Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Akbük Otelleri

Akbük için {{ (filteredHotels).length}} / 20 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Akbük Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğal liman özelliğine sahip koyu, berrak suları ile masmavi denizi, oksijen deposu havası ile Ege Bölgesi'nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Akbük tatilcilere sakin, huzurlu ve dinlendirici bir tatil vaadediyor...
Tarihi M.Ö. 4000'li yıllara dek uzanan Akbük Ege'nin en eski yerleşim yerlerinden biri. 19. yüzyıl'da önemli bir Rum yerleşkesi ve kıyı ticaretinin yoğun olarak yapıldığı bir bölge olan Akbük'ün mübadeleden sonra nüfusu oldukça azalmış. Ta ki 1992 yılında belediye statüsü kazanana dek. Bu yıldan itibaren hızlı bir gelişim gösteren belde günümüzde turizm potansiyelinin oldukça yüksek olduğu bir tatil bölgesi.

Muhteşem doğası, mavi bayraklı tertemiz denizi, 15 kilometrelik sahil şeridi, yemyeşil ormanları, şifalı oksijen deposu havası ile huzur dolu bir tatil için en ideal yerlerden biri Akbük.

Son yıllardaki gelişimi ile beldedeki konaklama imkanları ve alternatifleri de oldukça artmış. Şu an Akbük'te herkese göre bir konaklama seçeneği mevcut.

Akbük otelleri genellikle merkezde ve merkeze yakın kesimlerde yer alıyor. Beş yıldızlı tesislerden daha mütevazı apart otellere kadar oldukça geniş bir yelpazede bulunan Akbük otelleri arasından mutlaka aradığınız gibi bir tesis bulacaksınız.

Merkeze ve plajlara genellikle yakın mesafede bulunan Akbük otelleri huzurlu, sakin ve unutamayacağınız bir tatil için sizleri bekliyor...

Didim'in sevimli tatil beldesi Akbük gürültüden uzak, huzurlu, yeşil ve mavinin iç içe geçtiği koylarında unutulmaz bir tatil yapacağınız cennetten bir köşe...
Son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin gözde tatil beldelerinden biri olan Akbük Ege'nin en güzel yerlerinden birinde konumlanmış durumda. Çeşitli balık türlerinin yaşadığı masmavi koyu, yemyeşil ormanlarla kaplı tepeleri, tarihi yerleri ve muhteşem havası ile huzurlu ve sakin bir tatil yapmak isteyenlerin vazgeçilmez durağı olmaya aday bir yer Akbük.

Belediye statüsü kazandıktan sonra kontrollü bir kentleşme süreci geçiren Akbük'te çok sayıda tatil köyü, beş yıldızlı otel ve tesisler, pansiyonlar ve apart oteller mevcut. Çok sayıda tesis olması da Akbük otel fiyatlarının geniş bir yelpazede farklı seçenekler sunmasını sağlıyor.

Akbük 2018 otel fiyatları her kesimden tatilciye hitap ediyor. İster lüks tatil köylerinde, ister apart otellerde, isterseniz de üç, dört ve beş yıldızlı otellerde koanklamanız mümkün. Akbük otel fiyatları sezona göre de değişiklik gösteriyor. Yaz turizminin yoğun olduğu için Akbük otel fiyatları yaz aylarında daha yüksek. Fakat konaklamada çok seçenek olmasından dolayı Akbük otellerinin fiyatları her beklentiye karşılık verecek nitelikte.

Ege'nin cennet köşelerinden biri olan Akbük'te gönlünüzce bir tatil geçirmenizi diliyoruz...

Akbük Hakkında
Aydın'ın Didim ilçesine bağlı bir belde olan Akbük, masmavi denizi, yemyeşil doğası ve tarihi zenginlikleri ile Ege'nin en güzel tatil yerlerinden biridir.
Didim'e 25 kilometre, Aydın il merkezine ise yaklaşık 100 kilometre uzaklıkta bulunan Akbük 1992 yılında belediye statü kazanmıştır. 5 bin hektarlık bir arazi üzerine kurulu olan beldede 15 kilometrelik bir sahil şeridi vardır.

