Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bergama Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bergama Butik Otelleri

Bergama için {{ (filteredHotels).length}} / 23 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bergama Butik Otelleri

Antik yunan gezgini coğrafyacı ve tarihçi Pausanias, Bergama'nın Truva kralı Hektor'un eşi Eetion'nun oğlu Pergamon tarafından kurulduğunu anlatmıştır. Pergamon adını taşıdığı zamanlarda Bergama bölgenin 150 yıllık krallık dönemindeki toplam 5 yönetim, bu toprakların kültürel hazinesinin bugüne kadar taşımasını sağlamıştır. Bergama butik otelleri de işletme olarak bu tarihe sahip çıkıyorlar. Bergama butik otelleri en uygun fiyata tatile gitmek isteyenler için güzel bir seçenek.

Böylesine zengin, farklı kültürel öğeler taşıyan Bergama her yıl yaz ve kış sezonu turist akınına uğruyor. Bergama butik otelleri tarihi antik şehri keşfetmeye gelmiş yerli ve yabancı ziyaretçilerine standartların üstünde konfor ve huzur sağlıyor. Modern mimari ve antik kültürel mimarinin buluştuğu Bergama Butik otelleri hizmetler bakımından pek çok çeşide sahip. Bergama butik otelleri en uygun ücretli olanları incelerken verilen hizmetleri de değerlendirin. Bergama butik otellerinin hem doğayla iç içe hem de tarihi hazinelere yakın olması ile Antik mimarinin hellenistik havasını solumak isteyenleri oldukça tatmin ediyor. Bu bağlamda Bergama Butik otelleri fiyatları alınan hizmetin tam karşılığı oluyor denilebilir.

Bergama butik otelleri yaz dönemi yerli ziyaretçilerin uğrak noktası. Bergama Butik otelleri en uygun ücretli olanları bütçe dostu olduğundan tatilinizde yöresel lezzetleri tatmaya da gönül rahatlığıyla bütçe ayırmanıza yardımcı oluyor.

Bergama Butik Otelleri Fiyatları

Bergama Butik Otelleri

Bergama butik otelleri ziyaretçilerinin bu güzel şehre veda edip de evlerine dönerken yanlarında mutlu anılar götürmelerini sağlıyor. Bergama butik otelleri fiyatları da uygunluğu ile herkesin bu tatil keyfini tatmalarına yardımcı oluyor.

Dönem veya sezon gözetmeksizin fiyatlarını aynı seviyede tutan Bergama butik otelleri, fiyat/hizmet kalitesi bakımından misafirlerini gayet memnun ediyor. Bergama butik otelleri fiyatları pek çok bütçeye hitap eden geniş bir yelpazede olduğu için tatil severlerin gezi planı yaparken konaklama masraflarından çok bölgenin gezilecek yerlerine odaklanabilmelerini sağlıyor.

Bergama butik otelleri en uygun fiyatları incelerken tatilinizde yöresel yemekleri tadabileceğiniz mekanları da araştırmayı ihmal etmeyin. Kendiniz için en uygun Bergama butik otelleri belirledikten sonra yakınlarınızdaki restoranları aramaya başlayabilirsiniz. Tabii kendinize ziyafet çekebileceğiniz mekanların yanında Bergama butik otellerinde ev yapımı yöresel lezzetleri de tadabileceğinizi hatırlatalım. Yöresel lezzetler, Bergama butik otellerinde adeta anne eli özeniyle sofranıza sunuluyor.

Bergama butik otellerinde de sunulan yöresel birkaç yemeğe bakacak olursak;


 • Çığırtma; Bergama'ya özgü bu lezzet, özellikle yazın gelen yerli yabancı misafirlere en çok tavsiye edilen yemeklerin başında geliyor.
 • Külür; Bergama pizzası olarak da geçen bu lezzet hamur işinden kaçınan misafirlerimizin de deneyebileceği bir yemeklerden biri. Hafif ve doyurucu.

Bergama butik otelleri fiyatlarının konaklamanız süresince tadacağınız lezzetler, gezip göreceğiniz yerler, tatilden alacağınız keyif ile karşılaştırıldığında ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz.

