Giriş
05.06.22
Çıkış
06.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Konsept/Tema

Aile Dostu
İş Seyahati Oteli
Şehir Oteli

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama
Oda-Kahvaltı

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Tesis Türü

Apart Otel
Otel

Olanaklar

Araba Kiralama
Kuru Temizleme
Resepsiyon
Sağlık Hizmeti
Sigara İçme Alanı

Spa & Sağlık

Buhar Odası
Hamam
Masaj
Spor Salonu
Sağlık Merkezi
Spa Olanakları

Sağlık ve Güvenlik

Güvenli Turizm Sertifikası
Sağlık Merkezi

Popüler Filtreler

Çocuk Bakımı

Her bütçeye hitap eden en uygun Yenisahra Otelleri neredekal.com’da! Neredekal.com’da farklı semtlerdeki otelleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, otellerin sağladığı imkanlara göz atabilir ve özelliklerini öğrenebilirsin. Yenisahra Otel yorumları ve değerlendirmeleri sayesinde tatil planı yapmadan önce tesis hakkında detaylı bilgi edinebilir, aklına takılan sorulara yanıt bulabilir ve diğer tatilcilerin deneyimlerinden faydalanabilirsin. Ayrıca dilersen otelin konumunu haritada inceleyebilir, semtin tam neresinde konumlandığını belirleyebilirsin. Neredekal.com’da listelenen Yenisahra Otel fiyatları ile bütçene en uygun seçeneği kolaylıkla belirleyebilirsin. Yeni bölgeleri keşfetmek ve farklı tatil fırsatlarını değerlendirmek istersen alternatif seçeneklere aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsin.

Yenisahra Otelleri:

Yenisahra için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
İş Seyahati Oteli
4.4/5 Mükemmel
Yenisahra merkezine 1.7 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
2.421 TL
Setur
2.830 TL
En uygun fiyat
2.421 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
2.421 TL
Otel
Şehir Oteli
5/5 Mükemmel
Yenisahra merkezine 2.3 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
1.207 TL
Setur
1.187 TL
En uygun fiyat
1.187 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
1.187 TL
Henüz Puanlanmamış
Yenisahra merkezine 2.5 km uzaklıkta
Tatilsepeti.com
Sadece Konaklama
1.150 TL
Henüz Puanlanmamış
Yenisahra merkezine 3.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.405 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.1/5 Mükemmel
Yenisahra merkezine 4.7 km uzaklıkta
Setur
Sadece Konaklama
975 TL
Odamax
975 TL
En uygun fiyat
975 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
975 TL
Otel
Hayvan Dostu
5/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Yenisahra merkezine 7.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
499 TL
Otelz.com
516 TL
En uygun fiyat
499 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
499 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Yenisahra merkezine 9.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Yenisahra merkezine 9.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
Yenisahra merkezine 600 m uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
2.376 TL
Otelz.com
2.700 TL
En uygun fiyat
2.376 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
2.376 TL
4.5/5 Mükemmel
Yenisahra merkezine 1.9 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
2.405 TL

Yenisahra Otelleri

Yenisahra Otelleri

İstanbul'un kalabalık ilçelerinden biri olan Ataşehir, Anadolu Yakası'nda yer alıyor. İlçe oldukça geniş olup İstanbul'un Marmara şehirleriyle de bağlantısını sağlayan bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda Anadolu şehirlerinden İstanbul'a girişte de bir geçiş noktası olarak da bulunan Ataşehir, son yıllarda yerleşimin hızla arttığı ve oldukça hareketli bir yer. Turistik olarak öne çıkmasa da Ataşehir İstanbul'un diğer pek çok ilçesine yakınlığı ve merkezi konumu nedeniyle konaklamak için oldukça tercih edilebilir bir ilçe. Yenisahra ise Ataşehir'de bulunan bir bölge olarak biliniyor. Konaklama imkanlarının da oldukça çeşitli olduğu Yenisahra otelleri ve pansiyonları gibi konaklama imkanları ile geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Eğer Yenisahra'da konaklıyorsanız veya buraya yakın bir yerlerde bulunuyorsanız Yenisahra ve çevresinde yapabileceğiniz etkinlikler ve gidebileceğiniz mekanlar oldukça çeşitli. Biz de bu yazımızda gezip görülebilecek mekanları, gidilebilecek yerleri, cazip etkinlikleri ve Yenisahra'da yapılabilecek diğer pek çok şeyi sizler için derledik. Eğer bu bölgede veya yakınlarında konaklamayı düşünüyorsanız birbirinden farklı seçeneklerle istediğiniz gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Yenisahra Butik Otel

