Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Yenimahalle Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Yenimahalle Günlük Daireler

Yenimahalle için {{ (filteredHotels).length}} / 14 günlük kiralık dairede gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Yenimahalle Günlük Daireler

Başkent Ankara'nın metropol ilçelerinden biridir. Merkez ilçelerden biri olmasının da etkisiyle yıl boyunca yerli ve yabancı pek çok gezgin ve iş adamı konaklamada bu ilçeyi tercih etmektedir. İlçe genelinde otellerin yanı sıra Yenimahalle günlük kiralık daireler ve rezidans evler sıkça tercih edilmektedir.

Yenimahalle, kozmopolit kentlerimizden biri olan başkent Ankara'nın merkez ilçelerinden biridir. Başkentte merkezi bir konumda olmasıyla bölgede birçok iş merkezi, kamu binası, konut, hastane ve otel vardır. Ev sahipliği yaptığı tüm bu yapılarla iş adamlarının en çok ziyaret ettiği ilçelerin başında gelmektedir.

Ulaşım açısından da oldukça rahat bir konumda yer alan ilçede; şehir otelleri, yıldızlı oteller gibi büyük otellerin yanı sıra butik oteller, apart daireler gibi küçük oteller ve Yenimahalle günlük kiralık daireler bulunmaktadır.

İlçe genelinde bulunan tüm bu tesislerin yanında Yenimahalle günlük kiralık evler de bölgede şehre gelenler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Özellikle de kalabalık aileler ve küçük çocuklu ebeveynler ile kalabalık arkadaş gruplarının bölgede ilk tercih ettiği konaklama türü olarak Yenimahalle günlük kiralık daireler ve Yenimahalle günlük kiralık rezidans evler olarak göze çarpmaktadır.

Yenimahalle günlük kiralık evler rezidans daireler misafirlerin konaklama yaptıkları süre boyunca ihtiyaç duyabileceği tüm eşyalar düşünülerek dizayn edilmektedir. Yenimahalle'deki günlük kiralık evlerde; 24 saat sıcak su, uydu/kablo ya da Dijitürk yayını, TV, nevresimler, havlular, petekli ısıtma sistemleri, klima, Wi - Fi internet ağı ve donanımlı bir mutfak yer alır.

Yenimahalle günlük kiralık evler ve rezidans daireler hem eski binalarda hem de yeni yapılan binalarda yer almaktadır. İster eski bina olsun ister yeni bina olsun Yenimahalle'deki günlük kiralık evler 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi oda sayısına sahip dairelerden oluşmaktadır.

Yenimahalle'deki tüm bu daireler; toplu taşıma otobüs duraklarına, minibüslerin geçtiği hatlara, restoranlara, kafelere, bölgedeki kültür merkezlerine ve AVM'lere yakın hatta yürüme mesafelerinde konumlanmaktadır.

Yenimahalle 1+0, 1+1 ve 2+1 günlük kiralık dairelerin gecelik konaklama fiyatları ortalama 250TL'den başlamaktadır. Yeni binalarda yer alan 3+1, 4+1 ve daha fazla oda sayısına sahip olan günlük kiralık dairelerin gecelik konaklama fiyatı ise 350TL'den başlamaktadır.

Yenimahalle'de bulunan günlük kiralık dairelerin fiyatları, evlerin yeni ya da eski binalarda yer almasına, dairelerde misafirlere sunulan olanaklara, sahip oldukları oda sayılarına, evlerin bulunduğu binaların konumuna ve dairelerin dizaynlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Yenimahalle günlük kiralık ev sahibinden ve farklı internet sitelerinde listelenmektedir. Bu internet sitelerinde bulunan günlük kiralık daireleri inceleyebilir ve bir karar verebilirsiniz. Ya da Neredekal.com'un bu sayfasından Yenimahalle ve çevresinde hizmet veren tüm günlük kiralık daireleri görebilir ve gecelik konaklama fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Yenimahalle Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Yenimahalle için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Yenimahalle otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Yenimahalle otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.