Akbük'ün tarihi M.Ö. 4 binli yıllara dek uzanmaktadır. Akbük ve yöresinde yapılan arkeolojik çalışmalarda Kalkolitik çağa ait birtakım buluntular elde edilmiştir. Saplı Ada ve Kömürlü Ada arasındaki bölgede bu buluntulara daha çok rastlanmıştır.

19. yüzyıl'dan itibaren Rum nüfusun yoğun olarak yaşadığı Akbük'te mübadeleden sonra neredeyse hiç Rum kalmamıştır. Rumların göç etmesinden sonra hem nüfus hem de yörenin canlılığı oldukça azalmıştır.

Ekonomisi belediye statüsü kazanana dek ağırlıkla balıkçılığa dayanan Akbük'te 1992 yılında sonra hızlı bir gelişme olmuş; turizm de balıkçılıkla birlikte ekonominin başlıca kaynaklarından biri haline gelmiştir. Doğal güzellikleri, mavi bayraklı tertemiz ve her türlü su sporunun yapılabildiği denizi, tarihi varlıkları, muhteşem havası ile son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin ilgisini oldukça çekmektedir.

Akbük Koyu aynı zamanda doğal bir limandır. Yat turizminin yoğun olarak yapıldığı bölge aynı zamanda balıkçılık için de çok uygundur. Hem ağ hem olta balıkçılığının yapılabildiği Akbük Koyu'nda muhteşem lezzette ve çok çeşitli balıklar tutulmaktadır.

Akbük aynı zamanda sağlık turizminin de geliştiği bir yerdir. Bol oksijenli ve tertemiz havası astım hastalığı için tedavi edici etkidedir. Bu nedenle Akbük bu hastalığın tedavisi için de çokça tercih edilen bir beldedir.

Yerleşik nüfusu yaklaşık 4 bin civarında olan Akbük yaz aylarında oldukça kalabalık olmaktadır. Bu nüfus beldenin son yıllardaki hızlı gelişiminin de etkisiyle yaz sezonunda 10 katına çıkmaktadır.

Şifalı havası, muhteşem denizi, yemyeşil ormanları, düzgün yapılaşması ve sakinliği ile huzurlu ve doğa ile baş başa bir tatil geçirmek isteyenler için harika bir yerdir Akbük.

Akbük otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
3
0 (850) 602 17 19
Caprice Thermal Palace
Caprice Thermal Palace
Akbük Köyü
Didim / Aydın
Türkiye
Memnun kalmadım

-

Gördüğüm en kötü hotel. Odalar ikiye bölünmüş, kıyafetleri koyacak dolap yok. İçecek sadece su ve ayran. Devremülk konseptinde. 5-7 senelik ucuza satmış, kaliteyi düşürmüş. Çok kötüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 17 19
Caprice Thermal Palace
Caprice Thermal Palace
Akbük Köyü
Didim / Aydın
Türkiye
Memnun kalmadım

-

İyi akşamlar ben de maalesef otelden bu sene memnun kalamadım. En son 2016 yılında müşteri olmuştum ve o zamanlar memnun kalmıştım. Ne yazık ki okudum yorumları beyanlıyorum. Otelin 5 yıldız olmasına hatta delüks kelimesi çok uzak. Odalar bölünmüş rezalet bir durumda. Afedersiniz bir insan odanın içinde düz yürüyüş bile yapamıyor. Hijyeni çok kötü maalesef. Yemek tatlı çeşitleri çok düşük, içecek ayran ve su tabi ki bardak bulabilirseniz. Diğer meşrubatlar tabi ki yok. Akşamları çaydan başka bir sunum yok. Animasyon ekibi her gün maalesef gösteri de yapmıyorlar. Çok yazık, üzülüyorum bu duruma. İnsanlarımız çok kez mağdur edildi ve ödedikleri parayı alamadıkları için katlanıyorlar. Ya da 2 sene öde 5 yıl kal kampanyası. Puanlama 0 vereceğim ama kayıtta 1 puandan başladığı için yine de bir puan vermek zorundayım. Yazacak negatif çok şey var; ama satırlar yetmiyor. Hayırlı geceler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 17 19
Caprice Thermal Palace
Caprice Thermal Palace
Akbük Köyü
Didim / Aydın
Türkiye
Bir gün önceden çıktık

