Giriş
28.05.22
Çıkış
29.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Ataşehir Barbaros Butik Otelleri:

Ataşehir için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Ataşehir Barbaros Butik Otelleri

İstanbul'un yükselen yıldızlarından Ataşehir Barbaros semti, Anadolu yakasının önemli merkezlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ataşehir Barbaros butik otelleri de bu yeni cazibe merkezini keşfetmek isteyen misafirleri ağırlıyor. Ataşehir Barbaros ismi genellikle iş dünyası ile birlikte anılıyor. Bölgede bulunan pek çok iş merkezi ekonomiye adeta can veriyor. Ataşehir Barbaros butik otelleri buna paralel olarak genellikle iş adamlarına hizmet veriyor.

Ataşehir Barbaros butik otelleri fiyatları, İstanbul'un pek çok semtine göre oldukça uygun bir seviyede seyrediyor. Bölgede iş merkezlerinin yanı sıra alışveriş merkezleri, farklı zevk ve beğenilere hitap eden kafe ve restoranlar da mevcut. Durum böyle olunca, Ataşehir Barbaros butik otellerinin müşterileri bölgede oldukça keyifli zaman geçiriyor. Ataşehir Barbaros butik otelleri fiyatlarının diğer semtlere göre çok daha uygun olması da misafirlerin keyfini ikiye katlıyor.

İstanbul'un bu yeni merkezi, şehrin tarihi ve turistik merkezlerine rahat ulaşım imkanı da sunuyor. Ataşehir Barbaros butik otelleri müşterileri İstanbul'un diledikleri noktasına toplu taşımayla kolayca ulaşıyor. Toplu taşıma tercih etmeyen konuklar, Ataşehir Barbaros butik otellerinin pek çoğu tarafından sunulan transfer hizmetinden faydalanabiliyor. Transfer hizmeti, Ataşehir Barbaros butik otelleri fiyatlarına dahil edilmiyor.

Spor salonu, spa, masaj, Türk hamamı gibi hizmetler de Ataşehir Barbaros butik otelleri hizmetleri arasında yer alıyor. Ataşehir Barbaros butik otelleri misafirleri, rahatlamalarına yardımcı olacak bu hizmetlerin bazılarından ücretli, bazılarından ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Dileyen misafirler tüm bu hizmetleri Ataşehir Barbaros butik otelleri fiyatlarına ekletip bir paket olarak satın alabiliyor.

Şehrin merkezinde yer alan Ataşehir Barbaros butik otellerinin denize uzak olması, bir dezavantaj gibi görünüyor. Ancak Ataşehir Barbaros butik otellerinin pek çoğu açık ve kapalı havuza sahip olmasıyla bu eksikliği avantaja çevirmeyi başarmış durumda. Üstelik Ataşehir Barbaros butik otelleri fiyatlarına havuz kullanımı da dahil. Ataşehir Barbaros butik otelleri havuzlarını günübirlik kullanmak isteyen ziyaretçilere de açıyor.

Ataşehir Barbaros Butik Otelleri Fiyatları

Ataşehir Barbaros Butik Otelleri

Özellikle iş dünyası tarafından tercih edilen Ataşehir Barbaros butik otelleri; toplantı, kongre ve seminer gibi etkinliklere paralel bir yoğunluk yaşıyor. Ataşehir Barbaros butik otelleri fiyatları da diğer turistik otellerin aksine iş dünyasında yaşanan hareketliliğe göre değişkenlik gösteriyor.

Ataşehir Barbaros butik otellerinin pek çoğu, müşteri profiline paralel olarak toplantı ve seminer salonu gibi alanlara sahip. Aynı şekilde özel davetler için dizayn edilmiş alanlar da Ataşehir Barbaros butik otellerinin çoğunda göze çarpıyor. Ataşehir Barbaros butik otelleri fiyatlarına bu tür hizmetleri doğrudan dahil etmiyor. Ataşehir Barbaros butik otellerinin bahsi geçen hizmetleri konaklama hizmeti olmadan da verdiğini hatırlatalım.

Leziz bir kahvaltı ve diğer öğünler, Ataşehir Barbaros butik otellerinin vazgeçilmezleri arasında. Ataşehir Barbaros butik otellerinin pek çoğunda bir restoran ve pastanede bulunuyor. Ataşehir Barbaros butik otelleri misafirleri, otelden hiç ayrılmadan bu lezzetleri tadabiliyor.

Ataşehir Barbaros konser, spor karşılaşmaları gibi etkinliklerin de sıklıkla yapıldığı bir merkez olarak biliniyor. Ataşehir Barbaros butik otellerinde konaklarken bu tip etkinliklere de katılmak mümkün. Ataşehir Barbaros butik otelleri çalışanları bilet ve ulaşım gibi konularda misafirlerine her türlü desteği veriyor.

Ataşehir Barbaros Gezilecek Yerler

Ataşehir Barbaros Gezilecek Yerler

Ataşehir Barbaros butik otelleri fiyatları kadar merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. Bu nedenle, Ataşehir Barbaros butik otellerinde konaklayanların gezilecek yerler listesi ise şöyle:


  • Bölgede düzenlenen konser ve etkinliklere katılın.
  • Bir masaj yaptırarak kendinizi şımartın.
  • Ataşehir Barbaros'un birbirinden kaliteli restoranlarında bir akşam yemeği yiyin.

Ataşehir Barbaros butik otellerinden çıkıp dışarıda vakit geçirmek isteyenler için alternatif çok. Siz de rezervasyonunuzu şimdiden yaptırıp konaklama sürecinizi planladıysanız, Ataşehir Barbaros İçin Yol Tarifi sayfamızı incelemeye hazırsınız demektir.

Ataşehir Barbaros Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Ataşehir bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Ataşehir Barbaros Butik Otelleri - Uygun Ataşehir Barbaros Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Ataşehir Barbaros Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Ataşehir Barbaros Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Ataşehir Barbaros Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Ataşehir Barbaros Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.