search icon
Giriş
05 Ağustos Per.
Çıkış
06 Ağustos Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Yenisahra Otelleri

Yenisahra için 10 otel listelendi.

The Gate 30 Suites

Butik Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
5/5
Yenisahra merkezine 18.4 km uzaklıkta
379 TL379 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:379 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
341 TL
Tatil.com
TatilBudur.com
379 TL
341 TL'den başlayan fiyatlarla

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.4/5
Yenisahra merkezine 1.7 km uzaklıkta
924 TL1.044 TL
%13 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:924 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
924 TL
Otelz.com
Setur
1082 TL
924 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Princess Hotel

Butik Otel
Neredekal.com
3.9/5
(67 değerlendirme)
Yenisahra merkezine 13.6 km uzaklıkta
550 TL550 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:550 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
Otelz.com
665 TL
550 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Prenses Koyu Hotel

Butik Otel
Sahilde
Neredekal.com
3.9/5
(35 değerlendirme)
Yenisahra merkezine 15.1 km uzaklıkta
603 TL603 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:603 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
596 TL
Otelz.com
Etstur
603 TL
596 TL'den başlayan fiyatlarla

Yalı Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Yenisahra merkezine 13.7 km uzaklıkta
366 TL366 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:366 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
362 TL
Otelz.com
Tatil.com
366 TL
362 TL'den başlayan fiyatlarla

Ada Palas Butik Otel

Butik Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.8/5
Yenisahra merkezine 13.7 km uzaklıkta
806 TL806 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:806 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
688 TL
Etstur
Tatil.com
806 TL
688 TL'den başlayan fiyatlarla

Masal Otel

Pansiyon
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Yenisahra merkezine 13.7 km uzaklıkta
400 TL400 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Mimoza Butik Otel

Pansiyon
Genç Dostu
Neredekal.com
5/5
Yenisahra merkezine 13.6 km uzaklıkta
403 TL403 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:403 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
403 TL
Etstur
Odamax
403 TL
403 TL'den başlayan fiyatlarla

Çenar Konak Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.8/5
Yenisahra merkezine 13.7 km uzaklıkta
715 TL744 TL
%4 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:715 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
715 TL
Otelz.com
Etstur
739 TL
715 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Çankaya Otel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
Yenisahra merkezine 13.7 km uzaklıkta
591 TL591 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:591 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
591 TL
Odamax
Etstur
591 TL
591 TL'den başlayan fiyatlarla

Yenisahra Otelleri

Yenisahra Otelleri

İstanbul'un kalabalık ilçelerinden biri olan Ataşehir, Anadolu Yakası'nda yer alıyor. İlçe oldukça geniş olup İstanbul'un Marmara şehirleriyle de bağlantısını sağlayan bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda Anadolu şehirlerinden İstanbul'a girişte de bir geçiş noktası olarak da bulunan Ataşehir, son yıllarda yerleşimin hızla arttığı ve oldukça hareketli bir yer. Turistik olarak öne çıkmasa da Ataşehir İstanbul'un diğer pek çok ilçesine yakınlığı ve merkezi konumu nedeniyle konaklamak için oldukça tercih edilebilir bir ilçe. Yenisahra ise Ataşehir'de bulunan bir bölge olarak biliniyor. Konaklama imkanlarının da oldukça çeşitli olduğu Yenisahra otelleri ve pansiyonları gibi konaklama imkanları ile geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Eğer Yenisahra'da konaklıyorsanız veya buraya yakın bir yerlerde bulunuyorsanız Yenisahra ve çevresinde yapabileceğiniz etkinlikler ve gidebileceğiniz mekanlar oldukça çeşitli. Biz de bu yazımızda gezip görülebilecek mekanları, gidilebilecek yerleri, cazip etkinlikleri ve Yenisahra'da yapılabilecek diğer pek çok şeyi sizler için derledik. Eğer bu bölgede veya yakınlarında konaklamayı düşünüyorsanız birbirinden farklı seçeneklerle istediğiniz gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Yenisahra Butik Otel

Yenisahra Butik Otel

Yenisahra bulunduğu konum, semtteki günlük hayat ve endüstriyel yapısı gereği bir iş ve ticaret merkezi olarak nitelenebilir. Bu nedenle bölgede kısa süreli konaklama ihtiyacını karşılayan çok sayıda ve farklı çeşitlerde oteller mevcut. Yenisahra butik otel seçeneği ise bu konaklama yerleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri. Bölge turistik olarak öne çıkmasa da bir yaşam, ticaret ve sanayi merkezi olarak çok sayıda insanın yaşadığı ve bulunduğu bir yer. Bu nedenle butik oteller turistik amaçlı otellere nazaran ağırlıkta bulunuyor ve sağladıkları imkanlarla öne çıkıyor denebilir. Butik otellerin ağırlıkta olması ilçede her şey dahil imkanlara sahip ve lüks olarak nitelenebilecek otellerin olmadığı anlamına gelmiyor. Çok sayıda her şey dahil hizmet sunan Yenisahra suite otel, beş yıldızlı otel, dört yıldızlı otel gibi görece lüks otellerin mevcut olduğu bir bölge. Anadolu Yakası'nın ormanlık alanlara sahip olduğu düşünüldüğünde kalacağınız otelin orman ve yeşilin hakim olduğu bir yerde bulunması da mümkün. Bu açıdan Yenisahra size uygun fırsat ve imkanları misafirlerine sunuyor diyebiliriz. Önceliklerinizi göz önünde bulundurarak ve konaklamak istediğiniz otelin konumunu, konaklama hizmetlerini ve diğer özellikleri göz önüne alarak sizin için en iyi otelleri ve pansiyonları bulmanız mümkün. Şehirdeki trafik yoğunluğunu göz önüne aldığımızda toplu taşımaya yakın bir yerde konaklamak ulaşım açısından yararlı olabilmesi sayesinde şehirde yapacağınız tüm geziyi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Bu sayede unutulmaz bir İstanbul gezisi yaşama fırsatı elde edebilirsiniz.

