Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Balıkesir Merkez Havalimanı
Balıkesir Merkez Havalimanı - Görsel 1
Balıkesir Merkez Havalimanı - Görsel 2
Balıkesir Merkez Havalimanı - Görsel 3
Balıkesir Merkez Havalimanı - Görsel 4
5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Balıkesir Merkez Havalimanı Hakkında

Balıkesir'in merkezindeki çevre yolunda bulunur Balıkesir Merkez Havalimanı. Uluşlararası bir havalimanı özelliği taşımamaktadır. Sadece iç hatlar uçuşları yapmaktadır ve sivil-askeri niteliklidir. Balıkesir Merkez Havalimanı, 1998 yılında ilk kez hizmete girmesine rağmen 2001 yılında sivil uçuşlara kapatılmıştır. Fakat 2007 yılında tekrar sivil uçuş faaliyetlerine başlamıştır.

Balıkesir Merkez Havalimanı, her geçen yıl ziyaretçi potansiyelini arttırmaktadır. Tatilinizi Balıkesir'de geçirmeyi planlıyorsanız yolculuğunuz için Balıkesir Merkez Havalimanı'nı tercih edebilirsiniz. Balıkesir Merkez Havalimanı yakınındaki otellerin veya pansiyonların birinde konaklamanızı daha kolay hale getirecektir bu yolculuk sizlere.

Balıkesir Merkez Havalimanı yakınındaki otellerin birinde konaklayarak hem Balıkesir'e gidişinizi hem de Balıkesir'den dönüşünüzü rahat bir yolculuğa çevirebilirsiniz. Üstelik buradaki oteller ekonomik olup, huzurlu bir şekilde konaklamanızı sağlayacak. Hızlı ve güvenli bir şekilde tatilinize ilk adımı Balıkesir Merkez Havalimanı'na yakın otellerin birinde konaklayarak atabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

Balıkesir Merkez Havalimanı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?