Balçova Termal Otelleri

En iyi 5 termal otel, en uygun fiyatlar

Balçova Termal Otel Fiyatları

Ünlü Agamemnon Kaplıcaları'na ev sahipliği yapan Balçova'da hem sağlık hem de huzur bulabileceğiniz termal oteller bulunuyor...

İzmir'den kolaylıkla ulaşım imkanı bulabileceğiniz Balçova, şehir merkezine sadece 14 km uzaklıkta bulunuyor. Kentin gürültüsünden ve kalabalığından uzakta, bozulmamış doğası ile huzurlu bir atmosfere sahip olan Balçova'da keyifle konaklama yapabileceğiniz tesisler yer alıyor.

Balçova'da tatilcilerin bu tesisler arasında en çok tercih ettiği tesisler termal oteller. Çünkü Balçova, Ege Bölgesi'nin önemli kaplıca merkezlerinden biri. Balçova'da açılan termal oteller de buradaki kaplıca turizminin gelişmesinde önemli rol oynuyor.

Balçova termal otelleri doğa ile iç içe, huzur dolu bir ortamda yer alıyor. Sırtını yemyeşil ormanlara veren Balçova kaplıca ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Balçova Termal Oteli

Balçova Termal Otel Balçova

Termal Otel - Balçova - 10 Misafir Yorumu

Termal kaynaklara sahip 4 yıldızlı Balçova Termal Otel, İzmir'de misafirlerini ağırlamaktadır. SPA ve Welness merkezinden tüm misafirler faydalanarak şifa bulabilirler. Balçova Termal Otel bünyesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern dünyanın ve tıbbın insanoğluna sağladığı imkanları sahip olduğu doğal güzelliklerle kaynaştırarak hizmet vermektedir.

Yeşillikler içindeki tesisin bahçesinde farklı büyüklüklerde yüzme havuzları ve kaydıraklı havuzu vardır. Misafirler şemsiye şezlonglarla donatılmış havuz terasında gün boyunda güneşlenebilirler. Kapalı yüzme havuzu ve donanımlı
... Termal kaynaklara sahip 4 yıldızlı Balçova Termal Otel, İzmir'de misafirlerini ağırlamaktadır. SPA ve Welness merkezinden tüm misafirler faydalanarak şifa bulabilirler. Balçova Termal Otel bünyesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern dünyanın ve tıbbın insanoğluna sağladığı imkanları sahip olduğu doğal güzelliklerle kaynaştırarak hizmet vermektedir.

Yeşillikler içindeki tesisin bahçesinde farklı büyüklüklerde yüzme havuzları ve kaydıraklı havuzu vardır. Misafirler şemsiye şezlonglarla donatılmış havuz terasında gün boyunda güneşlenebilirler. Kapalı yüzme havuzu ve donanımlı spor merkezi günlük egzersizler için idealdir. Termal sıcak havuzlar kapalı ve açık alanlarda mevcuttur.

Balçova Termal Otel'in aydınlık ve konforlu mobilyalar dizayn edilmiş konaklama birimlerinde klima, mini bar ve uydu kanallarının yayınına sahip LCD ekran TV standart olarak bulunmaktadır. Tüm birimlerde konforunuz için saç kurutma makinesi, ücretsiz duş malzemeleri, havlular ve terlikler donatılmış özel banyo vardır.

Balçova Termal Otel'in yemek salonunda 3 öğün zengin bir menü servis edilmektedir. Konaklar terapi ormanından faydalanabilirler. Türk hamamı, sauna, buhar odası gibi SPA olanaklardan faydalanabilirsiniz. Masaj uygulamaları ile gevşeyebilir yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»

Balçova Termal Otel Yorumları

2

Balçova Termal Otel

eser deniz - 16 Ağustos 2012, Perşembe 20:41

Tesis iyi, çalışanlar kötü

Tesis olarak muntazam. Yalnız içeride çalışanlara gelince gerçekten kötü seçimler yapılmış. Müşteriye saygı falan yok.