search icondelete term icon
Giriş
26 Ekim Sal.
Çıkış
27 Ekim Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Yenisahra Otelleri

Yenisahra için 10 otel listelendi.

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.4/5
Yenisahra merkezine 1.7 km uzaklıkta
1.178 TL1.331 TL
%13 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.178 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
1178 TL
Otelz.com
Etstur
1362 TL
1178 TL'den başlayan fiyatlarla

The Gate 30 Suites

Butik Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
5/5
Yenisahra merkezine 18.4 km uzaklıkta
569 TL569 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:569 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
512 TL
Jolly Tur
Etstur
569 TL
512 TL'den başlayan fiyatlarla

Güner Business Hotel

Otel
Neredekal.com
5/5
Yenisahra merkezine 4.2 km uzaklıkta
270 TL270 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:270 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
270 TL
Tesis Fiyatı
Etstur
484 TL
270 TL'den başlayan fiyatlarla

ByOtell İstanbul

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4/5
Yenisahra merkezine 2.2 km uzaklıkta
800 TL800 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:800 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
552 TL
Etstur
Setur
800 TL
552 TL'den başlayan fiyatlarla

Pasha Palace Hotel

Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
5/5
Yenisahra merkezine 7.5 km uzaklıkta
280 TL280 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:280 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
280 TL
TatilBudur.com
Tesis Fiyatı
280 TL
280 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Suadiye

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.1/5
(176 değerlendirme)
Yenisahra merkezine 3.8 km uzaklıkta
499 TL499 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:499 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
499 TL
Tesis Fiyatı
Setur
617 TL
499 TL'den başlayan fiyatlarla

Ortaköy Sabah Otel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.9/5
Yenisahra merkezine 8.0 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant

Otel
Yenisahra merkezine 3.8 km uzaklıkta
1.345 TL1.345 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:1.345 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
979 TL
Etstur
Tesis Fiyatı
1345 TL
979 TL'den başlayan fiyatlarla

Hilton İstanbul Kozyatağı

Kent Oteli
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.2/5
Yenisahra merkezine 0.6 km uzaklıkta
879 TL984 TL
%12 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:879 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
119 TL
Etstur
Otelz.com
879 TL
119 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Bossuite Business

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Yenisahra merkezine 4.3 km uzaklıkta
400 TL400 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Yenisahra Otelleri

Yenisahra Otelleri

İstanbul'un kalabalık ilçelerinden biri olan Ataşehir, Anadolu Yakası'nda yer alıyor. İlçe oldukça geniş olup İstanbul'un Marmara şehirleriyle de bağlantısını sağlayan bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda Anadolu şehirlerinden İstanbul'a girişte de bir geçiş noktası olarak da bulunan Ataşehir, son yıllarda yerleşimin hızla arttığı ve oldukça hareketli bir yer. Turistik olarak öne çıkmasa da Ataşehir İstanbul'un diğer pek çok ilçesine yakınlığı ve merkezi konumu nedeniyle konaklamak için oldukça tercih edilebilir bir ilçe. Yenisahra ise Ataşehir'de bulunan bir bölge olarak biliniyor. Konaklama imkanlarının da oldukça çeşitli olduğu Yenisahra otelleri ve pansiyonları gibi konaklama imkanları ile geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Eğer Yenisahra'da konaklıyorsanız veya buraya yakın bir yerlerde bulunuyorsanız Yenisahra ve çevresinde yapabileceğiniz etkinlikler ve gidebileceğiniz mekanlar oldukça çeşitli. Biz de bu yazımızda gezip görülebilecek mekanları, gidilebilecek yerleri, cazip etkinlikleri ve Yenisahra'da yapılabilecek diğer pek çok şeyi sizler için derledik. Eğer bu bölgede veya yakınlarında konaklamayı düşünüyorsanız birbirinden farklı seçeneklerle istediğiniz gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Yenisahra Butik Otel

Yenisahra Butik Otel

Yenisahra bulunduğu konum, semtteki günlük hayat ve endüstriyel yapısı gereği bir iş ve ticaret merkezi olarak nitelenebilir. Bu nedenle bölgede kısa süreli konaklama ihtiyacını karşılayan çok sayıda ve farklı çeşitlerde oteller mevcut. Yenisahra butik otel seçeneği ise bu konaklama yerleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri. Bölge turistik olarak öne çıkmasa da bir yaşam, ticaret ve sanayi merkezi olarak çok sayıda insanın yaşadığı ve bulunduğu bir yer. Bu nedenle butik oteller turistik amaçlı otellere nazaran ağırlıkta bulunuyor ve sağladıkları imkanlarla öne çıkıyor denebilir. Butik otellerin ağırlıkta olması ilçede her şey dahil imkanlara sahip ve lüks olarak nitelenebilecek otellerin olmadığı anlamına gelmiyor. Çok sayıda her şey dahil hizmet sunan Yenisahra suite otel, beş yıldızlı otel, dört yıldızlı otel gibi görece lüks otellerin mevcut olduğu bir bölge. Anadolu Yakası'nın ormanlık alanlara sahip olduğu düşünüldüğünde kalacağınız otelin orman ve yeşilin hakim olduğu bir yerde bulunması da mümkün. Bu açıdan Yenisahra size uygun fırsat ve imkanları misafirlerine sunuyor diyebiliriz. Önceliklerinizi göz önünde bulundurarak ve konaklamak istediğiniz otelin konumunu, konaklama hizmetlerini ve diğer özellikleri göz önüne alarak sizin için en iyi otelleri ve pansiyonları bulmanız mümkün. Şehirdeki trafik yoğunluğunu göz önüne aldığımızda toplu taşımaya yakın bir yerde konaklamak ulaşım açısından yararlı olabilmesi sayesinde şehirde yapacağınız tüm geziyi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Bu sayede unutulmaz bir İstanbul gezisi yaşama fırsatı elde edebilirsiniz.

