search icon
Giriş
28 Eylül Sal.
Çıkış
29 Eylül Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Bandırma Pansiyonları

Bandırma için 10 otel listelendi.

Grand Asya Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.4/5
Bandırma merkezine 1.2 km uzaklıkta
377 TL377 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:377 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
363 TL
Touristica
Tatil.com
377 TL
363 TL'den başlayan fiyatlarla

Odaman Hotel

Kent Oteli
Neredekal.com
4.3/5
Bandırma merkezine 1.0 km uzaklıkta
350 TL350 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:350 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
349 TL
Otelz.com
Etstur
350 TL
349 TL'den başlayan fiyatlarla

Tüm Palace Otel

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4/5
Bandırma merkezine 1.0 km uzaklıkta
250 TL250 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
250 TL
Etstur
Odamax
250 TL
250 TL'den başlayan fiyatlarla

Bandırma Palas Hotel

Kent Oteli
Çocuk Dostu
Neredekal.com
5/5
Bandırma merkezine 1.0 km uzaklıkta
600 TL600 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:600 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
497 TL
Otelz.com
Etstur
600 TL
497 TL'den başlayan fiyatlarla

Göznur Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.6/5
Bandırma merkezine 1.0 km uzaklıkta
173 TL173 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:173 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Adaras Hotel

Kent Oteli
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4/5
Bandırma merkezine 1.2 km uzaklıkta
170 TL170 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:170 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
162 TL
Etstur
Odamax
170 TL
162 TL'den başlayan fiyatlarla

Tüm Otel

Otel
Havalimanına Yakın
Neredekal.com
3.4/5
Bandırma merkezine 1.0 km uzaklıkta
230 TL230 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:230 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
230 TL
Odamax
Otelz.com
230 TL
230 TL'den başlayan fiyatlarla

Otel Sarenis City

Otel
İş Seyahati Oteli
Bandırma merkezine 1.4 km uzaklıkta
200 TL200 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
190 TL
Etstur
Odamax
200 TL
190 TL'den başlayan fiyatlarla

Perama Hotel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
Bandırma merkezine 1.3 km uzaklıkta
292 TL292 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:292 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
223 TL
Etstur
Otelz.com
292 TL
223 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Eken Prestige

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
Bandırma merkezine 1.4 km uzaklıkta
214 TL225 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:214 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
214 TL
Etstur
Odamax
225 TL
214 TL'den başlayan fiyatlarla

Bandırma Pansiyonları

Bandırma Pansiyonları

Oldukça eski yerleşim birimlerinden biri olan Bandırma, muhteşem doğası ve köklü tarihiyle dikkatleri her daim üzerinde topluyor. Tatilcilerin aklına ilk gelen rotalardan Balıkesir'in ilçesi olan Bandırma, Marmara Denizi'nin kıyısında yer alıyor. Eşsiz doğası ve dikkat çeken tarihi eserleriyle misafirlerine hem tatil yapma hem de tarihe dokunma fırsatı veriyor. Sahip olduğu bu güzellikleri nedeniyle Bandırma, yıllardır birçok ziyaretçisine kucak açmaya devam ediyor. Ayrıca sadece yaz aylarında değil her mevsim çok sayıda insan burayı gezmeyi tercih ediyor. Güzelliğiyle büyüleyen ve göçmen kuşların uğrak yeri olan Manyas Kuş Gölü de Bandırma'da bulunuyor. Çok sayıda canlıya ev sahipliği yapan bu göl, yeni yerler görmek isteyenlerin gezi listesindeki konumunu korumaya devam ediyor. Bandırma'ya ulaşım ise feribotlar ya da kara yoluyla oldukça kolay. Buraya tatil ya da iş seyahati nedeniyle ulaştığınızda konaklayabileceğiniz birçok Bandırma otel ve pansiyon bulunuyor. Bandırma pansiyonları konumu ve sahip olduğu özellikleriyle değişkenlik gösteriyor. Pansiyon fiyatları ise bu değişikliklere göre çeşitlilik gösteriyor. Pansiyonların çoğunda 7/24 sıcak su ve internet hizmetleri veriliyor. Farklı özelliklere sahip bu pansiyonlar arasından kendi isteklerinize ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Bütçenizi ve kalacağınız pansiyonda verilmesini istediğiniz hizmetleri belirledikten sonra kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kalmak istediğiniz pansiyonu belirledikten sonra Bandırma'nın doğal ve tarihi güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