Yenisahra Butik Otel

Yenisahra bulunduğu konum, semtteki günlük hayat ve endüstriyel yapısı gereği bir iş ve ticaret merkezi olarak nitelenebilir. Bu nedenle bölgede kısa süreli konaklama ihtiyacını karşılayan çok sayıda ve farklı çeşitlerde oteller mevcut. Yenisahra butik otel seçeneği ise bu konaklama yerleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri. Bölge turistik olarak öne çıkmasa da bir yaşam, ticaret ve sanayi merkezi olarak çok sayıda insanın yaşadığı ve bulunduğu bir yer. Bu nedenle butik oteller turistik amaçlı otellere nazaran ağırlıkta bulunuyor ve sağladıkları imkanlarla öne çıkıyor denebilir. Butik otellerin ağırlıkta olması ilçede her şey dahil imkanlara sahip ve lüks olarak nitelenebilecek otellerin olmadığı anlamına gelmiyor. Çok sayıda her şey dahil hizmet sunan Yenisahra suite otel, beş yıldızlı otel, dört yıldızlı otel gibi görece lüks otellerin mevcut olduğu bir bölge. Anadolu Yakası'nın ormanlık alanlara sahip olduğu düşünüldüğünde kalacağınız otelin orman ve yeşilin hakim olduğu bir yerde bulunması da mümkün. Bu açıdan Yenisahra size uygun fırsat ve imkanları misafirlerine sunuyor diyebiliriz. Önceliklerinizi göz önünde bulundurarak ve konaklamak istediğiniz otelin konumunu, konaklama hizmetlerini ve diğer özellikleri göz önüne alarak sizin için en iyi otelleri ve pansiyonları bulmanız mümkün. Şehirdeki trafik yoğunluğunu göz önüne aldığımızda toplu taşımaya yakın bir yerde konaklamak ulaşım açısından yararlı olabilmesi sayesinde şehirde yapacağınız tüm geziyi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Bu sayede unutulmaz bir İstanbul gezisi yaşama fırsatı elde edebilirsiniz.

Yenisahra Otel Fiyatları

Yenisahra Otel Fiyatları

Yenisahra-Ataşehir, sahip olduğu nüfus ve merkezi konumu gereği çok sayıda butik oteli bulunduran bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. Bölgeye kısa süreli ziyaret yapanların ve zamanını daha çok gezerek geçirmek isteyenler de butik otelleri sık tercih ediyor. Genellikle konaklama ihtiyacı için tercih edilen butik oteller arasında yemek hizmeti sunan ve sunmayanlar bir arada bulunuyor.

 • Bu otellerin fiyatları göz önüne alınırsa yemek hizmeti veren otellerin daha yüksek ücretlerde olacağı söylenebilir. Bunun yanı sıra kaç öğün yemek hizmeti olduğu, odaların büyüklüğü ve sunulan diğer hizmetler de fiyatlarda belirleyici rol oynuyor.
 • İstanbul için ulaşım önemi göz önüne alındığında otelin merkezi bir konumda olması ve metro, otobüs, metrobüs gibi toplu taşıma hizmetlerine uzaklığı ücretleri belirleyen bir diğer önemli etken.
 • Otelinizin niteliği de fiyatı belirleyen etkenlerden biri. Örneğin Yenisahra suit otel standart bir otele göre daha yüksek fiyatla konumlanıyor ve genellikle tek bir yatak odasına ek olarak oturma alanı da ekleniyor. Bu sayede konforlu bir tatil yapabilmeniz için ilk adreslerden biri oluyor.
 • Denize göre konum da otel ücretlerine etki eden bir diğer önemli özellik. Otel deniz manzarasına sahip ise ücretlerin yükselmesi mümkün.
 • Yenisahra otel fiyatları ayrıca otelde bulunan ve kişisel ihtiyaçları karşılayan hizmetler tarafından da belirlenebiliyor.

Ancak ilçeye ve semte genel olarak baktığınızda dilediğiniz ölçekte bir otel bulmanız oldukça mümkün görünüyor. Dilerseniz lüks, dilerseniz de daha mütevazı ve uygun fiyatlı Yenisahra günlük daire seçenekleri bulabilirsiniz. Yenisahra otelleri en uygun imkanları sunmayı başarıyor.

Yenisahra'da Gezilecek Yerler

Yenisahra'da Gezilecek Yerler

Ataşehir yılları aşkın tarihi ve kültürel yapısıyla bir çok gezilecek yere ve birçok etkinliğe sahip bir ilçe iken çevresinde bulunan ilçeler de Yenisahra'da konaklarken gidilebilecek mekanlar bulunduruyor. Hem turistik gezi yapmak hem de alışveriş ve şehir merkezinde gezmek için çok sayıda imkan barındıran Yenisahra ve çevresinde gezilebilecek yerlerden ve yapılabilecek aktivitelerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'ni ziyaret edebilir, bahçedeki çeşitli bitkileri inceleyebilir ve benzersiz bir doğa deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Kayışdağı Ormanı'na gidip temiz orman havası alabilir, burada sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve dilerseniz çimlerin üzerinde veya ormanın derinliklerinde piknik yapabilirsiniz.
 • Bölgede bulunan merkezlerde tüple dalma etkinliklerine katılabilir, heyecan dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Bölgedeki kahvaltı mekanlarında denize karşı keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz.
 • Fenerbahçe Ülker Arena'yı görebilir, kendine özgü mimarisini inceleyebilirsiniz.
 • Watergarden'a gidip başka bir ülkedeymiş gibi hissedeceğiniz ilginç ve bir o kadar da görkemli bir atmosferi yaşayabilirsiniz.
 • Yeni inşa edilmiş olan Ataşehir Mimar Sinan Camii'ni ziyaret edip gezebilirsiniz.
 • Ataşehir Cumhuriyet Parkı'na gidip yeşilliklerin arasında yürüyüş yapabilir, parkta bulunan yerlerde dinlenebilirsiniz.

Yenisahra, tüm bu yapılacak aktivite ve görülecek yerler ile birlikte unutulmaz bir İstanbul tatili yapmanıza olanak tanıyor.

Yenisahra Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yenisahra Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Yenisahra Otelleri için 1 gecelik ortalama fiyat 1207 TL - 2421 TL
Yenisahra bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Yenisahra bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Yenisahra Otelleri - Uygun Fiyatlı Yenisahra Otelleri sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Yenisahra Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Yenisahra Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Yenisahra Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Yenisahra Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Yenisahra Otelleri Alt Bölgeleri

Ataşehir Barbaros Otelleri
Daha fazla gör