Biga Pansiyonları

En iyi 12 pansiyon, en uygun fiyatlar

Biga Pansiyon Fiyatları

Çanakkale'nin en büyük nüfuslu ilçelerinden olan ve il nüfusuna büyük bir katı sağlayan Biga, bölgeye gelen turistlerin konaklamak için sıklıkla tercih ettiği destinasyonlardan biri.

Genelinin oda – kahvaltı olarak hizmet verdiği Biga pansiyonları konforlu konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır. Tesislerde sabah kahvaltıları her gün açık büfe ya da kontinental kahvaltı olarak servis edilmektedir.

Çanakkale'nin ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Biga, yıl içerisinde şehre gelen turistlerin uğrak noktalarından biridir.

Büyük bir kısmında ücretsiz Wi-Fi erişimi de sağlanan Biga pansiyonları, iş ya da seyahat amaçlı konaklamalar için de uygundur. Odalarda özel banyo bulunan pansiyonlarda havlu, saç kurutma makinesi ve çarşaflar tesis tarafından temin edilmektedir.

Aynı zamanda şehir merkezine de yakın konumda bulunan Biga pansiyonları, Bandırma Feribot İskelesi'ne de 1 saatlik sürüş mesafesindedir. Tüm bu yönleriyle tesisler konuklara avantajlı bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Diğer tesislerle kıyaslandığında Biga pansiyon fiyatları uygun bütçeli konaklama birimleriyle ön plana çıkmaktadır. Üstelik sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz fiyatlar dönem dönem farklılık gösterse de tesislerin büyük bir kısmında erken rezervasyon fırsatı bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken ise seyahatiniz önceden planlayarak, bütçenize en uygun olan Biga pansiyon fiyatını belirlemek ve rezervasyonunuz yaptırmak.

Şimdiden keyifli tatiller dileriz.

Biga, aynı ismi taşıdığı yarımadada kurulmuş önemli bir yerleşim alanıdır. Denize olan yakınlığı, doğasının güzelliği sebebiyle tatilcilerin de dikkatini çeken Biga'da birçok konaklama tesisi bulunuyor. Biga konaklama tesisleri genellikle butik otel, tatil oteli ve pansiyon tipi işletmelerden oluşuyor.

Biga otel fiyatları geçmiş yıllara nazaran 2019 yılında da çok fazla artış göstermemiştir. Biga otel fiyatları her bütçeye hitap etmekle birlikte, belli dönemlerde kampanyalara girerek daha ekonomik hale gelmektedir.

Mayıs, haziran, temmuz, ağustos aylarında Biga otel fiyatları 90 TL-150 TL arasında değişiklik gösterirken; eylül ayının sonlarından itibaren tüm kış boyunca Biga otel fiyatları 30 TL-70 TL arasında seyir gösterir. İstenilen fiyatlara kahvaltı dahilken, tam pansiyon hizmetlerde fiyatlar bir tık daha artmaktadır.

Biga otel fiyatları sayfamızı inceleyerek rezervasyonunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Erken rezervasyon önemlidir. Çünkü yaz aylarının belli dönemlerinde Biga otelleri doluluk oranına ulaşmaktadır.