Bergama Butik otelleri fiyatlarında özellikle sezon dışı indirim ve kampanyalarına rastlayabilirsiniz. Bergama Butik otelleri fiyatlarının uygunluğu sayesinde Bergama'nın eşsiz güzelliklerini araştırabilir ve fiyat sıkıntısı çekmeden veya düşünmeden gezi planınızı oluşturabilirsiniz. Bergama Butik otelleri fiyatları, hem aile hem de bireysel geziler bakımından gezgin maceracılara ve huzurlu sakin bir tatil arayan aile gruplarına kolaylık sağlıyor.

Bergama Gezilecek Yerler

Bergama Gezilecek Yerler

Bergama 1317 yılında Karesi Beyi tarafından Osmanlı topraklarına katılmış. Akropol, Asklepion, Bergama Müzesi, Kızıl Avlu, Bergama Kermesi gibi tarihi mekanlar bölgenin tarihini yakından incelememize olanak sağlıyor. Bergama Butik otelleri de UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan bu mekanlara kolay erişiminiz için gerekli hizmetleri sunuyor.

Bergama Butik otellerinin gezilecek tarihi yerlere mesafe yakınlığı sayesinde geziniz sırasında çok vakit kaybetmiyorsunuz. Bergama butik otelleri yeni bir dünya keşfetmek isteyen, ziyaretçilerini antik mucizelerle tanıştırmaya devam ediyor. Bergama butik otelleri fiyatları açısından cep yakmıyor. Bergama butik otellerinde geçireceğiniz bir tatil hem doğayla bütünleşmeyi vadediyor hem de bütçenizi sarsmıyor.

Bergama butik otelleri dışında bölgedeki diğer konaklama seçeneklerine göz atmak isterseniz Bergama Pansiyonları sayfamıza bakabilirsiniz.

19 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
19
10
0 (850) 600 86 13
Hera Butik Otel
Hera Butik Otel
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 35
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Tirilye'ye giderseniz bu samimi ortamı kaçırmayın! Mezeleri çok güzel, sahibi çok beyefendi birisi, mutfak kısmının sorumlusu çok cana yakın, garsonları ise çok kibarlar. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
9
0 (850) 600 86 13
Hera Butik Otel
Hera Butik Otel
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 35
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Personel cana yakın ve memnun etmek için çırpınıyorlar. Odalar oldukça temiz. Fiyatlar oldukça makul. Çok keyifli zaman geçirdik. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
10
0 (850) 600 86 13
Hera Butik Otel
Hera Butik Otel
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 35
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Kelimelerle ifade edilemeyecek kadar güzel insanlar, muhteşem bir otel. Bergama için çok fazla emek veriyorlar. Eğer Bergama'ya gitmeyi düşünüyorsanız mutlaka Hera Otel'i görmelisiniz. Bu tarihi yapıya bu kadar değer veren insanlarla tanışmalısınız. Bergama'yı bir de onlardan dinlemelisiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel Bergama
Elaia Hotel Bergama
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Akropol'ün eteklerinde nefis bir otel. Konfor ve sunulan hizmetler Vedat Bey'in güler yüzü ve dostane yakınlığıyla bütünleşince “'En kısa zamanda yeniden gelmeliyim.”' diye düşünmeye başlıyorsunuz. Bergama evlerinin dokusunu korumuş dekoruyla otelde değil de evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Şirin avlusunda otururken kus cıvıltıları ve yaprak hışırtılarının armonisiyle içiniz huzur doluyor. Vedat Bey kadar kibar ve yardımsever komşuları da sizi rahat hissettiriyor. Bergama muhteşem bir yer, tarihiyle, insanlarıyla, yöresel lezzetleriyle... Aklım Bergama'da kalarak döndüm ve tekrar yolumu düşürmek için can atıyorum. Herkese şiddetle tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel Bergama
Elaia Hotel Bergama
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Akropol'ün eteklerinde nefis bir otel. Konfor ve sunulan hizmetler, Vedat Bey'in güler yüzlü ve dostane yaklaşımıyla bütünleşince tekrar gelmeliyim diye düşünmeye başlıyorsunuz. Şirin bir avluda otururken kuş cıvıltıları ve yaprak hışırdamalarının armonisiyle huzur doluyorsunuz. Vedat Bey'in muazzam ilgisine komşuları da eşlik edince kendinizi tam bir aile ortamında buluyorsunuz. Bergama muhteşem bir yer tarihi dokusuyla, insanlarıyla, birbirinden leziz yöresel yemekleriyle... Aklım Bergama'da kalarak döndüm, en kısa zamanda yolumu tekrar düşürmek için can atıyorum. Herkese şiddetle tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel Bergama
Elaia Hotel Bergama
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

We came to Bergama with a sudden decision. We chose the Elaia Otel to be close to the historical sites. We were very satisfied with both the authentic rooms and the breakfast and the guidance of Mr. Vedat. We will recommend to friends. In both English and Turkish upon request of Mr. Vedat Bergama'ya geldik. Tarihi yerlere yakın olsun diye Elaia Otel'i seçtik. Hem Elaia Otel'den hem de hem Vedat Bey'in rehberliğinden pek memnun kaldık. Arkadaşlara tavsiye edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
9
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel Bergama
Elaia Hotel Bergama
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

2017 nisan son günlerinde ailecek yaptığımız Bergama seyahatine Elaia Otel'i tercih ettik . Bergama da Akrepol, Askepion ve Kızıl Avlu ile müthiş mekanlar. Bir kere gelmek yetmez defalarca gelip görmek gerekli. Elaia Otel, Akrepol'ün eteklerinde kafanızı kaldırdığınızda Akrepol'ü görebiliyorsunuz. Eski bir Rum evinden restore edilmiş odaları size o dönemin yaşanmışlıklarını hissettiriyor. Küçük ön avluda çiçekler arasında kahvaltınız edip samimi sohbetler gerçekleştirebiliyorsunuz. Vedat Bey kaldığımız süre içerisinde bize çok yardımcı oldu. Çok nazik ve samimi biri işini severek yapıyor. Bu yüzden de güzel şeyler ortaya çıkmış. Kahvaltıda yerel lezzetlerden çok çeşitli ürünleri tatmak mümkün. Şehirle ilgili her türlü bilgiyi ondan alabilirsiniz. Bu taraflara yolum tekrar düşerse ilk tercih edeceğim konaklama mekanı olacak ki Bergama defalarca gelmeyi hak eden bir yer

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler. Ben de sizinle çok keyifli vakit geçirdim. Umarım yine yolunuz düşer. Selamlar.

9 Mayıs 2017, Salı 19:22
19
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel Bergama
Elaia Hotel Bergama
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Merhaba, nisan ayında eşimle birlikte hafta sonunda iki günlük gezimiz için Elaia Otel'de konakladık. Sabah kuş sesleriyle uyanmak muhteşemdi. Yeşillikler içinde olan avlusunda oturmak huzur vericiydi. Otelin önünde çocukların oynayabileceği bir park ve yeşil bir alanda bulunuyor. Antik kalıntılara ve Bergama evlerine yakın sakin bir mekan. Vedat Bey'in samimiyeti ve ilgisi bizi kendi evimizde hissettirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler. Özellikle harika hediyeniz için. Yakında biz de sizi ve ufaklığı görmeye geleceğiz. Yusuf'a da çok selam.

9 Mayıs 2017, Salı 19:24
19
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel Bergama
Elaia Hotel Bergama
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Elaia Otel açıldığından beri her Bergama'ya gidişimde orada kalıyorum. Eski mahallenin meydanına bakarak huzur içinde uyanmak eşsiz bir duygu. Ayrıca Vedat Ateş'e, misafirlerine birer aile üyesi gibi davranarak rahat etmelerini sağladığı için de çok çok teşekkür.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

çok tesekkkürler Yücel hocam. Ben de her gelişinizde çok mutlu oluyorum. Misafir değil, komşu olacağımız günü de sevinçle bekliyorum. :) Selamlar.

9 Mayıs 2017, Salı 19:37
19
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel Bergama
Elaia Hotel Bergama
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'ya düzenlediğimiz gezi için geldiğimizde bir meslektaşımızın önerisi üzerine bir geceliğine burada konakladık. En az Bergama'da gezdiğimiz tarihi yerler kadar beğendiğim bir mekan. Gerek bulunduğu yer, konumu ile gerek manzarası ile ve gerekse konforu ve temizliği ile kesinlikle önerebileceğim bir yer, oldukça samimi. İşletmecisi Vedat Bey'e de bizlere göstermiş olduğu özel ilgiden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederim hocam, sizleri tanımak da büyük keyifti. Selamlar.

24 Nisan 2017, Pazartesi 11:17
19
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel Bergama
Elaia Hotel Bergama
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'ya gelirken mutlaka konaklamanız gereken bir yer. Çok temiz. Sessiz. Huzur dolu bir yer. Hotel sahibini anlatmaya gerek yok, mükemmel bir insan. Konum çok iyi. Akropolis hemen üstünde kalıyor hotelin. Teleferik yakın. Şehir merkezine yakın. Düşünmeden gelebilirsiniz. Vedat abiye ilgisi için ve en önemlisi samimiyeti için teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sağolun. Yağmurlu sabah kahvaltı sırasındaki uzun sohbetin tadı damağımda kaldı. Seneye motor festivalinde yeriniz şimdiden hazır. Dostlara selamlar.

9 Mayıs 2017, Salı 19:38
19
8
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel Bergama
Elaia Hotel Bergama
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'nın Domuzalanı merkezinde tarihi yaşama ve kentin gerçek hayatını görmek için uygun, samimi bir yer, çift ya da aile olarak da rahat edersiniz. Yürüme mesafesindeki Bergama evlerinin içindesiniz. En önemlisi otelin işletmecileri çok rahat ve içten insanlar... Yolunuz düşse derim…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
9
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel Bergama
Elaia Hotel Bergama
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'nın tarihi taş evlerden oluşan bir mahallesinde tatlı bir otel. Hemen yukarıda Pergamon Antik Kenti'ni görüyor, önünde bir meydan ve restore edilmiş bir tonozlu yapı var. Otel sıcak, keyifli ve temiz, arkadaş canlısı bir işletmecisi var. Otelin hemen karşısında yer alan restoranda da Bergama manzarasında yemek yiyebilir, bir şeyler içebilirsiniz. Etrafta keşfedilecek çok şey var. Biz arkadaş grubu olarak gayet memnun kaldık. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
10
0 (850) 602 33 71
Aristonicus Butik Hotel
Aristonicus Butik Hotel
Kurtuluş mahallesi Taksim caddesi No:37
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Güzel yenilenmiş bir konuk evi. UNESCO Pergamom altında yer alıyor. Sevimli bir bahçesi var. Hizmeti iyi, bir bardak şarap ve sabah kahvaltı servisi çok güzel. Burada 2 gece konakladık, suit zevkli bir şekilde döşenmişti ve harika manzarası vardı. Biraz daha büyük olmasını umuyorduk ama yine de iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
10
0 (850) 602 33 71
Aristonicus Butik Hotel
Aristonicus Butik Hotel
Kurtuluş mahallesi Taksim caddesi No:37
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Harika bir ortamda, güzel insanlar ve hoş hizmetin olduğu çok güzel bir mekan. Odalara girince kalite ve temizliği buram buram fark ediyorsunuz..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
10
0 (850) 602 33 71
Aristonicus Butik Hotel
Aristonicus Butik Hotel
Kurtuluş mahallesi Taksim caddesi No:37
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Odanın dekorasyonuna bayıldım. Otelde değil de bir evde gibi hissettim. Her yer tertemizdi. Personelin ilgisi çok iyiydi. Kahvaltı da harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
10
0 (850) 602 33 71
Aristonicus Butik Hotel
Aristonicus Butik Hotel
Kurtuluş mahallesi Taksim caddesi No:37
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Misafirlerin konforu için her detayın incelikle ele alındığı, tertemiz, çevresiyle uyumlu ve orijinaline saygılı restorasyonu ve dekorasyonu ile zamanda yolculuğa çıkacağınız bir otel burası. Lokasyon olarak çok merkezi olmasına karşın oldukça sakin ve huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. Odanızın penceresinden baktığınızda Bergama'nın tarihi dokusuyla yüz yüze geliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
10
0 (850) 600 86 13
Hera Butik Otel
Hera Butik Otel
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 35
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'ya gelirseniz muhakkak burada kalmalısınız. Civardaki en iyi otel ve sahipleri bu işe gerçekten Bergama'yı sevdikleri ve doğdukları yere olan gönül borçları sebebiyle girmişler. Sonuç harika.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
19
10
0 (850) 600 86 13
Hera Butik Otel
Hera Butik Otel
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 35
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'da konaklanılacak en güzel, en rahat ve egzotik mekan. Odalar tertemiz, ilgi muhteşem. :D

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bergama Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Bergama için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Bergama otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Bergama otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.