-

Çok kötü bir tesis, temizlik sıfır, yemekler rezalet, iki gün boyunca döner, hindi. Büyük ihtimal insanlar sıra bekliyor, meşrubat makineleri bozuk. Odalar küçültülmüş, kaşık, çatal bulamıyorsunuz, bekliyorsunuz. Bir gün önceden çıktık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 31 12
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara
Atatürk Mah. 3003 Caddesi No:166/A
Didim / Aydın
Türkiye
Odadaki yatak kırık çıktı

-

01 Eylül 2018 otele giriş yaptık. Otopark yok, karşılayan yok. Ön büro kahvehane gibi yoğun bir şekilde sigara kokuyor. Sigara içmek yasak değil mi diye sorunca da personel panik ile oda spreyi sıkarak olayı örtmeye çalıştı. Ön büro personeli ve misafir ilişkileri son derece amatör. Otelin genel müdürü var ama yok yani, sanal genel müdür. Sorunumuzu çözmek için bir türlü kendisi ile görüşemedik. Odadaki yatak kırık çıktı; ama otel için bu problem değildi. Ön büro yatağın gayet normal olduğunu söylemesi bizim sınırda olan sabrımızı taşırmaya yetti. Otelden kendimizi dışarıya zor attıķ. Bu tarz yetersiz işletmelerin genel müdür ve diğer personellerinin kış döneminde Antalya'daki 5 yıldızlı otellere gidip otelciliğin ve genel müdürlüğün nasıl yapıldığını öğrenmelerinde fayda var .Kendilerini geliştirirler. Son ve samimi sözüm ben bu tesiste değil bedava üstüne para verseler tatil yapmam ve tavsiye de etmem. Parasını sokağa atmak isteyenler gidebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 75 73
The Holiday Resort Otel Didim
The Holiday Resort Otel Didim
Oteller Mevkisi
Didim / Aydın
Türkiye
Her gün temizlik

-

Otel çok güzel ve bakımlıydı. Özellikle çocuklu ailelere tavsiye ederim. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Her gün odalar temizleniyor ve havlu ile çarşaflar değiştiriliyordu. Restoran ekibine hem yemeklerin lezzeti hem de muazzam sunumları nedeniyle teşekkür ederim. Otel çalışanları güler yüzlü ve samimi insanlardı. Bu güzel tatil için herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 07
Apollonium Spa & Beach Resort
Apollonium Spa & Beach Resort
Tatlıkuyu Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Villalar çok güzel

-

Oteli çok beğendik. Yeşillikler arasında ve denize mesafesi çok fazla değil. Kaldığımız villa gerçekten çok lükstü. Otelde personellerin ilgisi, samimiyeti ve güler yüzlü çok başarılıydı. Yemekler çok lezzetliydi. Aileler için ideal bir otel. Otelin havuzları da denizi de çok güzeldi. Otelin sahilde kendine ait bir iskelesi var ve orada gün batımına karşı keyif yapmak çok güzeldi. Bu oteli kesinlikle tavsiye ederiz, otelde değildi kendi yazlık sitenizde gibi hissedeceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 07
Apollonium Spa & Beach Resort
Apollonium Spa & Beach Resort
Tatlıkuyu Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Eşimle hafta sonu tatilimiz

-

Otele hafta sonu tatilimiz için geldik ve çok memnun kaldık. Kaldığımız ev çok güzel ve büyüktü. Otelin sessiz havuzları var ve yeşillikler içinde bunu çok sevdik. Burada yorgunluğumuzu çok güzel attık. Personeller her konuda çok ilgililer ve samimiler. Yiyecekleri ve içecekleri beğendik, kaliteli ve güzeldi. Otelin genel temizliğinden memnun kaldık. Sezonda tekrardan geleceğiz, her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 07
Apollonium Spa & Beach Resort
Apollonium Spa & Beach Resort
Tatlıkuyu Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Uzun aramalar sonucu bulduğumuz harika otel

-

Ailecek güzel bir tatil sonucu uzun aramalar sonucunda bulduğumuz bir oteldi. Otel villalardan oluşuyor ve bizim kaldığımız villa bizim için oldukça yeterli ve konforluydu. Personellerin bizlere karşı olan ilgisi ve güler yüzleri çok başarılıydı. Yemekleri sevdik, çok lezzetlilerdi. Havuzlar hijyenik ve bakımlıydı. Otel çok büyük olmasına rağmen otelde en ufak bir pislik ya da bakımsız bir yer görmeniz mümkün değil. Otelde akşamları çocuklar için aktiviteler var. Kesinlikle tekrar geleceğimiz bir otel, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 07
Apollonium Spa & Beach Resort
Apollonium Spa & Beach Resort
Tatlıkuyu Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Evimizde gibi hissettik

-

Otelden çok memnun kaldık hem kaldığımız villadan dolayı hem de personellerin sıcakkanlılığı sayesinde kendimizi evimizde gibi rahat hissettik. Otelin yiyecekleri lezzetliydi, içecekler ise kaliteli markalardandı. Otelin hem denizi hem sahili hem de iskelesi çok güzeldi. Yine gidecek olsam seve seve gelirim bu otele ve sizlere de tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 07
Apollonium Spa & Beach Resort
Apollonium Spa & Beach Resort
Tatlıkuyu Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Her sene bayramda burdayız

-

Son 2 senedir bayram tatillerimizi hep bu otelde geçirdik. Otele ailecek gittiğimiz için, 8 kişilik büyük bir villada kaldık. Villalar son derece lüks ve içinde aklınıza gelebilecek her şey mevcut. Otelin genel temizliğinden memnunduk. Personeller işlerini çok iyi yapıyorlar ve bizlere her konuda çok yardımcı oldular. Yemekler çok başarılı. Havuzlar ve deniz çok güzeldi. Seneye bayram tatilimizde tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 07
Apollonium Spa & Beach Resort
Apollonium Spa & Beach Resort
Tatlıkuyu Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Harika bir bayram tatili

-

Bayram tatilimiz için ailecek gitmiştik bu otele ve 3 katlı bir villada kaldık. Villamızdan çok memnun kaldık, oldukça geniş, lüks ve konforluydu. Personeller çok kibar, ilgili ve güler yüzlüydü. Yemekleri bizde çocuklarda çok beğendik. Otelin birçok havuzu var ve çok hijyenikler. Denizi de çok güzeldi, iskele fikrini sevdik. Otelden çok memnun ayrıldık, kesinlikle tekrardan geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 07
Apollonium Spa & Beach Resort
Apollonium Spa & Beach Resort
Tatlıkuyu Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Eğlenceli ve lüks bir tatil

-

Geniş bir alana kurulmuş villalardan oluşan bir tesis. Otelin genel temizliğini beğendik, çok büyük bir alanda olmasına rağmen temizlik ve hijyen konusunda çok başarılılar. Personellerin samimiyetini ve ilgisini beğendik. Yemeklerin lezzeti beklentimin üzerindeydi. Animasyon ekibi eğlenceliydi. Güzel bir tatil oldu, her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 49 07
Apollonium Spa & Beach Resort
Apollonium Spa & Beach Resort
Tatlıkuyu Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Villalar denize uzak

-

Oteli beğendik ama eğer villalarda kalacaksanız denize yakın olmasını önemle vurgulayın çünkü bazı villalar denize çok uzak. Otelde biraz fazla arı var çünkü otel yeşillikler içinde. Otelin yemeklerini beğendik. Otelin hamamı ücretsiz, tavsiye ederim. Otelin animasyon ekibi iyiydi. Personellerin ilgisi ve samimiyetini beğendim. Otelin önündeki sahil halk plajına ait ama otelin kendine ait bir iskelesi var. Biz denizi sevdik ama biraz esintili oluyor. Kısacası gidilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 07
Apollonium Spa & Beach Resort
Apollonium Spa & Beach Resort
Tatlıkuyu Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Geniş aileler için ideal bir otel

-

Otel genel anlamda güzeldi. Villalardan oluşan bir tesisti. Personeller samimi ve ilgililer. Otelin restoranları yeterli büyüklükte ve hiç sıra beklemiyorsunuz. Yemeklerde çok fazla çeşit olmamasına rağmen tadına baktığım her şeyi beğendim. Otelde gün boyu çeşitli aktiviteler ve animasyonlar var. Otel ile deniz arasındaki mesafe yaklaşım 300 metre falandı. Otelin kendine ait büyük bir iskelesi var. Deniz kum ama biraz yosunlu. Otelin su kaydırağı var ve çocuklu aileler için çok güzel bir avantaj. Otelin ne sahilinde ne de havuz başında çok rahat şezlong bulabiliyorsunuz. Biz otelden memnun ayrıldık, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 81
Akın Pansiyon
Akın Pansiyon
Altınkum Mah. 2. Sok. No. 6
Didim / Aydın
Türkiye
Sonsuz huzur

-

Şu an Akın Pansiyon'un bahçesinde ev sahipliği yapan çok sevgili Tekin Bey ve güzeller güzeli eşi Dönüş abla ile mis gibi çayımı yudumluyorum. Sonsuz huzur, mis gibi kokan mimoza ağacı esintisi altında keyif yapmaktayım. Her insanın bu şirin pansiyona gelip görmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Çok ama çok şirin pansiyon sahiplerine binlerce şükür ve minnet duyuyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

O çok tatlı, bizi onurlandıran sözleriniz için çok teşekkür ederiz. Eşim ve ben de sizi tanımış ve misafir etmiş olmaktan dolayı çok mutlu olduk. Tekrar görüşmek dileğiyle...

13 Eylül 2018, Perşembe 19:52
50
8
0 (850) 602 17 19
Caprice Thermal Palace
Caprice Thermal Palace
Akbük Köyü
Didim / Aydın
Türkiye
Animasyon ekibi süper

-

2018 03 Eylül-07 çıkış yaptık, 3 aile geldik. Biz çok memnun kaldık. Ne bu egolar kardeşim, her şey mükemmeldi, animasyon ekibi süper, Uğur, sen harikasın. Evinizde ne yiyorsunuz Allah aşkına, bir kere oradaki insanların hepsi mutaassıp aileler, o kadar yemek çöpe atılır mı, içtiğiniz bardakları çöpe atınız, yerlere değil. İnanmayın, seneyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 31 12
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara
Atatürk Mah. 3003 Caddesi No:166/A
Didim / Aydın
Türkiye
Yemekler, içecekler kaliteli

-

Otelde 01.09-04.09 tarihleri arasında kaldım. Yorumlardan o kadar tedirgin oldum ki iptal ettirmek için oteli aradım ama ikna olup okullar açılmadan gelelim dedim. İyi ki de gelmişiz. Kötüye dair tek denk geldiğimiz denizi ki ona da yapacak bir şey yok en azından bu sene için :) onun dışında personelin ilgisi güler yüzü, yemeklerin lezzeti, içeceklerin kalitesi ki rakı yeni rakı :) animasyon eğlenceleri gerçekten çok memnun etti bizi. Biz kaldığımız sürede çok memnun olduk ve mayıs ayında yeniden geleceğiz. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 31 12
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara
Atatürk Mah. 3003 Caddesi No:166/A
Didim / Aydın
Türkiye
Herkes canla başla çalışıyordu

-

Bayram tatili boyunca konakladığımız Aurum Exclusive Club Marmara'dan son derece memnun ayrıldık. Bunda personelin çok büyük katkısı var. İsimlerini sayamayacağım şimdi ama hepsine tek tek teşekkürler. Özellikle resepsiyon ve yemek bölümünde çalışanlara. Hepsi canla başla çalıştı. Animasyon bizim kaldığımız dönemde çok iyiydi. Her gün dışarıdan ve otelin kendi ekibinden bir şov oldu. Ailemle birlikte çok eğlendik. Denizi taşlık ama bunu zaten otele gelmeden önce yorumlardan okumuştuk. Sonuç olarak çok güzel 5 gün geçirdik. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 17 19
Caprice Thermal Palace
Caprice Thermal Palace
Akbük Köyü
Didim / Aydın
Türkiye
Restoranda yemek kalmıyor

-

Restoran çok kalabalık. Yemek bitiyor hemen. Havuz pis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 17 19
Caprice Thermal Palace
Caprice Thermal Palace
Akbük Köyü
Didim / Aydın
Türkiye
Personeller çok ilgili

-

Caprice Thermal Palace 20 Ağustos'ta giriş yaptık. Memnun kalarak otelden ayrıldık. Yazılan yorumlara bakıyorum ama bazen abartılıyor. Yorumlar yazılırken elinizi vicdanınıza koyarak yazın. Personeller çok ilgili, güler yüzlü. Özellikle bayanlar havuzundaki personellere çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki tatilimizde görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 17 19
Caprice Thermal Palace
Caprice Thermal Palace
Akbük Köyü
Didim / Aydın
Türkiye
Temizlik ve ilgi iyi değil

