Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Yenisahra Otelleri - Otel Fiyatları

Yenisahra için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Yenisahra Otelleri - Otel Fiyatları

Yenisahra Otelleri

Yenisahra Otelleri

İstanbul'un kalabalık ilçelerinden biri olan Ataşehir, Anadolu Yakası'nda yer alıyor. İlçe oldukça geniş olup İstanbul'un Marmara şehirleriyle de bağlantısını sağlayan bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda Anadolu şehirlerinden İstanbul'a girişte de bir geçiş noktası olarak da bulunan Ataşehir, son yıllarda yerleşimin hızla arttığı ve oldukça hareketli bir yer. Turistik olarak öne çıkmasa da Ataşehir İstanbul'un diğer pek çok ilçesine yakınlığı ve merkezi konumu nedeniyle konaklamak için oldukça tercih edilebilir bir ilçe. Yenisahra ise Ataşehir'de bulunan bir bölge olarak biliniyor. Konaklama imkanlarının da oldukça çeşitli olduğu Yenisahra otelleri ve pansiyonları gibi konaklama imkanları ile geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Eğer Yenisahra'da konaklıyorsanız veya buraya yakın bir yerlerde bulunuyorsanız Yenisahra ve çevresinde yapabileceğiniz etkinlikler ve gidebileceğiniz mekanlar oldukça çeşitli. Biz de bu yazımızda gezip görülebilecek mekanları, gidilebilecek yerleri, cazip etkinlikleri ve Yenisahra'da yapılabilecek diğer pek çok şeyi sizler için derledik. Eğer bu bölgede veya yakınlarında konaklamayı düşünüyorsanız birbirinden farklı seçeneklerle istediğiniz gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Yenisahra Butik Otel

Yenisahra Butik Otel

Yenisahra bulunduğu konum, semtteki günlük hayat ve endüstriyel yapısı gereği bir iş ve ticaret merkezi olarak nitelenebilir. Bu nedenle bölgede kısa süreli konaklama ihtiyacını karşılayan çok sayıda ve farklı çeşitlerde oteller mevcut. Yenisahra butik otel seçeneği ise bu konaklama yerleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri. Bölge turistik olarak öne çıkmasa da bir yaşam, ticaret ve sanayi merkezi olarak çok sayıda insanın yaşadığı ve bulunduğu bir yer. Bu nedenle butik oteller turistik amaçlı otellere nazaran ağırlıkta bulunuyor ve sağladıkları imkanlarla öne çıkıyor denebilir. Butik otellerin ağırlıkta olması ilçede her şey dahil imkanlara sahip ve lüks olarak nitelenebilecek otellerin olmadığı anlamına gelmiyor. Çok sayıda her şey dahil hizmet sunan Yenisahra suite otel, beş yıldızlı otel, dört yıldızlı otel gibi görece lüks otellerin mevcut olduğu bir bölge. Anadolu Yakası'nın ormanlık alanlara sahip olduğu düşünüldüğünde kalacağınız otelin orman ve yeşilin hakim olduğu bir yerde bulunması da mümkün. Bu açıdan Yenisahra size uygun fırsat ve imkanları misafirlerine sunuyor diyebiliriz. Önceliklerinizi göz önünde bulundurarak ve konaklamak istediğiniz otelin konumunu, konaklama hizmetlerini ve diğer özellikleri göz önüne alarak sizin için en iyi otelleri ve pansiyonları bulmanız mümkün. Şehirdeki trafik yoğunluğunu göz önüne aldığımızda toplu taşımaya yakın bir yerde konaklamak ulaşım açısından yararlı olabilmesi sayesinde şehirde yapacağınız tüm geziyi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Bu sayede unutulmaz bir İstanbul gezisi yaşama fırsatı elde edebilirsiniz.