Bandırma Konaklama

Bandırma Konaklama

Bandırma'ya ulaştığınızda sizi birçok konaklama seçeneği karşılıyor. Burada bulunan pansiyonlar birbirinden farklılık göstererek misafirlerinin kendilerine en uygun olanı bulmasına yardımcı oluyor. Pansiyonların konumu ve misafirlerine sunduğu hizmetler de çeşitlilik gösteriyor. Günün her saatinde sıcak su ve internet hizmetleri ise pansiyonların çoğunda mevcut. Tercih ettiğiniz pansiyona yerleştikten sonra Bandırma'nın eşsiz güzelliği ve dinginliğinde gezintiye çıkmak ise güzel bir deneyim olabilir. Gezintiden sonra konaklayacağınız pansiyonda ise dinlenebilir günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Sahil konumunda bulunan pansiyonlardan birini seçtiyseniz büyüleyici deniz manzarasının eşliğinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Kalacağınız pansiyonu seçmeden önce isteklerinizi ve bütçenizi belirlemek daha rahat bir seçim yapmanıza yardımcı olabiliyor. Bandırma tam pansiyonlar ile sizin ve sevdiklerinizin isteklerine cevap veriyor. Bunun yanında farklı donanıma ve hizmet koşullarına sahip olan başka pansiyonlar da mevcut. İsteklerinizi belirledikten sonra Bandırma yarım pansiyonlar ile size kalacağınız pansiyonu seçme konusunda yardımcı olabilir. Tercih ettiğiniz konaklama tesislerinde, doğal ve tarihi güzellikleri keşfettikten sonra günün yorgunluğundan arınabilirsiniz. Bandırma'da bulunan pansiyonların sunduğu ayrıcalıklar ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Pansiyonların çoğunda günün her saatinde sıcak su hizmeti sunuluyor.
 • Restoranlara ya da açık büfelere sahip pansiyonlar da mevcut.
 • Pansiyonların sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyatlandırılması size bütçenize en uygun olanı seçme fırsatı sunuyor.
 • Konumuna göre kalacağınız pansiyon deniz manzarasına sahip olabilir. Deniz manzarası eşliğinde dinlenebilirsiniz.
 • Pansiyonların özelliklerinin birbirinden farklı olması kendinize en uygun olanı bulmanıza yardımcı oluyor.

Bandırma Pansiyon Fiyatları

Bandırma Pansiyon Fiyatları

Kalacağınız pansiyonu seçmeden önce isteklerinizi ve bütçenizi belirlemek daha sağlıklı tercih yapmanıza yardımcı oluyor.. Pansiyonda bulunmasını istediğiniz özellikleri ve bütçenizi belirlediğinizde kendinize en uygun olanı belirlemenizi sağlıyor. Bandırma'da birbirinden farklı çok sayıda pansiyonun bulunması size geniş bir tercih yelpazesi sunuyor. Bu farklı pansiyonlar arasından seçim yapmak ise sizin tercihinize bırakılıyor. Pansiyonların birbirinden farklı olması pansiyon fiyatlarını etkiliyor. Bandırma pansiyon fiyatları da bu farklılıklar doğrultusunda şekilleniyor. Fiyatları etkileyen faktörler arasında pansiyonun bulunduğu konumda bulunuyor. Pansiyonunda bulunmasını istediğiniz özellikleri ve bütçenizi belirledikten sonra bu çeşitlilik arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bandırma ucuz pansiyon seçenekleri ile misafirlerine yardımcı oluyor. Bu nedenle belirlediğiniz bütçenize uygun olan pansiyonda kalmayı tercih edebilirsiniz. Kalacağınız yeri belirledikten sonra ise Bandırma'da gezintiye çıkabilirsiniz. Burada bulunan antik kentler ve doğal güzellikler size harika bir deneyim yaşatabilir. Seçtiğiniz pansiyona göre konumu deniz gören bir odada ise dinlenme fırsatınız da bulunuyor.

Bandırma Gezilecek Yerler

Bandırma Gezilecek Yerler

Bandırma gelişmiş ekonomisi, köklü tarihi ve doğal güzellikleriyle her mevsim ziyaretçilerine kucak açıyor. Dingin ve huzurlu olan ilçede yapılabilecek birçok aktivite seçeneği bulunuyor. Büyüleyici deniz manzarasında yürüyebilir, eşsiz doğasını keşfe çıkabilirsiniz. Bunların yanında tarihi yapılarıyla dikkat çeken Bandırma, antik kentleriyle de ünlü. Sahip olduğu arkeoloji müzesi de misafirlerinin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Buraya ulaşım ise oldukça kolay olduğu için günübirlik olarak da gelmeyi tercih edebilirsiniz. Kısa süre bulunacak olanlar için Bandırma günlük pansiyon seçenekleri ile de misafirlerine yardımcı oluyor. Tatil planınızı yaptıktan sonra kalacağınız pansiyonu tercih edebilir ve Bandırma'yı keşfe çıkabilirsiniz. Bandırma'da gezilecek yerler ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Manyas Kuş Gölü,
 • Daskyleion Antik Kenti,
 • Kyzikos Antik Kenti,
 • Bandırma Arkeoloji Müzesi,
 • Kuş Cenneti Milli Parkı.

Kuş Gölü ve Kuş Cenneti Milli Parkı farklı türde kuşların bulunması ve göçmen kuşların uğrak noktası olmasından dolayı dikkatleri üzerine çekiyor. Bandırma'ya geldiğinizde bu doğal güzellikleri görmeyi tercih edebilirsiniz. Antik kentler ise tarihe dokunmak isteyenlerin en merak ettikleri yerler arasında yer alıyor. Siz de tarihe dokunmak istiyorsanız buraları gezebilir ve tarihi bilgiler edinebilirsiniz. Her yıl çok sayıda misafire ev sahipliği yapan Bandırma'yı her mevsim ziyaret etme imkanınız da bulunuyor. Siz de Bandırma'yı tatil rotanıza ekleyebilir ve eşsiz bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Bandırma Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bandırma Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Bandırma Pansiyonları - En Uygun Bandırma Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 170 TL - 600 TL
Bandırma bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Bandırma bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Bandırma Pansiyonları - En Uygun Bandırma Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Bandırma Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Bandırma Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Bandırma Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Bandırma Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.