Ataşehir Barbaros Otelleri

Ataşehir Barbaros Anadolu Yakası'nın yükselen değeri. Konaklamada ise gelen yerli ve yabancı turistler Ataşehir Barbaros otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birini tercih etmektedir.



Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ataşehir Barbaros Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Ataşehir Barbaros Otelleri ve Ataşehir Barbaros Otel Fiyatları

Ataşehir Barbaros Anadolu Yakası'nın yükselen değeri. Konaklamada ise gelen yerli ve yabancı turistler Ataşehir Barbaros otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birini tercih etmektedir.

Ataşehir Barbaros, mega kent İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan Ataşehir'in bir semtidir. Ataşehir Barbaros güneybatıda Kadıköy, batıda Üsküdar, kuzeyde Ümraniye, doğuda Sancaktepe ve güneydoğuda Maltepe ilçeleriyle komşudur. Ataşehir ilçesinde pek çok park ve yeşil alan yer almaktadır. Bunların arasında 2012 yılında Ataşehir Barbaros'ta açılan yaklaşık 8.000 metrekarelik bir alana kurulan Bülent Ecevit Parkı bu parkalar içerisinde en büyük olanıdır. Park içerisinde basketbol sahaları, mini futbol sahası, gölet ve şelaleler, yer satrancı, çocuk oyun alanları, spor alanları, koşu parkuru, dinlenme alanları, meydanlar, duvar banklar, çardak ve yürüyüş yolları barındırmaktadır.

Şehrin merkezinde ama bir o kadar da şehir hengamesinin dışında yer alan Ataşehir Barbaros otelleri iş ya da tatil için İstanbul'a gelen yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği yerler arasında yer almaktadır. Ataşehir Barbaros otelleri ve Ataşehir Barbaros otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ve özellikleri bu sayfada ayrıntılı olarak listelenmektedir.

İş ve finans merkezlerinin de Ataşehir'de yer alması iş adamlarının konaklamada öncelikli olarak Ataşehir Barbaros otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmesinin en önemli sebepleri arasındadır.

Ataşehir Barbaros otelleri yılın yoğun ve kalabalık sezonunu yaz aylarında yaşamaktadır. Yaz aylarında gözlemlenen bu yoğunlukta tatilin de başlamasının büyük bir etkisi bulunmaktadır.

Bu sebeple sizler de yaz tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında Ataşehir Barbaros otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olmaktadır.

Ataşehir Barbaros otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sheraton Grand İstanbul Ataşehir
Sheraton Grand İstanbul Ataşehir

-

Yakın ilgi ve alaka

İki gün boyunca kaldığımız Sheraton Grand İstanbul Ataşehir'e gerek çalışanlar olsun gereksiz sahipleri yakın ilgi ve alaka gösterdiler. Hepsine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Balsamo Hotel & Suites
Balsamo Hotel & Suites

-

Bravo

Bravonun tüm harflerini hak eden otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)