Beşiktaş Restoranları

İstanbul Boğazı kıyılarından başlayıp, tepelere doğru uzanan, İstanbul’un en hareketli noktalarından biridir Beşiktaş… Tıpkı Taksim gibi Beşiktaş’ta cıvıl cıvıldır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Beşiktaş Restoranları

Toplam 178 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri En uygun sonuca göre listele
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

"Motorcu çalışan"

"Dürümce'de deniz manzaralı kazık"

4.8

Misafir yorumu

5 yorum

"Eskiden iyi bir işletme derdim"

"Enfes vişneli bira"

6.0

Misafir yorumu

4 yorum

"Şubelerde kalite eksikliği var"

"Tavsiye"

7.0

Misafir yorumu

2 yorum

"En son gidilecek mekan"

"Çeşit az"

4.0

Misafir yorumu

2 yorum

"Başka bir mönü"

"Fiyatı fazla yüksek"

2.0

Misafir yorumu

2 yorum
Royal Suites Beşiktaş

Otelz.com

En uygun oda fiyatı

135 TL

En Uygun Fiyata Git

"Yazık oldu tarihe"

10

Misafir yorumu

2 yorum

"Farklılık"

"Beşiktaş'a yakışmış güzel bir yer :)"

10

Misafir yorumu

2 yorum

"Bir daha uğramam"

"Bebek'in en hareketli mekanı"

5.0

Misafir yorumu

2 yorum

"Manzara güzel"

"Kahve bahane, Aşşk Kahve şahane"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum

"Böyle lezzetli köfte yemedim"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum

Beşiktaş Restoranları

İstanbul Boğazı kıyılarından başlayıp, tepelere doğru uzanan, İstanbul'un en hareketli noktalarından biridir Beşiktaş… Tıpkı Taksim gibi Beşiktaş'ta cıvıl cıvıldır.

Tarihi dokunun, İstanbul Boğazı'nın esintileriyle birleştiği Beşiktaş, bu anlamda yabancı turistlerinde fazlasıyla ilgisini çekiyor. İstanbul gece hayatının da vazgeçilmez noktalarından biri olan Beşiktaş, alışveriş için de tercih edilen bir bölge. Bu nedenle Beşiktaş, yemek yenilecek yerler açısından oldukça fazla seçeneğe sahip.

Beşiktaş'ta yemek yenilecek yerlerin başında Beşiktaş Merkez geliyor. Özellikle ev yemekleri ve Türk lezzetlerini tadabileceğiniz pek çok mekan bulunuyor Beşiktaş Merkez'de. Keyifli bir akşam yemeğinin yanı sıra, eğlenmek için de Beşiktaş Merkez'i tercih edebilirsiniz.

Canınız dünya mutfağından bir şeyler çekiyorsa, Akaretler Yokuşu'nu tercih edebilirsiniz. Burada bulanan restoranlarda, damak zevkinize uygun pek çok alternatif bulabilirsiniz.

Beşiktaş'ta yemek yenilecek yerlerden biri de Ortaköy'dür. Çeşitli restoran ve kafelerin yanı sıra Ortaköy, bilindiği gibi İstanbul'da kumpir dendi mi akla gelen ilk semttir. Ortaköy Sahili'nde bulunan kumpircilerden, damak zevkinize uygun olanı seçebilir, Boğaziçi Köprüsü'ne karşı, kendinize eşsiz bir ziyafet çekebilirsiniz.

Canınız balık ve deniz ürünleri çekiyorsa, Beşiktaş'ta bu anlamda gidilebilecek en iyi mekanlar Arnavutköy'de bulunuyor. İstanbul'un en güzel manzarasına sahip olan semtlerinden biri olan Arnavutköy'de, dostlarınızla birlikte keyifli bir akşam yemeği geçirebilirsiniz.

Çeşitli restoranların ve kafelerin bulunduğu bir bölgede Bebek'tir. İstanbul'un diğer semtlerine göre Bebek'te bulunan restoranlar biraz daha pahalı olsa da, lezzetli ve keyifli bir öğle ya da akşam yemeği yiyebilmeniz mümkün.

