Giriş
02.06.22
Çıkış
03.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Batman Günlük Daireler:

Batman için 5 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Henüz Puanlanmamış
Batman merkezine 510 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
270 TL
Otel
Şehir Oteli
3.4/5 Çok İyi
(1 değerlendirme)
Batman merkezine 580 m uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
475 TL
Otel
Şehir Oteli
5/5 Mükemmel
Batman merkezine 1.0 km uzaklıkta
Otelz.com
%17 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
459 TL
Otel
Şehir Oteli
4.4/5 Mükemmel
(1 değerlendirme)
Batman merkezine 1.1 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
526 TL
Setur
525 TL
En uygun fiyat
525 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
525 TL
3/5 Çok İyi
(1 değerlendirme)
Batman merkezine 1.3 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
741 TL
Adını dünyaya tarihi değeri yüksek Hasankeyf ilçesi ile duyuran Batman’a hem bölgeyi keşfetmek için hem de iş amacıyla gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Otellerin yanı sıra bölgede bir de Batman günlük kiralık daireler gelenlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Batman, ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ilidir. Petrol, sanayi ve inşat alanlarında oldukça ileri bir seviyede yer alan Batman’ı bu sepele yıl boyunca pek çok iş adamı ziyaret etmektedir. İş adamalarının yanında özellikle Hasankeyf bölgesi için yıl boyunca binlerce gezgin de ilçeye akın etmektedir.

Kalabalık bir şekilde bölgeye gelen gezginler için konaklamada oteller olduğu kadar günlük kiralık evler de oldukça uygundur. Konaklama maliyeti olarak Batman günlük kiralık evler özellikle oldukça ekonomik konaklama fiyatlarına sahiptir.

Batman günlük kiralık evler il merkezinde ya da merkezden daha sakin noktalar yer almaktadır. Misafirlerin şehrin hangi noktasında konaklama yapmak istediklerine karar vererek seçimlerini yapabilirler.

Batman’da günlük kiralık daireler konforlu mobilyalarla modern bir şekilde dizayn edilmiştir. Evlerin hepsi toplu taşıma hizmeti veren otobüs duraklarına, minibüs duraklarına oldukça yakın hatta yürüme mesafelerinde bulunmaktadır.

Batman günlük kiralık evleri ister merkezden ister merkezden biraz daha uzak noktalardan seçin il genelinde tüm konaklama birimleri full eşyalı ve konforlu mobilyalarla dekore edilmiştir.

Ayrıca batman günlük kiralık daireler arasında konaklama yapacak kişi sayısına göre 1+1, 2+1, 3+1 gibi oda sayılarına sahip evler bulunmaktadır. Bu oda sayılarına göre Batman günlük kiralık evler arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Batman günlük kiralık 1+1, 2+1 daire fiyatları gecelik ortalama 150TL’den başlamaktadır. Gecelik bu konaklama fiyatı yaz sezonunda biraz daha artabilir, kış sezonunda ise biraz daha azalabilir.

3+1 ve daha fazla oda sayısına sahip olan Batman günlük kiralık dairelerin gecelik konaklama fiyatı ise ortalama 250TL civarındadır. Bu fiyatlar kış sezonunda daha da düşebilir, yaz sezonunda ise biraz daha artabilir.

Ancak yine bu fiyatlar hem evlerin bulunduğu konuma hem de konaklama yapılacak olan sezona göre farklılık göstermektedir.

Bölge genelinde hizmet veren Batman günlük kiralık daireleri sahibinden ya da internet sitelerinden bulabileceğiniz gibi bu sayfadan da bulabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada yer alan tüm günlük kiralık evleri fiyatlarına göre de karşılaştırabilirsiniz.

Batman Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Batman bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Batman bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Batman Günlük Kiralık Evler ve Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Batman Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Batman Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Batman Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Batman Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.