Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ataşehir Barbaros Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ataşehir Barbaros Otelleri - Otel Fiyatları

Ataşehir Barbaros için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Ataşehir Barbaros Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ataşehir Barbaros Anadolu Yakası'nın yükselen değeri. Konaklamada ise gelen yerli ve yabancı turistler Ataşehir Barbaros otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birini tercih etmektedir.
Ataşehir Barbaros, mega kent İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan Ataşehir'in bir semtidir. Ataşehir Barbaros güneybatıda Kadıköy, batıda Üsküdar, kuzeyde Ümraniye, doğuda Sancaktepe ve güneydoğuda Maltepe ilçeleriyle komşudur. Ataşehir ilçesinde pek çok park ve yeşil alan yer almaktadır. Bunların arasında 2012 yılında Ataşehir Barbaros'ta açılan yaklaşık 8.000 metrekarelik bir alana kurulan Bülent Ecevit Parkı bu parkalar içerisinde en büyük olanıdır. Park içerisinde basketbol sahaları, mini futbol sahası, gölet ve şelaleler, yer satrancı, çocuk oyun alanları, spor alanları, koşu parkuru, dinlenme alanları, meydanlar, duvar banklar, çardak ve yürüyüş yolları barındırmaktadır.

Şehrin merkezinde ama bir o kadar da şehir hengamesinin dışında yer alan Ataşehir Barbaros otelleri iş ya da tatil için İstanbul'a gelen yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği yerler arasında yer almaktadır. Ataşehir Barbaros otelleri ve Ataşehir Barbaros otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ve özellikleri bu sayfada ayrıntılı olarak listelenmektedir.

İş ve finans merkezlerinin de Ataşehir'de yer alması iş adamlarının konaklamada öncelikli olarak Ataşehir Barbaros otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmesinin en önemli sebepleri arasındadır.

Ataşehir Barbaros otelleri yılın yoğun ve kalabalık sezonunu yaz aylarında yaşamaktadır. Yaz aylarında gözlemlenen bu yoğunlukta tatilin de başlamasının büyük bir etkisi bulunmaktadır.

Bu sebeple sizler de yaz tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında Ataşehir Barbaros otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olmaktadır.

Ataşehir Barbaros Hakkında
Türkiye'nin en büyük uydu kent projelerinden biri olan Ataşehir ilçesine bağlı bir mahalle olan Barbaros, Anadolu Yakası'nın hızla gelişen semtlerinden biridir.
Metropol şehir İstanbul'un ilçelerinden biri olan Ataşehir, her geçen gün daha çok konaklama alternatifi bulunan tesis ve konut ile daha fazla kişi ağırlamaktadır. Gerek konaklamak gerek yerleşmek için merkezi bir konumda bulunan Anadolu Yakası'nın önemli semtine bağlı Barbaros ise sahip olduğu konum ile dikkat çekmektedir. Güneybatıda Kadıköy, kuzeyde Ümraniye, batıda Üsküdar, güneydoğuda Maltepe gibi büyük ve merkezi semtlere komşu olan Barbaros bugün Ataşehir ilçesinin ön plana çıkan mahallelerindendir. Birbirinden farklı konaklama seçeneğinin yanı sıra ulaşımın da oldukça kolay olduğu mahalle, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 26 km gibi yakın konumda yer almaktadır. Bu sebeple de iş ve seyahat amaçlı ziyaretler için de sıklıkla tercih edilmektedir.

2012 yılında Barbaros'ta açılışı yapılan ve 8000 metrekarelik bir park alana sahip olan Bülent Ecevit Parkı, Barabaros'un pek çok aktiviteye olanak sunan alanıdır. İçerisinde yapay gölet, basketbol sahası, yürüyüş ve koşu yolu, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları, çardak, dinlenme alanı gibi çeşitli aktivitelerin bir arada sunulduğu park, hem bölgede yaşanlar hem de çevre semtlerden gelen ziyaretçiler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından biraz da olsa uzaklaşma olanağı bulacağınız huzur dolu bir gün vaat etmektedir.

İş merkezlerine, plazalara, konutlara, hastane ve alışveriş merkezlerine ev sahipliği yapan Ataşehir merkeze de kısa süre içerisinde ulaşma imkanı bulunan Barabaros'ta da pek çok kafe ve restoran yer almaktadır.

Sahip olduğu tüm özellikleriyle ideal bir yaşam alanı sunan Barbaros, ilçe merkezinin önemli modern ve gelişmiş alanlarından biridir.

Ataşehir Barbaros otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
2
10
0 (850) 602 44 99
Sheraton Grand İstanbul Ataşehir
Sheraton Grand İstanbul Ataşehir
Barbaros Mah. Mor Sumbul Sok. No:1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye

-

İki gün boyunca kaldığımız Sheraton Grand İstanbul Ataşehir'e gerek çalışanlar olsun gereksiz sahipleri yakın ilgi ve alaka gösterdiler. Hepsine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
10
0 (850) 602 19 44
Balsamo Hotel & Suites
Balsamo Hotel & Suites
Barbaros Mah. Ihlamur Bulvarı No: 10
Ataşehir / İstanbul
Türkiye

-

Bravonun tüm harflerini hak eden otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)