Bandırma Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları

En iyi 16 butik otel, en uygun fiyatlar

Bandırma Butik Otel Fiyatları

Bandırma Balıkesir'in tarihi ve turistlik bir ilçesidir. Bandırma'ya yıl boyunca hem tatil hem de iş için pek çok kişi gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercihi Bandırma butik otelleri olmaktadır.

Bandırma; Marmara Denizi kıyısında, Balıkesir iline bağlı bir sahil ilçesidir. Bandırma limanına her gün düzenli olarak İstanbul'dan feribot seferleri yapılmaktadır. Bu da Bandırma'nın ve Bandırma'ya bağlı olan beldelerin sosyo - kültürel bakımdan gelişmesine etki etmektedir.

Bandırma özellikle yaz aylarında oldukça kalabalık bir bölge olmaktadır. Bunda da yaz aylarında tatilin başlaması oldukça etkilidir. Bandırmaya bağlı ve yakın sayfiye yerleri özellikle İstanbullular tarafından tüm yıl boyunca ve yaz aylarında boyunca tercih edilmektedir.

Bandırmaya iş ya da tatil için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel tüm yıl açık olup hizmet vermektedir. Bu oteller arasında ise sıcak ve samimi ortamı ile Bandırma butik otelleri en çok tercih edilen otel kategorisi olmaktadır.

Bandırma butik otelleri şehir merkezinde olmasından dolayı da sıkça tercih edilmektedir. Merkezde yer alan Bandırma butik otelleri gezilip görülecek yerlere, bankalara, kamu binalarına, restoranlara, cafelere, çarşıya yakın ve yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Bandırma butik otelleri ve Bandırma butik otel fiyatları bu sayfada listelenmektedir. Ayrıca bu sayfada listelenen butik oteller; fotoğrafları, konumları, iletişim bilgileri ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir.

Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Bandırma butik oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Bandırma butik otelleri yılın en yoğun zamanını yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple sizler de bu tarihler arasında Bandırma butik otelleri kategorisinde yer alan butik otellerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Bandırma Otel Fiyatları

Zengin çevresiyle doğasının tüm güzelliğini yansıtabilen kuş cenneti diyarı Bandırma, turizmin hareketli bölgelerinden biri olması sebebiyle birçok konaklama alternatifine sahiptir.

Sadece denizi, güneşi doğası güzel kılmaz bu ilçeyi. Aynı zamanda ören yerleriyle, müzeleriyle farklı keşif turları sunar. Balıkesir'in önemli yerleşim alanlarından biri olan Bandırma, Marmara bölgesinin en çok tercih edilen tatil yörelerinden biridir aynı zamanda.

Balıkesir Bandırma'nın turizme katkı sağlamasından dolayı, ilçe sınırları içerisinde birçok otel bulunuyor. 4 ve 5 yıldızlı otellerden apart otellere, butik otellerden kent otellerini ve pansiyonlara kadar birçok konaklama alternatifi sunuyor. Çeşitli kategorilerde tesislere sahip olduğu için her bütçeye hitap eder Bandırma otelleri.

Bandırma otel fiyatlarını kıyaslayacak olursak, pansiyon tipi hizmet veren işletmeler diğer tesislere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Fakat Bandırma'da pansiyon kategorisinde hizmet veren işletme sayısı azdır. Diğer taraftan apart ve butik oteller, lüks otellere göre daha ekonomik bir konaklama imkanı sunar.

Bandırma otel fiyatları yaz sezonunda artış gösterirken, kış mevsimiyle birlikte düşüş gösterir. Yaz sezonu Bandırma otel fiyatları ortalama 100 TL'den 300 TL'ye kadar yükselmektedir. İstenilen fiyata güzel bir kahvaltı da dahildir. Ekstra yiyecek ve içecekler tesis tarafından ücretlendirilmekte olup, her şey dahil konaklamalarda Bandırma otel fiyatları bir tık daha yukarı çıkar. Kış sezonuna gelindiğinde ise bir gecelik Bandırma otel fiyatları ortalama 80 TL ve 150 TL arasında seyir gösterir.

Bandırma otel fiyatları belli dönemlerde indirime girer. Bu durumdan yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Bandırma otel fiyatları sayfamızı inceleyip rezervasyon yaptırarak otellerin sunduğu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.