AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali, Yenimahalle

AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali

  • Ankara / Yenimahalle

AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali

AŞTİ yani Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi. Başkent Ankara'nın kalbi, tüm ülke insanlarının birbirine bağlandığı noktadır. Gün boyunca yurdun dört bir yanından binlerce otobüs, on binlerce yolcuyu Ankara'ya bu noktada kavuşturmaktadır. Yine aynı şekilde gün içerisinde on binlerce kişiyi de bu noktadan alıp yurdun dört bir yanına ulaştırmaktadır. AŞTİ aynı zamanda Türkiye'de yapılmış en büyük otobüs terminali olarak 1995 yılında hizmete girmiştir.

AŞTİ'ye şehrin her noktasından toplu taşıma araçları ile oldukça kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür. Özellikle de hızlı ve rahat bir ulaşım sağlayan Ankaray, AŞTİ istasyonuna bir tüp geçit ile bağlanmıştır.

AŞTİ aynı zamanda tüm iller arasında bir aktarma noktasıdır. Ülkenin herhangi bir noktasından gelip herhangi bir noktasına gitmek oldukça kolaydır. Birçok noktada direk sefer olmamasına karşın yurdun her noktasından Ankara'ya erişim mümkündür. Gelenler AŞTİ binasından hiç çıkmadan gitmek istedikleri veya aktarma yapmak istedikleri yere biletlerini alarak çok fazla beklemeden yola devam edebilirler.

AŞTİ adres: Beştepe, 06560 Yenimahalle / Ankara

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Sifon yerine maşrapa var
1

-

AŞTi – Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde tuvalete giderseniz şok geçirebilirsiniz. Sifon yerine maşrapa var. Çağ atlamayı yanlış anlamışlar, geriye değil, ileriye atlanacak.

2
Bir daha asla oradan bir şey almam
2

-

AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali'ndeki büfeler insanı kandırmaktan, kazıklamaktan başka bir şey yapmıyorlar. 1 buçuk litre su ve 1 litre meyve suyuna 9 TL para aldılar, haram zıkkım olsun. Bir daha asla oradan bir şey almam, buna bir önlem alsınlar ya da kimse oradan bir şey almasın.