Yenisahra Otel Fiyatları

Yenisahra Otel Fiyatları

Yenisahra-Ataşehir, sahip olduğu nüfus ve merkezi konumu gereği çok sayıda butik oteli bulunduran bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. Bölgeye kısa süreli ziyaret yapanların ve zamanını daha çok gezerek geçirmek isteyenler de butik otelleri sık tercih ediyor. Genellikle konaklama ihtiyacı için tercih edilen butik oteller arasında yemek hizmeti sunan ve sunmayanlar bir arada bulunuyor.

 • Bu otellerin fiyatları göz önüne alınırsa yemek hizmeti veren otellerin daha yüksek ücretlerde olacağı söylenebilir. Bunun yanı sıra kaç öğün yemek hizmeti olduğu, odaların büyüklüğü ve sunulan diğer hizmetler de fiyatlarda belirleyici rol oynuyor.
 • İstanbul için ulaşım önemi göz önüne alındığında otelin merkezi bir konumda olması ve metro, otobüs, metrobüs gibi toplu taşıma hizmetlerine uzaklığı ücretleri belirleyen bir diğer önemli etken.
 • Otelinizin niteliği de fiyatı belirleyen etkenlerden biri. Örneğin Yenisahra suit otel standart bir otele göre daha yüksek fiyatla konumlanıyor ve genellikle tek bir yatak odasına ek olarak oturma alanı da ekleniyor. Bu sayede konforlu bir tatil yapabilmeniz için ilk adreslerden biri oluyor.
 • Denize göre konum da otel ücretlerine etki eden bir diğer önemli özellik. Otel deniz manzarasına sahip ise ücretlerin yükselmesi mümkün.
 • Yenisahra otel fiyatları ayrıca otelde bulunan ve kişisel ihtiyaçları karşılayan hizmetler tarafından da belirlenebiliyor.

Ancak ilçeye ve semte genel olarak baktığınızda dilediğiniz ölçekte bir otel bulmanız oldukça mümkün görünüyor. Dilerseniz lüks, dilerseniz de daha mütevazı ve uygun fiyatlı Yenisahra günlük daire seçenekleri bulabilirsiniz. Yenisahra otelleri en uygun imkanları sunmayı başarıyor.

Yenisahra'da Gezilecek Yerler

Yenisahra'da Gezilecek Yerler

Ataşehir yılları aşkın tarihi ve kültürel yapısıyla bir çok gezilecek yere ve birçok etkinliğe sahip bir ilçe iken çevresinde bulunan ilçeler de Yenisahra'da konaklarken gidilebilecek mekanlar bulunduruyor. Hem turistik gezi yapmak hem de alışveriş ve şehir merkezinde gezmek için çok sayıda imkan barındıran Yenisahra ve çevresinde gezilebilecek yerlerden ve yapılabilecek aktivitelerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'ni ziyaret edebilir, bahçedeki çeşitli bitkileri inceleyebilir ve benzersiz bir doğa deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Kayışdağı Ormanı'na gidip temiz orman havası alabilir, burada sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve dilerseniz çimlerin üzerinde veya ormanın derinliklerinde piknik yapabilirsiniz.
 • Bölgede bulunan merkezlerde tüple dalma etkinliklerine katılabilir, heyecan dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Bölgedeki kahvaltı mekanlarında denize karşı keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz.
 • Fenerbahçe Ülker Arena'yı görebilir, kendine özgü mimarisini inceleyebilirsiniz.
 • Watergarden'a gidip başka bir ülkedeymiş gibi hissedeceğiniz ilginç ve bir o kadar da görkemli bir atmosferi yaşayabilirsiniz.
 • Yeni inşa edilmiş olan Ataşehir Mimar Sinan Camii'ni ziyaret edip gezebilirsiniz.
 • Ataşehir Cumhuriyet Parkı'na gidip yeşilliklerin arasında yürüyüş yapabilir, parkta bulunan yerlerde dinlenebilirsiniz.

Yenisahra, tüm bu yapılacak aktivite ve görülecek yerler ile birlikte unutulmaz bir İstanbul tatili yapmanıza olanak tanıyor.

Yenisahra Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yenisahra Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Yenisahra Otelleri - En Uygun Yenisahra Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 378 TL - 750 TL
Yenisahra bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Yenisahra bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Yenisahra Otelleri - En Uygun Yenisahra Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Yenisahra Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Yenisahra Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Yenisahra Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Yenisahra Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.