search icondelete term icon
Giriş
08 Aralık Çar.
Çıkış
09 Aralık Per.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Ataşehir Barbaros Otelleri

Ataşehir için 1 otel listelendi.

The Gate 30 Suites

Butik Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
5/5
uzaklıkta
485 TL539 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:485 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
485 TL
Odamax
Etstur
485 TL
485 TL'den başlayan fiyatlarla

Ataşehir Barbaros Otelleri

İstanbul Anadolu yakasının finans merkezi olarak bilinen Ataşehir Barbaros semti, bu nedenle yıl boyunca pek çok iş insanının rotasında yer alıyor. Ataşehir Barbaros otelleri de, bu özel semte yolu düşenleri büyük bir özenle ağırlıyor.

Bölge iş dünyasının merkezi olunca, Ataşehir Barbaros otelleri de iş dünyasının beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet hizmet veriyor. Ataşehir Barbaros otelleri arasında 5 yıldız standardına sahip olanlar olduğu gibi 3 ve 4 yıldızlı oteller de bulunuyor. Ataşehir Barbaros otelleri fiyatları bu standartlara göre değişkenlik gösteriyor. Ataşehir Barbaros otelleri en uygun dönemlerini diğer otellerin aksine iş dünyasının tatilde olduğu dönemlerde yaşıyor.

Finans dünyasının faaliyetlerini yoğunlaştırdığı bölgede sosyal hayat da iş insanlarının ihtiyaç ve beklentilerine göre şekilleniyor. Bölgede bulunan alışveriş merkezleri, kafe ve restoranlar iş yemekleri ve toplantıların sıklıkla gerçekleştiği mekanlar olarak dikkat çekiyor. Durum böyle olunca, Ataşehir Barbaros otelleri müşterileri arasında yer alan iş insanları iş akışlarında herhangi bir sıkıntı yaşamıyor. Ataşehir Barbaros otelleri fiyatlarının tüm bu özelliklere rağmen uygun olması da bölgedeki otelleri bir çekim merkezi haline getiriyor.

Ataşehir Barbaros otelleri misafirlerinin pek çoğu, iş için bu bölgede olsa da İstanbul'un cazibesi onları da çekiyor. Bu yeni merkez, şehrin tarihi ve turistik mekanlarına ulaşım için sunduğu imkanların çeşitliliği ile fark yaratıyor. Ataşehir Barbaros otellerinde en uygun şartlarda konaklayanlar İstanbul'un diledikleri noktasına metro, dolmuş, otobüs ve taksi ile rahatlıkla ulaşıyor. Bu araçları tercih etmeyen misafirler için Ataşehir Barbaros otellerinin pek çoğu tarafından özel araç hizmeti sunuluyor. Bu hizmet, Ataşehir Barbaros otelleri fiyatlarından ayrı olarak hesaplanıyor.

Siz de iş nedeniyle havaalanından Ataşehir Barbaros otellerine gelecekseniz Ataşehir Barbaros Yol Tarifi sayfamızdan rotanızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

İş insanlarının sağlığı da Ataşehir Barbaros otelleri tarafından düşünülüyor. Konumu en uygun Ataşehir Barbaros otellerinin pek çoğunda spor merkezi, spa, masaj, Türk hamamı gibi hizmetler sunuluyor. Ataşehir Barbaros otelleri bu hizmetlerin büyük çoğunluğundan ekstra ücret almıyor. Hiçbir ekstra ücret ödemek istemeyen misafirler, bu özel hizmetleri Ataşehir Barbaros otelleri fiyatlarına ekleterek paket halinde satın alabiliyor. Ataşehir Barbaros otelleri en uygun tercihi de genellikle bu paketler oluyor.

Ataşehir Barbaros otellerinin pek çoğu açık ve kapalı havuz hizmeti de sunuyor. Ataşehir Barbaros otelleri fiyatlarına ek havuz kullanımı için bir ücret alınmıyor. Ataşehir Barbaros otellerinin pek çoğu havuzlarını otel müşterisi olmayan misafirlere de açıyor.

Ataşehir Barbaros Otelleri Fiyatları

Ataşehir Barbaros Otelleri

Toplantı, kongre, seminer gibi etkinlikler nedeniyle iş dünyası tarafından sıklıkla tercih edilen Ataşehir Barbaros otellerinde, bu etkinliklerin takvimine paralel bir yoğunluk yaşanıyor. Ataşehir Barbaros otelleri fiyatları diğer otellerden farklı olarak iş dünyasında yaşanan etkinlik yoğunluğuna göre değişiyor.

İş dünyasına hizmet eden Ataşehir Barbaros otelleri en uygun şartlara sahip toplantı konferans ve seminer salonu gibi özel alanları ile diğer tesislerden ayrılıyor. Ataşehir Barbaros otellerinin pek çoğunda farklı davetler için özel alanlar da hizmet veriyor. Ataşehir Barbaros otelleri fiyatlarına bu tür toplantı hizmetleri dahil edilmiyor. Özetle, Ataşehir Barbaros otelleri en uygun koşullarla farklı sektörlere toplantı hizmeti sunuyor.

Ataşehir Barbaros otelleri ikramları ile de fark yaratmayı başarıyor. Ataşehir Barbaros otellerinde misafirlere sunulan öğünlerin yanında kalabalık gruplar için ikram hizmeti de bulunuyor. Toplantı için Ataşehir Barbaros otellerini en uygun opsiyonlarla tercih eden şirketler, kaliteli bir ikram servisiyle ağırlanıyor.

Ataşehir Barbaros Gezilecek Yerler

Ataşehir Barbaros Gezilecek Yerler

Ataşehir Barbaros otelleri misafirleri için mini bir gezi rehberi hazırladık:


  • Bölgede bulunan alışveriş merkezlerinde keyifli bir alışveriş yapın.
  • Bir sokak kahvesinde keyif yapın.
  • Bölgede sıklıkla düzenlenen kültür-sanat etkinliklerinden birine katılın.

Ataşehir Barbaros Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir Barbaros Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Ataşehir Barbaros Otelleri - En Uygun Ataşehir Barbaros Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 485 TL - 539 TL
Ataşehir bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Ataşehir bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Ataşehir Barbaros Otelleri - En Uygun Ataşehir Barbaros Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Ataşehir Barbaros Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Ataşehir Barbaros Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Ataşehir Barbaros Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Ataşehir Barbaros Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.