Vize Pansiyonları

Doğal güzellikleri ön plana çıkan Vize, İstanbul'a yakın olmasıyla da yaz aylarında sıkça ziyaret edilmektedir. Ekonomik bir konaklama içinse Vize pansiyonları misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Vize Pansiyonları

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Fiyatlar uygundu"

"Sarısı yeşillenmiş yumurtalar"

7.0

Misafir yorumu

6 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Yayları gıcırdayan çukurlaşmış yatak"

2.0

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Doğa, manzara harika"

"Temizlik konusunda eksikleri var"

7.6

Misafir yorumu

7 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Vize Pansiyonları ve Vize Pansiyon Fiyatları

Doğal güzellikleri ön plana çıkan Vize, İstanbul'a yakın olmasıyla da yaz aylarında sıkça ziyaret edilmektedir. Ekonomik bir konaklama içinse Vize pansiyonları misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Vize, Marmara Bölgesi'nin Trakya Bölümü'nde yer alan Kırklareli'nin doğusunda, İstanbul'a 140 km. mesafede, tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bir ilçesidir. Vize tüm yıl hayalini kurduğunuz kumsalın, denizin, güneşin, sakinliğin, doğanın yani tatilin yeridir.

Vize sakin havası ile yaz ve bahar aylarında İstanbul ve yakın illerden gelen tatilcileri ağırlayan Vize özelikle yaz sezonu alan haziran, temmuz ve ağustos ayları ile bayram tatillerinde en yoğun ve en kalabalık dönemini yaşar. Tatil ve dinlence için gelen turistler konaklamada Vize pansiyonlarını öncelikli olarak tercih etmektedir. Çünkü Vize pansiyonları konaklamada diğer otel türlerine göre en ekonomik fiyatları sunmaktadır. Ayrıca Vize pansiyonları denize sıfır, deniz manzaralı ve denize yürüme mesafelerde yer alan tesislerden oluşmaktadır.

Tatilde Vize bölgesine gitmeyi ve ekonomik bir konaklama yapmayı planlayanlara tavsiyemiz kesinlikle Vize pansiyonları kategorisinde yer alan pansiyonlardan birini tercih etmeleri yönünde olmaktadır. Vize pansiyonları listesinde yer alan pansiyonlar hem sakin hem denize hem de gezilip görülecek yerlere yakın bir tatil ve konaklama yapma imkanı sunmaktadır.

Vize pansiyonları ve Vize pansiyon fiyatları, bu sayfada pansiyonların fotoğraflarıyla ve pansiyonların bilgileriyle birlikte listelenmektedir. Bu listeden tüm Vize pansiyonlarını konumları ile birlikte ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Vize pansiyonu ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, güzel ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın