Balkaya Köyü

+ 6 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Balkaya Köyü Hakkında

Kırklareli Vize`’ye bağlı olan Balkaya Köyü, doğaseverlerin yeni tutkularından biridir. Balkaya Köyü’ne ulaşım oldukça kolaydır. Vize otobüs garajı yanından kalkan minibüslerle ulaşabilirsiniz. Tam bir doğa tutkunuysanız Balkaya Köyü’nü ziyaret edip pek bilinmeyen bu noktayı keşfe çıkabilirsiniz. Burada ailelerin konaklaması için bir otel bulunuyor; fakat kamp kurup konaklama imkanınız da bulunmaktadır. Çevresini keşfe çıktığınızda bölgenin tarihi kalıntıları ve burada bulunan bir mağara sizleri karşılıyor olacak. Kırklareli’nin doğal güzelliklerine şahit olacağınız bu gezinize Pınarhisar Kalesi\’ni, İğneada Longozu’nu, Dupnisa Mağarası’nı ve Zindan Baba Türbesi’ni de ekleyip keyifli bir şekilde Kırklareli’yi daha yakından tanıyabilirsiniz. Kırklareli otelleri sayfamızdan konforlu tesislerimizi görüntüleyebilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Balkaya Köyü
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
03.10.2019
Derin
Çok güzel
Çok güzel. Kahvaltı alanında pansiyon var. Balık ve et pişiriyorlar. Kesinlikle çok uygun fiyata yemek ihtiyacınızı giderirsiniz. Pansiyonu var, fiyatları makul. Telefon kesinlikle çekmiyor. Wi-Fi ile görüşebiliyorsunuz. Kafa dinlemek için harika. Doğanın içerisinde bir yer.
2/5 Ortalama
21.10.2018
Misafir
AYNI YORUM-yayına alınmayacak
Otostop ile gidecek arkadaşlar hiç çıkmasın yola. İnsanları çok soğuk kanlı. Orman yolunda kilometrelerce yürümek zorunda kalırsınız. Doğa olarak güzel bir yer ama insanlık sıfır. Bunu bilerek yola çıkın.
5/5 Mükemmel
19.08.2015
Burak Yavuz
Yıldız Dağları’nın yıldızı
Burası [mekan=yildiz-daglari]Yıldız Dağları[/mekan]’nın yıldızıdır. İnsanları bildiğimiz sevecen Boşnak halkıdır. Pişman olmayacaksınız.

Konum

Haritada gör