Beşiktaş'ta hem yemek hem de eğlenmek istiyorsanız, Kuruçeşme sizin için doğru bir tercih olacaktır. İstanbul'un en lüks eğlence mekanlarına ev sahipliği yapan Kuruçeşme'de gündüz yemek, akşam ise bol eğlence mevcut.

Şimdiden afiyet olsun…

Beşiktaş mekan tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Nomads Restaurant
Nomads Restaurant

-

Valeye araç falan vermeyin

İçerisi çok havasız, yemekler fena değil. Aman diyeyim valeye araç falan vermeyin gidin uzakta bir yere koyun yürüyün derim. Girdi- çıktı fiyatı 50 TL, vermezsen de kurşuna kafa atıyoruz ağabey!!! diye cevap alıyorsunuz artık ne anlarsan...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elit Profiterol
Elit Profiterol

-

Şubelerde kalite eksikliği var

Hangi şubenin kilosunu kaç TL'den sattığı belli değil. Sosunu fazla dökmeyin diye uyardığım halde profiterol her seferinde çorba kıvamında teslim edilmekte. Şubeler işin kolayını bulmuş sosu sütle suyla inceltip çoğalt müşteriye sos çorbasını kilosu 35 TL'den sat bazıları da tartıları arka tarafa koymuş ne para isterse ver. Profiterol gerçekten çok güzel ama şubelerde kalite eksikliği mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ulus Cafe
Ulus Cafe

-

Başka bir mönü

Merhaba, bu akşam (29.07.2017) kardeşimle mekanınıza geldik. 2 adet milkshake sipariş verdik. Bize gelen mönüde fiyatı 17 TL yazıyordu fakat hesabı istediğimizde fiyat farklı geldi. Bizimle ilgilenen görevliye söyledik, garsona yönlendirdi bizi ve garson da hemen başka bir mönü getirdi ve fiyatın 23.50 TL olduğunu gösterdi. Ben özellikle sipariş vermeden önce fiyatına baktım, hatta lattenin fiyatına da bakmıştım 13.50 TL idi. Garsonun bize getirdiği mönüde bütün fiyatlar değişikti. Hatta sipariş verirken sadece çikolata ve vanilyalı milkshake yazıyordu ama garsonun getirdiği mönüde 4 çeşit milkshake vardı. Demek istediğim, insanları kazıklamanın yolunu çok güzel öğrenmişsiniz, yazık. Bundan sonra asla gelmem, gelene de engel olurum ve her yerde de yaptığınız hileliği anlatacağım, bilginiz olsun. Benden hile ile fazladan alınan 20 TL ile ben küçülmem ama demek ki siz bu şekilde ilerliyorsunuz. Bunu kim planladıysa en iyi yerinden çıksın, yerin bir de altı var, unutmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Balkan Lokantası
Balkan Lokantası

-

Herkese aynı yemekten farklı fiyat çıkıyor

Yemeklerinizden memnunum fakat kasada yemekleri hesaplayanlar sürekli ne tutturabilirseler fazla fiyat çıkarıyorlar. Özel bir kurumda çalışan iş arkadaşlarımızla Taksim İstiklal Büyükparmakkapı şubenize geliyoruz ve bunu fark ettik. 13.07.2017 saat 13:50'de yine aynı şubeye geldik. İki arkadaş dikkat ederek aynı menüyü aldık ve arada 1 lira fark çıktı. Sizce sizin için müşteri mi, bu 1 lira mı kıymetli. Şimdiden sorunumu çözeceğinizden eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Balkan Lokantası
Balkan Lokantası

-

Aynı yemeklere farklı fiyatlar ödüyoruz

İki arkadaş 13/07/2017 saat 13:44'de yemek sırasına girdik. Aramızda bir kişi vardı. Arkadaşımla aynı yemeği aldık. Kafasına göre fiyat söylüyorlar. Yok ekmek farkı var, dediler. Arkadaşım da yanımdaydı. Ona kesilen fişi gösterdik. Yanlış olmuş diyorlar. Biz sürekli her bölgede Balkan Lokantası'nda yiyoruz ama İstiklal'de Büyükparmakkapı sokakta adaletsizlik var. Gereğinin yapılmasını istiyoruz. Arz ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cafe The Best
Cafe The Best

-

Berbat servis

Hayatınızda görebileceğiniz en berbat servis. Bir çay 4 kez söylememde 45 dakikada gelen yer. Garsonlar ukala.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köfteci Ali Baba
Köfteci Ali Baba

-

Köfteler çok küçük

Abartılmış bir yer, köfteler ishal yaptı, içinde sakatat var gibi, ekmek miktarı çok fazla, 2 gün ağzımdan pis kokusu geçmedi. 3 kişi 3 porsiyon köfte ve salata 95 TL hesap, kazık, 8 adet bilye kadar köfte, köfteler çok küçük olduğu için kuruyor. Kısacası kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
All Sports Cafe Etiler
All Sports Cafe Etiler

-

Dizaynı çok hoş

Mekan adeta yabancı filmler ve dizilerde gördüğümüz nostaljik, biraz 90's havası tadında. Dizaynı çok hoş, gayet cool bir mekan. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Midpoint - Etiler
Midpoint - Etiler

-

Sırf adından dolayı gitmeyin

Hayatımda gördüğüm en kötü işletme. Yemek adına doğru dürüst spesiyali olmayan, ayrıca aksine pahalı olan bir mekan. Bu mekana kalkıp sırf adından dolayı gitmeyin. Çok tanınmış bir işletme olarak görünse de çok quality bir özelliği yok. Ayrıca her dakika personeli değişen, yoğun tempoda az personel çalıştırarak kar etmeye çalışan bir işletme. Gereksiz yere paranızı çarçur etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meşhur Beşiktaş Köftecisi - Recep Baba
Meşhur Beşiktaş Köftecisi - Recep Baba

-

Böyle lezzetli köfte yemedim

Güler yüzlü, hızlı servis. Köfteler klasik İnegöl diyeceğim ama ben İnegöl'de bile böyle lezzetli köfte yemedim. Kasadaki bayanla Meşhur Beşiktaş Köftecisi - Recep Baba'nın tarihsel kısmını da konuşma fırsatı bulduk. 1963-64'de Beşiktaş'ın ilk köftecisi olarak kurulmuş. Rahmetli Recep Baba köftenin formülünü 2 senelik bir çalışma, deneme yoluyla bulmuş. Duvarda Beşiktaş fotoğrafları var, ama dikkatimi çeken başka bir şey de Rahmetli Recep Baba sanırım Rahmetli Başkan Süleyman Seba'nın da yakinen tanıdığı bir arkadaşıymış. Belki eski, köhne ve iç mekanı olarak iç açıcı olmayabilir ama burada eskiyi, geçmişi ve köftelerin tadını hissetmek güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wagamama
Wagamama

-

Gelen kadeh sanki tadım içindi

Genelde yemeklerini beğendiğim için giderim. 10 Kasım 2016 akşamı da bir arkadaşımı davet ettim. Arkadaşım beyaz şarap ısmarladı. Ancak gelen kadeh sanki tadım içindi. Hatta espri de yaptık. Tadım mı yapıyoruz diye. Ancak garson arkadaşımız üzgün olduğunu, maalesef kurumsal bir firma olduklarını ve esneme yapamayacaklarını, dolayısıyla bu ölçüde getirebileceklerini belirtti. Ben de sanırım bir şişeden 8 kadeh çıkartıp şişesi 89 TL olan şarabı müşterilerine iki katı fiyatla mı satmaya çalıştıklarını belirttim. Yapacak bir şey yoktu. Hesabı ödedik, çıktık. Wagamama kurumsallığı bu şekilde anlamışsa yapacak bir şey yok. Sürekli gittiğim bir yerdi. Ama bundan sonra bitti. Nasılsa alternatifi çok...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ulus Cafe
Ulus Cafe

-

Fiyatı fazla yüksek

İstanbul'da birçok manzarası güzel, ismi marka haline gelmiş ve hizmet konusunda 5 yıldız alan gayet iyi restoran ve kafeler vardır. Fakat Ulus Cafe manzarası güzel olup, hizmet anlamında eksiklikleri olup fiyatları piyasaya, hatta emsallerinin çok üstünde olması şaşırtıcı. Fiyatı fazla yüksek ve hesaba hizmet ücreti %10 yansıtmaları çok itici olmuş. Kesinlikle tavsiye etmeyeceğim fiyatları ve hizmeti var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dürümce Restaurant
Dürümce Restaurant

-

Motorcu çalışan

Bir motorcu almışsınız, canavar mıdır belli değil, köpek geçerken havladı diye kafasına kaskı fırlattı, yetmedi ağaçları parçalayıp köpeklere saldırdı, kendisi çok saldırgan dikkat edin sevgili Dürümce.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İntiba Restaurant - Beşiktaş
İntiba Restaurant - Beşiktaş

-

Müşteri kıymeti bilmiyorlar

Kesinlikle gitmeyin. Başta kapora diye para aldılar, sonra hesap öderken, abi o bahşiş diye fiyata eklemiyorlar. Bahşiş istersem veririm. İlla size fiks menü vermeye çalışıyorlar. Yemekler de fiyata göre pahalı. Bir daha adım atmam, müşteri kıymeti bilmiyorlar. Resmen soyguncular. İçerisi sıkış sıkış. İşletmecilik bu değil. Dürüst çalışana değil, gözü açık, uyanık geçinen adamlara yetki verip kasayı doldurma derdindeler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Parkı Kır Kahvesi
Yıldız Parkı Kır Kahvesi

-

Gözlemeleri çok kötü

Son derece iğrenç bir mekan. İşletmesi cahil insanlarla dolu. Yanımda getirdiğim evcil hayvanımı tesisin çizgisinden bile sokmadılar. Böyle güzel bir parkta bu tarz bir zihniyetin olması son derece yanlış, ayrıca gözlemeleri çok kötü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanedan Restaurant
Hanedan Restaurant

-

Çok özel bir yer

Benim için çok özel bir yer olmasının yanında Beşiktaş'ta en keyifli rakı içilebilecek mekanlardan biri olsa gerek... Fotoğraflar mekanın ve manzaranın hoşluğunu anlatmakta çok yetersiz kalmış. Et ve balık restoran olarak ayrı ayrı katlarda hizmet veriyor. Manzaranın tadını çıkarmak için terasa, önceden rezervasyon yapılmasını tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dürümce Restaurant
Dürümce Restaurant

-

Dürümce'de deniz manzaralı kazık

Çok methini duyduğumuz Dürümce Restaurant'a 4 arkadaş gitme gafletinde bulunduk; mekan tek gibi görünse de insanlar aldatılıyor. Nasıl mı? Mekan kağıt üzerinde 2 firma olsa da, İşletenler aynı ve garsonlar, servis, çatal kaşık peçete üzerinde Dürümce yazması sizi yanıltmasın, dürümlerin yanında neden ikram verilmediğini sorduğunuzda duvardaki Barbaros Cafe yazısını size gösterdiklerinde hemen kalkın yoksa Dürümce markalı Barbaros Cafe tarafından kazık yemektesiniz. Üstelik şikayetinizle de kimse ilgilenmemekte, 4 adet dürüm, 2 ayran ve 2 çayı 86 TL ödeyince kendinize geliyorsunuz ancak. Bir daha bu mekana ayak basmak mı, asla...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cafe City
Cafe City

-

Heç xoşum gelmedi

Çox kirli. Heç xoşum gelmedi. Bugün seher saat 10'a işlemiş 28 molldaki Cafe City'de bir işçi, yaşlı bir qadina qişqirirdi, hetta elini stola vurdu, xanima qarşi bele etmek çox hormetsizlikdi, işçilerinize bir az medeniyyet orgedin, kenardan müşteriler görür, eşidir ayıbdı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dürümce Restaurant
Dürümce Restaurant

-

Buraya asla yakışmadı

Dün akşam Dürümce Restaurant'da yemek yedik. Sonrasında çay istedik fakat bize doğru söylenmedi. Yok ‘kafe kapandı, tatlı da yok' diye, bunu yapan da şefti. Anlamadık, aşağıda şikayet etmek istedim, ‘şefe söyleyin' dedi. Zaten yapan şef, bunu nereye şikayet etmemiz gerektiğini bilemedik, o yüzden buraya yazdım. Buraya asla yakışmadı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Renkli Limon
Renkli Limon

-

Kaşıklar kirli geldi

Misafirimizi de götürdüğümüz ve çok mahcup eden, iyi olmayan bir mekan. Kahvaltıda her şey çok kalitesiz, az olmasının yanında, kaşıklar kirli geldi, servis bu kadar ağır olamazdı. İsmine aldanıp gitmeyin derim. Ödediğimiz ve harcadığımız zamana yazık oldu. Bir daha adımımızı bile atmayacağımız amatör bir işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taps - Bebek
Taps - Bebek

-

Eskiden iyi bir işletme derdim

Kendi organize ettiği etkinliğe uymayan bir restoran. Yılbaşı programında saat 11'de herkesin sandalyelerini zorla alıp, içeriye sigara içen insanları kar amacı ile sürüsüyle doldurdular. Ama en doğru olmayan hareketleri, içeride aldıkları paltoları dışarı çıkarıp (ve tabi bütünüyle işletip) bizden para talep etmeleri. Eskiden iyi bir işletme derdim, şimdi yüzüne bakmam böyle yerin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meşhur Beşiktaş Köftecisi - Recep Baba
Meşhur Beşiktaş Köftecisi - Recep Baba

-

Lezzetsiz bir köfte

Hayatımda yediğim en pahalı yemekti. 12 TL'ye lezzetsiz bir köfte, asla tavsiye etmiyorum. Muamele sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sıdıka Cafe & Meze Restoranı
Sıdıka Cafe & Meze Restoranı

-

Beğenemedik

Dışarıdan kaliteli görünen ama servis, lezzet, fiyat/kalite vasatın altında seyreden mekan. Olmamış ne yazık ki.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Minoa Cafe & Bookstore
Minoa Cafe & Bookstore

-

Farklılık

Lokasyonu, dekorasyonu harika. Beşiktaş'ta Akaretler'de yer alıyor. Hem şirin bir cafe, hem de kitapçı. Beyaz peynirli, domatesli tostunu denedik, çok lezzetliydi, servis tabakları çok güzel. :) Petek Hanım mekan hakkında bizi bilgilendirdi, keyifli bir sohbetti. Tüm çalışanlar güler yüzlü, ilgili. Ben çok sevdim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Minoa Cafe & Bookstore
Minoa Cafe & Bookstore

-

Beşiktaş'a yakışmış güzel bir yer :)

Arkadaşlarımın merakı üzerine dün akşam bu cafeye gittim. En başta Mustafa Bey'in beni samimi karşılayıp ilgilenmesi beni mutlu etti. Gidenler mutlaka alt katını görmeliler. Çok şık dizayn edilmiş. Belki akşamın yorgunluğundandır ama çalışan servisteki arkadaşımızın biraz daha güler yüzlü olmasını tavsiye ederim. Peynirli domatesli tosta 10 puan verebilirim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
on1 Cafe
on1 Cafe

-

Çok pahalı

Fiyatlar makul gibi görünse de çok pahalı. Örneğin votkayı ayrı, meyve suyunu ayrı yazıyorlar. Özel bir lezzet de yok ayrıca. Bir daha gitmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dürümce Restaurant
Dürümce Restaurant

-

Kötü bir hizmet anlayışı

Dürünceye bu hafta içi iftarda iki kişi gittik. Kapıda koskoca set kart geçerli yazmasına rağmen tera katta yok dendi ve 2 kişi normal menü 70 TL tutarken 80 TL alındı. Paranın üstü getirilmedi, üstüne üstlük saat 11'de aranarak hesabı ödememişsiniz dendi. Böyle bir yaklaşım görmedim, kötü bir hizmet anlayışı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lucca Bar
Lucca Bar

-

Bir daha uğramam

İzmir Kuşadası Lucca Bar'a ilk kez gittim, bu Cumartesi akşamı böylesine seviyesizlik görmedim. Bir daha uğramak bile istemem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çıtır Cafe & Pub
Çıtır Cafe & Pub

-

Kirli bardaklar

Bardakları yıkamadan bira getirip bir de müşteriyi azarlamaya çalışan mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ala Restaurant Ortaköy
Ala Restaurant Ortaköy

-

Rakı balık denince akla gelen yer

Ala Restaurant Ortaköy, rakı balık denince akla ilk gelen restaurantlardan biri olmaya aday olmuş. 2 arkadaş gittiğimizde 2 duble yerli içki içtik. Ana yemek, ara sıcak ve 8 çeşit meze, tatlı ve meyve ile karnımızı boğaz manzarası eşliğinde 120 TL'ye doyurduk. Ücretsiz otoparkı sessiz sakin ortamı ile Avrupa yakasının vazgeçilmez restaurantı diyebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Feriye Lokantası
Feriye Lokantası

-

Fiyatlar tutarsız

Yemekler güzel de fiyatlar tutarsız. Bir gittiğimde çayı yemek sonrası ikram etti, diğer gittiğimde çaydan bardağına 10 lira aldı. Menüde fiyat görmeden sipariş vermeyin, bize balığı tavsiye etti, menüdeki en pahalı yemeğin 1.5 katını aldı. Neye göre fiyat bilmem. Adamına göre mi zamana göre mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dürümce Restaurant
Dürümce Restaurant

-

Süper kalite

Yemekler süper, servis on numara, Ortaköy'e işi düşenler mutlaka uğramalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taps - Bebek
Taps - Bebek

-

Enfes vişneli bira

Bu hafta denediğim ve bayıldığım vişneli 'Kriek Max' birası harika. Bundan sonraki favorilerim arasında yerini alacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
La Mancha
La Mancha

-

Başarılı kokteyllerin adresi

Açık ara Kuruçeşme'deki en beğendiğim mekanlardan biri oldu La Mancha. Nefes kesen Boğaz manzarasını izliyorsunuz burada vakit geçirirken. Çeşit çeşit tapaslarından denedim ve hepsi lezizdi. Ama özellikle hafif bir kokteyl olan 'Feel the Basil' en sevdiğim kokteyller arasında yerini aldı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chilai Bebek
Chilai Bebek

-

Rezalet

İlk açıldığı zaman kalitesi olan bir mekandı. Manzarası ve ortam çok güzel ama yemek kalitesi düştü ve menü artık sıkmaya başladı. Yeni lezzetlere ihtiyaç var. Bir de mekan tamamen basitleşti. Eskort kızlarla gelen iş adamları ve kendisine sevgili arayan, bir çay içip kalkan kızlarla dolu. İnsan kalitesi çok düşük. Garsonların ilgisi çok azalmış. Gelen yemek berbattı, değiştirilmesini istedim ama yapılmadı. Çok kalitesiz bir mekan, bir daha asla gitmeyeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Baylan Pastaneleri - Bebek
Baylan Pastaneleri - Bebek

-

Yazık oldu tarihe

O güzelim tarihine ve güzelliğine nasıl kıyıp da dükkandaa sarhoş gezip personeline hakaret eden bir yönetici yaparsınız. O yönetici ki biz misafirler var iken saygısızca konuşur. Yazık böyle zihniyetlere, yazık yönetime, yazık tarihimize.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kehanet Cafe
Kehanet Cafe

-

Sahile tam bakan

Kehanet Cafe çok güzel bir cafedir. Sahile tam bakan, müşteri memnuniyetini önemseyen elemanlarıyla Kehanet Cafe'de çay kahve içmek çok zevklidir, herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Locca Club
Locca Club

-

Mükemmel lüks ve gösterişli

Çok güzel bir gece kulubü, dış kaplaması biraz daha görsel olarak lüks yapsalar ve tanıtıma ağırlık verseler İstanbul Etiler'de Locca Club bir numara olur. Dış kaplama led döşenmesi ve çarşamba-perşembe-cuma-cumartesi günleri açık olmalı ve daha ünlü sanatçılar çıkmalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kehanet Cafe
Kehanet Cafe

-

Keyifsiz

Çok pahalı, servis berbat, çalışanlar çok kaba. Hijyen de sıfır. Ailecek gidilecek bir mekan değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sortie
Sortie

-

Kimse kolay para kazanmıyor

Bir cumartesi gecesi bir şişe votka, iki kadeh şarap ve hesap 2000 TL. Pazarlık sonucu 1250 TL'ye anlaştık. Çok kötü, çok çok ayıp.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Feriye Lokantası
Feriye Lokantası

-

Kaliteli yemek

Manzarası gördüğüm en güzel, yemekleri olağan üstü lezzetli. Yılda bir kere kızımla kendimizi ödüllendirdiğimiz bir yer. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elma Cafe & Pub
Elma Cafe & Pub

-

Hizmet

Her zamanki gibi dolu fakat Beşiktaş'ta gelinebilecek ilk üç mekandan biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vanya Kahvaltı & Brunch
Vanya Kahvaltı & Brunch

-

En son gidilecek mekan

Manzara yok, kahvaltısı kötü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Rest Cafe
Sahil Rest Cafe

-

Orada her şey mükemmel

Orası benim eski caliştığım mekan. Her şey mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bomonti Brasserie Ortaköy
Bomonti Brasserie Ortaköy

-

Konum güzel

Akşamları gidip hit müzikler eşliğinde bir şeyler içmek için güzel bir mekan. İçerisi fazla gürültülü ama sıcak havalarda balkonlar çok güzel olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aşşk Kahve Kuruçeşme
Aşşk Kahve Kuruçeşme

-

Manzara güzel

Kahvaltısı başarısız ve gereksiz pahalı bir mekan. Konum olarak İstanbul Boğazı'ndaki en iyi mekanlardan. Sadece kahve içmeye gidip manzara izlenmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elit Profiterol
Elit Profiterol

-

Tavsiye

Merhaba, bu akşam Beykent şubenizden profiterol ve ekler aldım. Profiterolünüz harika, ekleriniz de güzel; ama iştahla ürünlerinizi yerken eklerlerinizin birinden saç kılı çıktı. Bu konuda imalatınızda ve reyondaki tezgahtarlarınızın bone giymesini ve daha dikkatli olmasını tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aşşk Kahve Kuruçeşme
Aşşk Kahve Kuruçeşme

-

Kahve bahane, Aşşk Kahve şahane

Kuruçeşme'deki en sık gittiğim mekanlardan biridir Aşşk Kahve Kuruçeşme. Saatlerce izlemekten bıkmayacağım bir manzarası, bol köpüklü Türk kahvesi ve güler yüzlü sunumu buranın müdavimi olmam için yetti bana. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lucca Bar
Lucca Bar

-

Bebek'in en hareketli mekanı

Bebek'te Lucca trafiği diye bir şey var evet :) Özellikle yaz aylarında ellerinde kokteyllerle sohbete dalanlar zaman zaman caddeyi işgal ettiklerinin farkına varmıyorlar ve saat ilerledikçe mekanın yarısı caddeye doğru genişliyor. :) Zengin bir menüye ve leziz şaraplara ev sahipliği yapan mekana, özellikle hafta sonları rezervasyonsuz gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Baylan Pastaneleri - Bebek
Baylan Pastaneleri - Bebek

-

Bebek'te tatlı krizi tutanlar için :)

Türkiye'deki en eski pastanelerden biri olan Baylan Pastanesi, Bebek'in en güzel yerlerinden birindedir. Boğaz havası almak, tatlı yiyip, tatlı konuşmak :) ve eşsiz manzarayı seyre dalmak istiyorsanız Baylan Pastanesi - Bebek en doğru adreslerden biridir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)