Yenisahra Otel Fiyatları

Yenisahra Otel Fiyatları

Yenisahra-Ataşehir, sahip olduğu nüfus ve merkezi konumu gereği çok sayıda butik oteli bulunduran bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. Bölgeye kısa süreli ziyaret yapanların ve zamanını daha çok gezerek geçirmek isteyenler de butik otelleri sık tercih ediyor. Genellikle konaklama ihtiyacı için tercih edilen butik oteller arasında yemek hizmeti sunan ve sunmayanlar bir arada bulunuyor.

 • Bu otellerin fiyatları göz önüne alınırsa yemek hizmeti veren otellerin daha yüksek ücretlerde olacağı söylenebilir. Bunun yanı sıra kaç öğün yemek hizmeti olduğu, odaların büyüklüğü ve sunulan diğer hizmetler de fiyatlarda belirleyici rol oynuyor.
 • İstanbul için ulaşım önemi göz önüne alındığında otelin merkezi bir konumda olması ve metro, otobüs, metrobüs gibi toplu taşıma hizmetlerine uzaklığı ücretleri belirleyen bir diğer önemli etken.
 • Otelinizin niteliği de fiyatı belirleyen etkenlerden biri. Örneğin Yenisahra suit otel standart bir otele göre daha yüksek fiyatla konumlanıyor ve genellikle tek bir yatak odasına ek olarak oturma alanı da ekleniyor. Bu sayede konforlu bir tatil yapabilmeniz için ilk adreslerden biri oluyor.
 • Denize göre konum da otel ücretlerine etki eden bir diğer önemli özellik. Otel deniz manzarasına sahip ise ücretlerin yükselmesi mümkün.
 • Yenisahra otel fiyatları ayrıca otelde bulunan ve kişisel ihtiyaçları karşılayan hizmetler tarafından da belirlenebiliyor.

Ancak ilçeye ve semte genel olarak baktığınızda dilediğiniz ölçekte bir otel bulmanız oldukça mümkün görünüyor. Dilerseniz lüks, dilerseniz de daha mütevazı ve uygun fiyatlı Yenisahra günlük daire seçenekleri bulabilirsiniz. Yenisahra otelleri en uygun imkanları sunmayı başarıyor.

Yenisahra'da Gezilecek Yerler

Yenisahra'da Gezilecek Yerler

Ataşehir yılları aşkın tarihi ve kültürel yapısıyla bir çok gezilecek yere ve birçok etkinliğe sahip bir ilçe iken çevresinde bulunan ilçeler de Yenisahra'da konaklarken gidilebilecek mekanlar bulunduruyor. Hem turistik gezi yapmak hem de alışveriş ve şehir merkezinde gezmek için çok sayıda imkan barındıran Yenisahra ve çevresinde gezilebilecek yerlerden ve yapılabilecek aktivitelerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'ni ziyaret edebilir, bahçedeki çeşitli bitkileri inceleyebilir ve benzersiz bir doğa deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Kayışdağı Ormanı'na gidip temiz orman havası alabilir, burada sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve dilerseniz çimlerin üzerinde veya ormanın derinliklerinde piknik yapabilirsiniz.
 • Bölgede bulunan merkezlerde tüple dalma etkinliklerine katılabilir, heyecan dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Bölgedeki kahvaltı mekanlarında denize karşı keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz.
 • Fenerbahçe Ülker Arena'yı görebilir, kendine özgü mimarisini inceleyebilirsiniz.
 • Watergarden'a gidip başka bir ülkedeymiş gibi hissedeceğiniz ilginç ve bir o kadar da görkemli bir atmosferi yaşayabilirsiniz.
 • Yeni inşa edilmiş olan Ataşehir Mimar Sinan Camii'ni ziyaret edip gezebilirsiniz.
 • Ataşehir Cumhuriyet Parkı'na gidip yeşilliklerin arasında yürüyüş yapabilir, parkta bulunan yerlerde dinlenebilirsiniz.

Yenisahra, tüm bu yapılacak aktivite ve görülecek yerler ile birlikte unutulmaz bir İstanbul tatili yapmanıza olanak tanıyor.

Yenisahra Otelleri - Otel Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Yenisahra için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Yenisahra otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Yenisahra otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.