Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bergama Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bergama Butik Otelleri

Bergama için {{ (filteredHotels).length}} / 23 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Bergama Butik Otelleri

Bergama Butik Otelleri

Antik yunan gezgini coğrafyacı ve tarihçi Pausanias, Bergama'nın Truva kralı Hektor'un eşi Eetion'nun oğlu Pergamon tarafından kurulduğunu anlatmıştır. Pergamon adını taşıdığı zamanlarda Bergama bölgenin 150 yıllık krallık dönemindeki toplam 5 yönetim, bu toprakların kültürel hazinesinin bugüne kadar taşımasını sağlamıştır. Bergama butik otelleri de işletme olarak bu tarihe sahip çıkıyorlar. Bergama butik otelleri en uygun fiyata tatile gitmek isteyenler için güzel bir seçenek.

Böylesine zengin, farklı kültürel öğeler taşıyan Bergama her yıl yaz ve kış sezonu turist akınına uğruyor. Bergama butik otelleri tarihi antik şehri keşfetmeye gelmiş yerli ve yabancı ziyaretçilerine standartların üstünde konfor ve huzur sağlıyor. Modern mimari ve antik kültürel mimarinin buluştuğu Bergama Butik otelleri hizmetler bakımından pek çok çeşide sahip. Bergama butik otelleri en uygun ücretli olanları incelerken verilen hizmetleri de değerlendirin. Bergama butik otellerinin hem doğayla iç içe hem de tarihi hazinelere yakın olması ile Antik mimarinin hellenistik havasını solumak isteyenleri oldukça tatmin ediyor. Bu bağlamda Bergama Butik otelleri fiyatları alınan hizmetin tam karşılığı oluyor denilebilir.

Bergama butik otelleri yaz dönemi yerli ziyaretçilerin uğrak noktası. Bergama Butik otelleri en uygun ücretli olanları bütçe dostu olduğundan tatilinizde yöresel lezzetleri tatmaya da gönül rahatlığıyla bütçe ayırmanıza yardımcı oluyor.

Bergama Butik Otelleri Fiyatları

Bergama Butik Otelleri

Bergama butik otelleri ziyaretçilerinin bu güzel şehre veda edip de evlerine dönerken yanlarında mutlu anılar götürmelerini sağlıyor. Bergama butik otelleri fiyatları da uygunluğu ile herkesin bu tatil keyfini tatmalarına yardımcı oluyor.

Dönem veya sezon gözetmeksizin fiyatlarını aynı seviyede tutan Bergama butik otelleri, fiyat/hizmet kalitesi bakımından misafirlerini gayet memnun ediyor. Bergama butik otelleri fiyatları pek çok bütçeye hitap eden geniş bir yelpazede olduğu için tatil severlerin gezi planı yaparken konaklama masraflarından çok bölgenin gezilecek yerlerine odaklanabilmelerini sağlıyor.

Bergama butik otelleri en uygun fiyatları incelerken tatilinizde yöresel yemekleri tadabileceğiniz mekanları da araştırmayı ihmal etmeyin. Kendiniz için en uygun Bergama butik otelleri belirledikten sonra yakınlarınızdaki restoranları aramaya başlayabilirsiniz. Tabii kendinize ziyafet çekebileceğiniz mekanların yanında Bergama butik otellerinde ev yapımı yöresel lezzetleri de tadabileceğinizi hatırlatalım. Yöresel lezzetler, Bergama butik otellerinde adeta anne eli özeniyle sofranıza sunuluyor.

Bergama butik otellerinde de sunulan yöresel birkaç yemeğe bakacak olursak;


  • Çığırtma; Bergama'ya özgü bu lezzet, özellikle yazın gelen yerli yabancı misafirlere en çok tavsiye edilen yemeklerin başında geliyor.
  • Külür; Bergama pizzası olarak da geçen bu lezzet hamur işinden kaçınan misafirlerimizin de deneyebileceği bir yemeklerden biri. Hafif ve doyurucu.

Bergama butik otelleri fiyatlarının konaklamanız süresince tadacağınız lezzetler, gezip göreceğiniz yerler, tatilden alacağınız keyif ile karşılaştırıldığında ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz.

Bergama Butik otelleri fiyatlarında özellikle sezon dışı indirim ve kampanyalarına rastlayabilirsiniz. Bergama Butik otelleri fiyatlarının uygunluğu sayesinde Bergama'nın eşsiz güzelliklerini araştırabilir ve fiyat sıkıntısı çekmeden veya düşünmeden gezi planınızı oluşturabilirsiniz. Bergama Butik otelleri fiyatları, hem aile hem de bireysel geziler bakımından gezgin maceracılara ve huzurlu sakin bir tatil arayan aile gruplarına kolaylık sağlıyor.

Bergama Gezilecek Yerler

Bergama Gezilecek Yerler

Bergama 1317 yılında Karesi Beyi tarafından Osmanlı topraklarına katılmış. Akropol, Asklepion, Bergama Müzesi, Kızıl Avlu, Bergama Kermesi gibi tarihi mekanlar bölgenin tarihini yakından incelememize olanak sağlıyor. Bergama Butik otelleri de UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan bu mekanlara kolay erişiminiz için gerekli hizmetleri sunuyor.

Bergama Butik otellerinin gezilecek tarihi yerlere mesafe yakınlığı sayesinde geziniz sırasında çok vakit kaybetmiyorsunuz. Bergama butik otelleri yeni bir dünya keşfetmek isteyen, ziyaretçilerini antik mucizelerle tanıştırmaya devam ediyor. Bergama butik otelleri fiyatları açısından cep yakmıyor. Bergama butik otellerinde geçireceğiniz bir tatil hem doğayla bütünleşmeyi vadediyor hem de bütçenizi sarsmıyor.

Bergama butik otelleri dışında bölgedeki diğer konaklama seçeneklerine göz atmak isterseniz Bergama Pansiyonları sayfamıza bakabilirsiniz.

Bergama Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Bergama için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Bergama otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Bergama otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.