Yenisahra Otel Fiyatları

Yenisahra Otel Fiyatları

Yenisahra-Ataşehir, sahip olduğu nüfus ve merkezi konumu gereği çok sayıda butik oteli bulunduran bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. Bölgeye kısa süreli ziyaret yapanların ve zamanını daha çok gezerek geçirmek isteyenler de butik otelleri sık tercih ediyor. Genellikle konaklama ihtiyacı için tercih edilen butik oteller arasında yemek hizmeti sunan ve sunmayanlar bir arada bulunuyor.

 • Bu otellerin fiyatları göz önüne alınırsa yemek hizmeti veren otellerin daha yüksek ücretlerde olacağı söylenebilir. Bunun yanı sıra kaç öğün yemek hizmeti olduğu, odaların büyüklüğü ve sunulan diğer hizmetler de fiyatlarda belirleyici rol oynuyor.
 • İstanbul için ulaşım önemi göz önüne alındığında otelin merkezi bir konumda olması ve metro, otobüs, metrobüs gibi toplu taşıma hizmetlerine uzaklığı ücretleri belirleyen bir diğer önemli etken.
 • Otelinizin niteliği de fiyatı belirleyen etkenlerden biri. Örneğin Yenisahra suit otel standart bir otele göre daha yüksek fiyatla konumlanıyor ve genellikle tek bir yatak odasına ek olarak oturma alanı da ekleniyor. Bu sayede konforlu bir tatil yapabilmeniz için ilk adreslerden biri oluyor.
 • Denize göre konum da otel ücretlerine etki eden bir diğer önemli özellik. Otel deniz manzarasına sahip ise ücretlerin yükselmesi mümkün.
 • Yenisahra otel fiyatları ayrıca otelde bulunan ve kişisel ihtiyaçları karşılayan hizmetler tarafından da belirlenebiliyor.

Ancak ilçeye ve semte genel olarak baktığınızda dilediğiniz ölçekte bir otel bulmanız oldukça mümkün görünüyor. Dilerseniz lüks, dilerseniz de daha mütevazı ve uygun fiyatlı Yenisahra günlük daire seçenekleri bulabilirsiniz. Yenisahra otelleri en uygun imkanları sunmayı başarıyor.

Yenisahra'da Gezilecek Yerler

Yenisahra'da Gezilecek Yerler

Ataşehir yılları aşkın tarihi ve kültürel yapısıyla bir çok gezilecek yere ve birçok etkinliğe sahip bir ilçe iken çevresinde bulunan ilçeler de Yenisahra'da konaklarken gidilebilecek mekanlar bulunduruyor. Hem turistik gezi yapmak hem de alışveriş ve şehir merkezinde gezmek için çok sayıda imkan barındıran Yenisahra ve çevresinde gezilebilecek yerlerden ve yapılabilecek aktivitelerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'ni ziyaret edebilir, bahçedeki çeşitli bitkileri inceleyebilir ve benzersiz bir doğa deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Kayışdağı Ormanı'na gidip temiz orman havası alabilir, burada sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve dilerseniz çimlerin üzerinde veya ormanın derinliklerinde piknik yapabilirsiniz.
 • Bölgede bulunan merkezlerde tüple dalma etkinliklerine katılabilir, heyecan dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Bölgedeki kahvaltı mekanlarında denize karşı keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz.
 • Fenerbahçe Ülker Arena'yı görebilir, kendine özgü mimarisini inceleyebilirsiniz.
 • Watergarden'a gidip başka bir ülkedeymiş gibi hissedeceğiniz ilginç ve bir o kadar da görkemli bir atmosferi yaşayabilirsiniz.
 • Yeni inşa edilmiş olan Ataşehir Mimar Sinan Camii'ni ziyaret edip gezebilirsiniz.
 • Ataşehir Cumhuriyet Parkı'na gidip yeşilliklerin arasında yürüyüş yapabilir, parkta bulunan yerlerde dinlenebilirsiniz.

Yenisahra, tüm bu yapılacak aktivite ve görülecek yerler ile birlikte unutulmaz bir İstanbul tatili yapmanıza olanak tanıyor.

Yenisahra Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yenisahra Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Yenisahra Otelleri - En Uygun Yenisahra Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 119 TL - 984 TL
Yenisahra bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Yenisahra bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Yenisahra Otelleri - En Uygun Yenisahra Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Yenisahra Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Yenisahra Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Yenisahra Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Yenisahra Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.