Azmakhan Otel'den Eylül Ayına Özel İndirim!, Turlar - Geziler

Azmakhan Otel'den Eylül Ayına Özel İndirim!

Turlar - Geziler - - tarafından eklendi. 0 Yorum

Azmakhan Otel'den Eylül Ayına Özel İndirim!

Akyaka'nın en özel tesislerinden biri olan Azmakhan Otel, 2013 sonbaharına kaçırılmayacak fırsatlarla başlıyor. Eylül ayı boyunca Azmakhan'da yapacağınız konaklamalarda %20 indirim var!

Azmakhan Otel, Akyaka Gökova'da, kalabalıktan uzak gizli bir cennet. Kuş sesleriyle uyanıp, ruhunuzu dinlendireceğiniz ve kendinizi evinizin rahatlığında hissedeceğiniz romantik bir mekan.

Her köşesi ince bir zevkle tasarlanmış olan bu mekan, adımınızı attığınız anda farklı bir yere geldiğinizi size hissettirecek. Eşsiz bir doğa ile çevrili ve Akyaka'nın muhteşem panoramik manzarasına hakim bir konumda yer alan Azmakhan Otel, özel olarak döşenmiş 22 odasıyla tam bir butik otel.

Sezon boyunca konuklarına en iyi hizmeti en yüksek kalite standartlarıyla sunan Azmakhan'da kişiye özel servis, fitness, jakuzi, Türk hamamı, spa gibi imkanlarla rahat ve keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün. Üstelik size özel indirimlerle...

Azmakhan Otel, 2013 sonbaharına kaçırılmayacak fırsatlarla başlıyor. Eylül ayı boyunca Azmakhan Otel'de yapacağınız tüm konaklamalarda %20 indirim var!

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler