Beşiktaş Pansiyonları

En iyi 94 pansiyon, en uygun fiyatlar

Beşiktaş Pansiyon Fiyatları

İstanbul'un gözde semtlerinden olan Beşiktaş'ta farklı birçok konaklama alternatifi vardır. Beşiktaş pansiyonları da bu alternatiflerden sadece biridir. Beşiktaş pansiyon fiyatları da oldukça ekonomiktir.

Beşiktaş, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan tarihi ve en ünlü ilçelerinden biridir. Üsküdar ilçesinin tam karşında yer alan ilçe tarihi dokuya sahip birçok binaya, saraya, dünyanın en güzel manzarasına sahip bir stadyumuna ve daha birçok kültür sanat, eğlence, restoran ve kafelerine ev sahipliği yapmaktadır.

İstanbul'a iş ya da tatil için gelenlerin konaklamada tercih ettiği ilçelerden bir de Beşiktaş'tır. Beşiktaş hızlı toplu taşıma duraklarına, vapur iskelelerine ve otobüs duraklarına sahiptir. Bu özelliği ile de İstanbul'un her noktasına rahat ve kolay ulaşım sağlar.

Beşiktaş'ta farklı kategorilerde onlarca konaklama tesisi vardır. Bu tesisler arasında merkezi konumları ve ekonomik konaklama fiyatları ile Beşiktaş pansiyonları sıkça tercih edilmektedir. Beşiktaş pansiyonları, İstanbul'un kalbinin attığı Taksim meydanına da oldukça yakındır. Hatta yürüyerek bile Taksim'e ulaşmak mümkündür.

Beşiktaş pansiyon fiyatları ilçe sınırları içerisinde bulunan konaklama otelleri arasında en uygun konaklama fiyatlarına sahip tesislerdir. 2019 Beşiktaş pansiyon fiyatları genellikle 80TL ile 150TL arasında değişmektedir. Bu uygun konaklama fiyatları ile de Beşiktaş pansiyonları üniversite öğrencileri ve gezginler tarafından sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır.

Beşiktaş pansiyonları ve Beşiktaş pansiyon fiyatları bu sayfada tüm ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden zevkinize ve bütçenize en uygun pansiyonu bulabilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Beşiktaş pansiyonu ile iletişime geçebilir ve ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Beşiktaş Otel Fiyatları

İstanbul'da konaklama için en çok tercih edilen ilçelerden biri olan Beşiktaş, hemen her bütçeye uygun otel fiyatları ile cazibe merkezi.

Beşiktaş, İstanbul'un merkez ilçelerinden biri. Hem iş hem de sosyal hayatın şehirdeki en canlı bölgelerinden olan Beşiktaş aynı zamanda konaklama için de en çok tercih edilen yerler arasında bulunuyor.

Beşiktaş'ta çok sayıda otel olması otel fiyatlarının da pek çok seçenek sunmasını sağlıyor. İstanbul Beşiktaş'ta 4 ve 5 yıldızlı lüks otellerin yanı sıra butik oteller, apart oteller, pansiyonlar ve günlük kiralık daireler bulunuyor. Dolayısıyla da Beşiktaş otel fiyatları farklı bütçelere hitap ediyor.

Beşiktaş otel fiyatları sezona göre pek değişiklik göstermiyor. İstanbul yaz kış, her mevsim yoğun turist alan bir şehir olduğu için Beşiktaş otel fiyatları da hemen her dönem aynı ücretlerle hizmet veriyor misafirlerine. Beşiktaş otel fiyatları kategorilere göre farklılık gösteriyor. Yıldızlı lüks ve butik Beşiktaş otellerinde fiyatlar daha yüksekken, pansiyon, günlük kiralık daire ve apart otellerde fiyatlar daha ekonomik.

Beşiktaş'ta uygun fiyatlarla konaklama yapmak istiyorsanız Ortaköy, Levent ve Gayrettepe gibi semtlerdeki otelleri tercih edebilirsiniz. Beşiktaş Merkez, Çırağan, Bebek gibi semtlerde ise Beşiktaş otel fiyatları diğer yerlere nazaran daha yüksektir.

Eğer uzun dönem konaklama yapmayı planlıyorsanız ve Beşiktaş otel fiyatlarından ekonomik şekilde yararlanmak istiyorsanız apart otelleri ve günlük kiralık daireleri tercih edebilirsiniz. İş ya da turistik amaçlı yapacağınız kısa konaklamalarda ise Beşiktal otel fiyatlarının daha yüksek olduğu lüks otellerde konaklayabilirsiniz.

Siz de İstanbul'un merkezinde, hem ideal konumda hem de keyifli bir konaklama yapmak istiyorsanız hemen Beşiktaş otel fiyatlarını inceleyebilir ve dilediğiniz otelde yerinizi ayırtabilirsiniz.

En İyi 10 Beşiktaş Pansiyonu

Elite Marmara Bosphorus Suites Hotel Beşiktaş

Pansiyon - Beşiktaş - 10 Misafir Yorumu

Klimalı bir tesis olan Elite Marmara Bosphorus & Suites, İstanbul'da konaklama olanağı sunmaktadır. Boğaziçi Köprüsü 1 km uzaklıktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Tüm konaklama birimlerinde düz ekran TV mevcuttur. Bazılarında oturma ve/veya yemek alanı vardır. Bazı ünitelerde mikrodalga fırın ile donatılmış mutfak bulunmaktadır. Tüm birimler ayrıca duşlu özel banyoya sahiptir. Apart otelde ücretsiz özel otopark sağlanmaktadır.

Konuklar tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilirler.

Elite
... Klimalı bir tesis olan Elite Marmara Bosphorus & Suites, İstanbul'da konaklama olanağı sunmaktadır. Boğaziçi Köprüsü 1 km uzaklıktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Tüm konaklama birimlerinde düz ekran TV mevcuttur. Bazılarında oturma ve/veya yemek alanı vardır. Bazı ünitelerde mikrodalga fırın ile donatılmış mutfak bulunmaktadır. Tüm birimler ayrıca duşlu özel banyoya sahiptir. Apart otelde ücretsiz özel otopark sağlanmaktadır.

Konuklar tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilirler.

Elite Marmara Bosphorus & Suites, Dolmabahçe Sarayı'na 2,4 km uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Atatürk Havalimanı, Elite Marmara Bosphorus & Suites'e 19 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»

Anjelique Beşiktaş

Pansiyon - Beşiktaş - 1 Misafir Yorumu

İstanbul'un en ünlü restoranı ve gece kulübü Anjelique, açıldığı günden beri eğlencenin vazgeçilmez adresi. İstanbul gecelerinin en ünlü isimleri, 2001'den beri Anjelique'in muhteşem atmosferinde, eşsiz İstanbul Boğazı manzarasının tadını çıkarıyor.

Ortaköy'de 3 katlı bir yalıda bulunan Anjelique'te, her katta farklı tarzda müzik çalarken, dünyaca ünlü DJ'lerin performanslarıyla partiler sabaha kadar devam ediyor
... İstanbul'un en ünlü restoranı ve gece kulübü Anjelique, açıldığı günden beri eğlencenin vazgeçilmez adresi. İstanbul gecelerinin en ünlü isimleri, 2001'den beri Anjelique'in muhteşem atmosferinde, eşsiz İstanbul Boğazı manzarasının tadını çıkarıyor.

Ortaköy'de 3 katlı bir yalıda bulunan Anjelique'te, her katta farklı tarzda müzik çalarken, dünyaca ünlü DJ'lerin performanslarıyla partiler sabaha kadar devam ediyor.

İlki 2007'de çıkan "Sounds of Anjelique" albümleri, her yıl satış listelerinde 1 numaraya çıkıyor. Anjelique'te ayrıca Akdeniz, Asya ve farklı dünya mutfaklarının en özel lezzetlerini bulmak mümkün.

Eğlence ve lezzeti bir arada yaşamak isteyenler Anjelique'te buluşuyor.

Daha Fazla Bilgi»

Ortaköy Meydanı Beşiktaş

Pansiyon - Beşiktaş - 1 Misafir Yorumu

Hem eşsiz boğaz manzarasıyla hem de tarihi yapıtlarıyla sıcak bir ailenin tatlı bir reisidir Beşiktaş.

Adım adım semtlerinde gezerken, her semtinde sakladığı eski yaşanmışlıklar sarar dört bir yanınızı. Görkemli Çırağan Sarayı'yla, ihtişamını hiç kaybetmemiş Ortaköy Camii'yle, ... Hem eşsiz boğaz manzarasıyla hem de tarihi yapıtlarıyla sıcak bir ailenin tatlı bir reisidir Beşiktaş.

Adım adım semtlerinde gezerken, her semtinde sakladığı eski yaşanmışlıklar sarar dört bir yanınızı. Görkemli Çırağan Sarayı'yla, ihtişamını hiç kaybetmemiş Ortaköy Camii'yle, Aşiyan Müzesi\'yle ve temiz hava almak isteyenlerin dinlenme yeri olan Bebek Parkı'yla kucaklar tüm ziyaretçilerini.

Özellikle Ortaköy Meydanı'nda bulunan cafeler, restoranlar ve barlarda hafta sonları değerlendirilir. Güvercinlerin de dahil olduğu meydanda kumpirciler ve kokoreççiler doyurur temiz havalarda yürüyüş yapan arkadaş gruplarını. İstanbul'un en popüler meydanlarından biri olan Ortaköy Meydanı'nı ister gündüz gezinize ekleyin; isterseniz geceleri meydanı aydınlatan loş ışıklar altında denize karşı oturup dostlarınızla keyifli vakitler geçirin

Daha Fazla Bilgi»

Maçka Küçükçiftlik Parkı Beşiktaş

Pansiyon - Beşiktaş - 1 Misafir Yorumu

İstanbul Avrupa Yakası'nın Beşiktaş ilçesinde, Kadırgalar Caddesi'nde yer alan Maçka Küçükçiftlik Parkı, 2009 yılında kültür-sanat ve eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Park daha önceleri 17. yy'dan beri mesire yeri, lunapark ve gazino olarak hizmet vermiştir.

600 m2'lik bir alana ev sahipliği yapan Maçka Küçükçiftlik Park'a, ayakta 6000 kişi ağırlayabiliyorken oturarak 3000 kişi kapasitesine sahiptir. Ayrıca park bünyesinde 200 araç kapasitesine sahip bir de otopark bulunmaktadır. 2009'dan günümüze kadar dünyaca ünlü sayısız sanatçı ve gruba ev sahipliği yapmıştır. Bu
... İstanbul Avrupa Yakası'nın Beşiktaş ilçesinde, Kadırgalar Caddesi'nde yer alan Maçka Küçükçiftlik Parkı, 2009 yılında kültür-sanat ve eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Park daha önceleri 17. yy'dan beri mesire yeri, lunapark ve gazino olarak hizmet vermiştir.

600 m2'lik bir alana ev sahipliği yapan Maçka Küçükçiftlik Park'a, ayakta 6000 kişi ağırlayabiliyorken oturarak 3000 kişi kapasitesine sahiptir. Ayrıca park bünyesinde 200 araç kapasitesine sahip bir de otopark bulunmaktadır. 2009'dan günümüze kadar dünyaca ünlü sayısız sanatçı ve gruba ev sahipliği yapmıştır. Bu sanatçı ve grupların arasında Elton John, Alicia Keys, Iron Maiden, Deep Purple, David Gueta ve daha nicesi sahne almıştır.

Maçka Küçükçiftlik Parkı her yeni organizasyonda her yaş grubundan farklı kişilere hitap etmekte ve hizmet vermektedir. Parkın ses sistemi oldukça yüksek kaliteli K1 Ses Sistemi'dir. Çim alanı 2 bin 350 m2'dir. Siz de burada düzenlenen aktivite ve konserleri yakından takip ederek, yıl boyunca çok sevdiğiniz sanatçılarla buluşma imkanı bulabilir, etkinlik boyunca unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Üstelik merkezi konumuyla dikkat çeken alana ulaşım da oldukça kolaydır

Daha Fazla Bilgi»

Locca Club Beşiktaş

Pansiyon - Beşiktaş - 1 Misafir Yorumu

Boğaz'ın ışıltılı güzelliği karşısında keyifli saatler, lezzetli içkilerle eğlenceyi kalitenin en üst seviyesinde hissetmek ve yaşamak isteyenlere, Dj Selami İle İstanbul'un en güzel yerinde Avrupa'dan Asya'ya uzanan bir kaçış noktası olan Locca Club ile standartlaşan eğlence anlayışınıza farklılık getiriyoruz.

Locco Club'ta eğlencemize kaldıgımız yerden siz dostlarımızla birlikte devam ediyoruz
... Boğaz'ın ışıltılı güzelliği karşısında keyifli saatler, lezzetli içkilerle eğlenceyi kalitenin en üst seviyesinde hissetmek ve yaşamak isteyenlere, Dj Selami İle İstanbul'un en güzel yerinde Avrupa'dan Asya'ya uzanan bir kaçış noktası olan Locca Club ile standartlaşan eğlence anlayışınıza farklılık getiriyoruz.

Locco Club'ta eğlencemize kaldıgımız yerden siz dostlarımızla birlikte devam ediyoruz

Daha Fazla Bilgi»

Reina Club Beşiktaş

Pansiyon - Beşiktaş - 2 Misafir Yorumu

Eğlencenin merkezi, dünyaca ünlü Reina, bu yaz lezzetli restaurantlarıyla da iddialı...

Ünü ülke sınırlarını aşarak; yabancı basının ve dünyaca ünlü starların da ilgi odağı olan Reina yaz sezonunu açtı. Barbara Pensoy bu yaz trend renklerden kırmızıyı tercih ederken çiçeklerle de mekana şıklık kattı. Animasyonlu, led ışıklı dans pisti bu yaz Reina’da eğlenenlere renk ve çoşku katacak…

Karşısında ışıltılı bir İstanbul silueti, yanında ihtişamlı bir köprü ve önünde yakamozlu boğaz serinliği ile
... Eğlencenin merkezi, dünyaca ünlü Reina, bu yaz lezzetli restaurantlarıyla da iddialı...

Ünü ülke sınırlarını aşarak; yabancı basının ve dünyaca ünlü starların da ilgi odağı olan Reina yaz sezonunu açtı. Barbara Pensoy bu yaz trend renklerden kırmızıyı tercih ederken çiçeklerle de mekana şıklık kattı. Animasyonlu, led ışıklı dans pisti bu yaz Reina’da eğlenenlere renk ve çoşku katacak…

Karşısında ışıltılı bir İstanbul silueti, yanında ihtişamlı bir köprü ve önünde yakamozlu boğaz serinliği ile şehrin en güzel noktasında misafirlerini ağırlayan Reina kapılarını 18:00 ‘da açıyor. Ufuk Akyıldız’ın müzik direktörlüğünü yaptığı Reina’daki restoranlar 19:00 itibariyle servis vermeye başlıyor. Club ise 22:00 -05:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Park Şamdan, Köşebaşı, Dragon, Itsumi, Blue Topaz ve Reina Restaurant gibi İstanbul’un en seçkin restoranlarını tek çatı altında buluşturan Reina bu yıl da gurmelerin tercihi olmayı hedefliyor.

Dokuz yıldır kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeyen Reina; müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışı ve yenilikleriyle SU Entertainment Group’un ellerinde yükselen bir değer olmaya devam ediyor

Daha Fazla Bilgi»

Masquerade Club İstanbul Beşiktaş

Pansiyon - Beşiktaş - 1 Misafir Yorumu

...

Daha Fazla Bilgi»

Sortie Beşiktaş

Pansiyon - Beşiktaş - 1 Misafir Yorumu

Asya ve Avrupa kıtasının tutkulu kavuşmasına seyirci kalmadık. İstanbulluların da bu buluşmaya şahit olmasını ve yaşamasını isteyerek Sortie'yi yarattık. İstanbul Boğazı'nın bütün güzelliklerini arz-ı endam ettiği Kuruçeşme'de kurulduğumuz ilk günden beri sizleri iyi yemek, iyi müzik ve iyi eğlence ile buluşturmak için 4 mevsim ... Asya ve Avrupa kıtasının tutkulu kavuşmasına seyirci kalmadık. İstanbulluların da bu buluşmaya şahit olmasını ve yaşamasını isteyerek Sortie'yi yarattık. İstanbul Boğazı'nın bütün güzelliklerini arz-ı endam ettiği Kuruçeşme'de kurulduğumuz ilk günden beri sizleri iyi yemek, iyi müzik ve iyi eğlence ile buluşturmak için 4 mevsim çalışmalarımıza devam ediyoruz.

3500m2'lik bir alana kurulmuş olan mekânımızda, ‘beraberlik' en önemli ilkemiz. 2012 yılından itibaren yaz ve kış, 12 ay hizmet vermeye başlayan Sortie'de bütün damak tatlarına hitap eden ve Dünya mutfaklarının en güzel seçkilerini sunan 7 restoranı ağırlıyoruz.

Eğlence trendlerini dünya ile aynı anda size sunan Sortie Club, bütün yıl boyunca hız kesmeden devam ederken, canlı müzik performanslarına yer veren Sortie Live yaz aylarında kısa bir mola veriyor.

Dünyanın en muhteşem manzarasına sahip Sortie; günün her saatinin keyfini ayrı yaşayabileceğiniz, dostlarınızla buluşup, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, yabancı misafirlerinizi gururla ağırlayabileceğiniz, özel günlerinizi en coşkulu şekilde yaşayabileceğiniz, yeniliklerin ve eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz en büyük alanı sizlere sunmaktan her daim keyif alıyor

Daha Fazla Bilgi»

Maçka Demokrasi Parkı Beşiktaş

Pansiyon - Beşiktaş - 1 Misafir Yorumu

İstanbul Maçka\'da yer alan Maçka Demokrasi Parkı ile ilgili ilk bilgiler 19. yüzyıla dayanmaktadır.

Park, çevresinde sık ağaçlıkları ve küçük kulübeleri barındırmakla birlikte yanında dere akan bir vadiye de sahiptir. Tahminlere göre bu bölge zamanında at sürme, mesire alanı ve piknik alanı olarak kullanılmıştır.

1990 yıllarında sevgilileri buluşturma görevi üstlenmiştir ve Aşk Parkı olarak adlandırılmıştır. 1993 yılında restore edildikten sonra ise Maçka Demokrasi Parkı olarak resmi kayıtlara geçmiştir. Aynı
... İstanbul Maçka\'da yer alan Maçka Demokrasi Parkı ile ilgili ilk bilgiler 19. yüzyıla dayanmaktadır.

Park, çevresinde sık ağaçlıkları ve küçük kulübeleri barındırmakla birlikte yanında dere akan bir vadiye de sahiptir. Tahminlere göre bu bölge zamanında at sürme, mesire alanı ve piknik alanı olarak kullanılmıştır.

1990 yıllarında sevgilileri buluşturma görevi üstlenmiştir ve Aşk Parkı olarak adlandırılmıştır. 1993 yılında restore edildikten sonra ise Maçka Demokrasi Parkı olarak resmi kayıtlara geçmiştir. Aynı zamanda bu parkın Beyoğlu Evlendirme Dairesi ile arasına bir teleferik inşa edilmiştir. İstanbul'un en çok ziyaret gören bir bölgesi olan Maçka Demokrasi Parkı, içinde spor aletlerinin bulunduğu alanlar, sıralı havuzlar ve çocuk oyun parkları bulunmakta olup güvenlik açısından polis devriye gezmektedir. Güzel bir hafta sonunda burayı ziyaret ederek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»

Suada Club Beşiktaş

Pansiyon - Beşiktaş - 1 Misafir Yorumu

Suada Club İstanbul’un en seçkin davetlerine ev sahipliği yapmakta ve Suada Club ekibinin kaliteli hizmet anlayışı misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Boğaziçi’nin Kuruçeşme semtinde, kıyıdan 165 metre açıkta birkaç büyük kayadan oluşan ada, Osmanlı Padişahı Sultan Abdülaziz tarafından Saray Baş Mimarı Serkis Kalfa’ya hediye edilmiştir.

I. Dünya savaşı yıllarına kadar buraya "Serkis Bey'in Adası" denmiş ve
... Suada Club İstanbul’un en seçkin davetlerine ev sahipliği yapmakta ve Suada Club ekibinin kaliteli hizmet anlayışı misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Boğaziçi’nin Kuruçeşme semtinde, kıyıdan 165 metre açıkta birkaç büyük kayadan oluşan ada, Osmanlı Padişahı Sultan Abdülaziz tarafından Saray Baş Mimarı Serkis Kalfa’ya hediye edilmiştir.

I. Dünya savaşı yıllarına kadar buraya "Serkis Bey'in Adası" denmiş ve Serkis Kalfa ölümüne kadar bu adada yaşamıştır.

1957 yılında ada Galatasaray Spor Kulübü tarafından satın alınarak sosyal tesis yapılmıştır.

Günümüzde dünya mutfaklarından farklı lezzetler sunan seçkin restoranları, çeşitli davet ve organizasyonların yapıldığı etkinlik alanlarını ve yaz aylarında keyifli bir ortam sunan yüzme havuzunu bir arada sunan ve seçkin bir kompleks olan Suada Club İstanbullular'ın özellikle yaz aylarında vazgeçilmez yeme-içme ve eğlence adresidir

Daha Fazla Bilgi»