karadeniz'in yeşil ile kaplı bölgelerinden biri olan Bartın Merkez, ahşap tekne yapımcılığı ile biliniyor daha çok…

Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Bartın'ın şehir merkezi, ülkemizde deniz trafiğine uygun olan tek dereye ev sahipliği yapıyor. Bartın Merkez'den geçen Bartın Çayı'ndan Karadeniz'e gemiyle gidebilmek mümkün.

İsmini, kenarında yer alan Bartın Çayı'ndan alan Bartın Merkez, antik çağda "Parthenia" ismiyle anılıyormuş. M.Ö. 1200 yılına dek Gasgas Kabilesi'nin hüküm sürdüğü Bartın Merkez'de, daha sonraları Hititler, Frigler, Kringenler, Kokonlar, Enetler, Kimmerler, Lidyalılar, Persler ve Makedonyalılar hüküm sürmüş. Bu tarihsel seyir, Roma, Bizans ve 11.-13. yüzyılda Selçuklular ve Candaroğulları dönemleri ile 1392'de Yıldırım Beyazıt tarafından Osmanlı topraklarına katılması ile devam etmiş.

Şimdilerde Bartın Merkez, denizden 12 km uzaklıkta, Bartın Nehri'ni meydana getiren Koca ve Kocanaz Çaylarının yeşil bir örtüye bürünerek üç yönden kucakladığı tepecikler üzerinde yer alıyor. Batısında Mugoda Dağı ile Aladağ, kuzeyinde ise İnkumu Dağı'nın yer aldığı Bartın Merkez, 1151 km2 yüzölçümüne sahip ve toplam nüfusu ise 34.741.

Tarım ve hayvancılık, Bartın Merkez'in en önemli geçim kaynaklarından biri. Bununla birlikte maden ocakları ile ahşap tekne yapımcılığında da Bartın Merkez büyük bir öneme sahip ülkemiz açısından. Hatta ahşap tekne yapımcılığı, hızla değişen dünya koşullarında varlığını sürdürebilen usta-çırak eğitimi ile köklü bir meslek haline gelmiş Bartın Merkez'de. Zaten Bartın Merkez'de 1998 yılında öğretime açılan ve Ahşap Yat Yapımı Anadolu Meslek Lisesi ismini alan bir lise de bulunuyor.

Bununla birlikte balıkçılığın da ayrı bir önemi var Bartın Merkez'de. Fındık da Bartın Merkez'in diğer önemli geçim kaynaklarından biri.

Bartın Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sindoma Otel
Sindoma Otel

-

Hizmet muhteşem

Konakladığım en iyi otel. Hizmet muhteşem. Çalışanların güler yüzlülüğü ise yoruma gerek bırakmıyor. Kahvaltı 5 yıldızlı otellerden dahi daha iyi. Otel sahipleri olduğunu sonradan öğrendiğim Vahap Bey ve Sevil Hanım bizimle tek tek ilgilendiler. Her şey için teşekkür ederiz. Bu tür yerler için pek yorum yapan birisi değilim ama bu kez bir şeyler yazmadan yapamadım. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sindoma Otel
Sindoma Otel

-

Kahvaltı muhteşemdi

Hafta sonunu geçirmek için çocuklarımızla birlikte gittiğimiz Bartın'da Sindoma Otel'de kaldık. Adımımızı attığımız andan itibaren çok sıcak ve güler yüzlü personelle karşılaştık. Odalar oldukça temiz ve rahattı. Kahvaltı muhteşemdi. Otelin sahibi Vahap Bey ve eşi Sevil Hanım oldukça misafirperverdi. Kendimizi adeta evimizde hissettirdikleri için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sindoma Otel
Sindoma Otel

-

Mükemmel

Söylenecek tek bir kelime... Mükemmel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sindoma Otel
Sindoma Otel

-

Otel çok temiz ve çalışanlar güler yüzlü

Otelde 1.5.2015 tarihinde ailem ile birlikte kaldık. Otel gerçekten çok temiz ve güzel. Çalışanlar ise güler yüzlü ve sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Otel Bartın Merkez'de ve çevreye de (Amasra, İnkumu, vb.) çok yakın. Biz burada kaldık ve çevreyi gezdikten sonra akşamları otelimize döndük. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sindoma Otel
Sindoma Otel

-

Hijyenik ve güzel

Şu anda konakladığımız otel... Umduğumuzdan fazlasıyla karşılaştık. Odalar tertemiz ve güzel. Personel güler yüzlü ve ilgili. Tavsiye edebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sindoma Otel
Sindoma Otel

-

Aile ortamı çok iyi

Tek başıma bir konaklama geçirmiştim. :) 2-3 gün kadar kaldım. Zaten Antalya'da yaşıyorum, otel cenneti bir yer ama Titanic'de bile kaldım, burada ki güler yüz ve aile ortamı çok iyi. On numara yer. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sindoma Otel
Sindoma Otel

-

10 numara

Bayramda iki gün konakladık. Vahap Bey ile Hasret ve Berat'ın güler yüzü ve samimiyeti bizi çok memnun etti. Odalar tertemiz, kahvaltı şahane... Bartın'da konaklamak isteyenlere tavsiye ediyorum. İnkumu ve Amasra'ya çok yakın, ulaşım çok rahat...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sindoma Otel
Sindoma Otel

-

Herkese tavsiye ederim

Sadece 2 gün konaklayabildik ama o 2 günü evimizden ayrı bir ortamda yadırgamaksızın hijyenik odalarda, güler yüzlü çalışanlar ile hoş vakit geçirdik. Otele teşekkür eder, herkese de tavsiye ederim..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sindoma Otel
Sindoma Otel

-

Ellerinden geleni yapıyorlar

Odalar harika, en ufak ayrıntıya kadar düşünülmüş. Her şey tertemiz ve yeni. Çalışanlar son derece güler yüzlü ve ilgili, memnun olmanız için ellerinden geleni yapıyorlar. Bartın Merkez'de konaklamanız gerekiyorsa hiç tereddüt etmeden Sindoma Otel'de kalabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)