Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Antik Sur Cafe & Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 5
Bu restaurant menüleri Kebap,Salata,Türk Mutfağı,Kahve,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
2.2/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Antik Sur Cafe & Restaurant Hakkında

Doğu ve Güneydoğu mutfağının yöresel lezzetleri ve kahvaltı kültürünü tarihi ve otantik mimarisiyle birleştiren Antik Sur Cafe & Restaurant, Dünya Kültür mirasına aday şehir Mardin’de dillerin, dinlerin, medeniyetlerin ittifakı için Dünya insanlarına kapılarını açtı. Dış siluetindeki asaleti, iç dekorasyonuyla bütünleştiren Antik Sur Cafe & Restaurant; yöresel motiflerle döşenmiş eyvan şark sofrası, yöresel serpme kahvaltı sofrasıyla, evrensel müzik dinletileriyle mahzen türkü evi, gökyüzündeki yıldızların seyrinde dam tahtları, türkülerin söylendiği, halayların çekildiği sofistik meydanı, köy kahvesinde içilen nargile sefasıyla sizleri buram buram tarih kokan bir atmosferde en güzel anları yaşatıyor.

Yorum / Değerlendirme

2.2/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
2 değerlendirme
Antik Sur Cafe & Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
04.03.2019
sibel yiğit
Mutlaka görün
Bu yorumlara baktığımda ürktüm ancak mekânı gördükten sonra sıra gecesiyle, yemekleriyle, güler yüzlü personeliyle hayran kaldım. Sakın kötü yorumlara aldanmayın. Mutlaka görün. Teşekkürler Antik Sur. Harikasınız.
0/5 Çok Kötü
09.11.2020
Misafir
Sadece müzik çok güzeldi
berbat ve rezalet bir geceydi. sade ve sadece müzik çok güzeldi . onun dışında seni asla takmayan sorun gideremeyen garsonlar. hele yemekler mardin kebabı içinde bir yemek kaşığı pilav vardı onunda içinden taş çıktı zaten . pepsi kola 10 tl . 70lik rakı söylendi ama asla bir tane bile meze tabağı yok. fix dedikleri menü 150 lira kebap-ortaya salata tabağı-içli köfte (alkollü alkolsüz içecek menüye dahil değil ücretli ) ortaya bi kuruyemiş tabağı (6 kişi için 1 tabak) verdiğim paraya gerçekten çok acıdım çok üzüldüm . çalışanlarına da ayrıca çok yazık . öyle güzel tarihi bir mekanda verilecek hizmet asla o olmamalı. sadece müzik çok iyiydi. hakkını veren sadece müzik oldu . ASLA AMA ASLA TAVSİYE ETMEM .