-

Çok kötü, bayram tatili için gittiğimiz otelde öncelikle odaların küçültüldüğünü görünce çok şaşırdık. Eşim ben ve 2 çocuğumla gittim 1 tane tek 1 tane çift kişilik yatak vardı. Odada 3 yastık vardı. 1 yastık daha istedik, 1 haftada bulamadılar. El yıkama sabunumuz ve tuvalet kağıdımız bitti. Defalarca söyledik 2 gün sonra getirdiler. Personel nazik değil, sorumluluk sahibi değil ve ilgisiz. Zorla çalışıyormuş gibiler. Tatil demek rahatlamak, dinlenmek demek. Burada mümkün değil sürekli gerilim var. Odalar 1 hafta boyunca hiç temizlenmedi. Kızım yatağa meyve suyu döktü, çarşaf pike değişimi istedim kat görevlilerinden, biz yoğunuz deyip 2 çarşafı elime verip gönderdiler. Pike yerine çarşaf veriyorlar. Parayla rezil olduğumuz bu tesisi kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 31 12
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara
Atatürk Mah. 3003 Caddesi No:166/A
Didim / Aydın
Türkiye
Yemekler her gün ızgarada

-

Yurt dışından 10 günlüğüne buraya geldik. 3 ve 12 yaşında iki çocuğumuzla çok memnun kaldık bu otelden. Aile odasında, üst katta çocuklar, alt katta biz kaldık. Odamız gün aşırı temizlendi. Ama odamıza çok özen göstermedi, hep söyledik de temizlendi. Çok okudum ama biz odamızda klima sorunu yaşamadık ama sadece alt kat buz gibi olurken üst kata doğru üflemiyordu klimamız, onu da çocuklar yatıyor diye bizim için iyi bile oldu bu. Yemekler her gün ızgarada değişik ızgaralar yedik, döner, antrkot, balık, biz bunları yedik ve lezzetliydi. Hem restoranda çalışan personel de çok güler yüzlü ama kalabalıkta her yere yetişemiyorlar, bu normal ama. Denizi taşlık olduğundan biz deniz ayakkabısı aldık otelin marketinden ama hep denize girmedik. Aquaparkın olduğu havuzu kullandık, orası kalabalıktı ama çocuklu aileler orayı kullanıyorlardı, biz de rahat ettik orada. Otelde internet, Wi-Fi sorunlu, her yerde çekmiyor. Biz de hep lobiye gittik işimiz olduğunda, oradaki personelle çok eğlendik. Çok eğlenceli, güler yüzlü çocuklar, hepsini çok sevdik. Ekimde ailemizle yeniden geleceğiz ama düzeltilmesi gerekenleri de otele yazı yazdık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 23 35
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort
Oteller Mevkii Yeşilkent
Didim / Aydın
Türkiye
Yemek bol, temizlik eksik

-

Merhaba; otelden bugün çıkış yaptım. Bir gün havlumun değişmesini ve odama pamuk talep ettim. Pamuk deposunun açılmadığını (kat görevlisi) havlu bırakacağını beyan etmesine karşın hiçbiri olmadı. İki gün odama temizlik için girilmedi. İnanın odama su bile bırakılmamış ki ben gecenin birinde aratarak su talep ettim çünkü klima çalışmadığından çok susamıştım ölüyordum. Klima bozuk olduğunu kaç kere söylememe karşın parçanın bozuk olduğu ve yurt dışından talep edileceği tarafıma beyan edildi. Klima çalışmıyor oda temizlenmiyor. Bence temizlikçileri suçlamak yerine onların yöneticilerine sahaya inmesi gerektiğinin hatırlatılması gerekiyor. Ben de banka yöneticisiyim ve her personelimin hatasını kendim yapmış gibi davranırım. Bunların yanı sıra yemek anlamında bol çeşit var sıkıntı çekilmez. Herkese iyi tatiller. 6111 odada şakın kalmayın sanırım o odayı yokmuş gibi sayıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 31 12
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara
Atatürk Mah. 3003 Caddesi No:166/A
Didim / Aydın
Türkiye
Animasyonu gayet başarılıydı

-

Çok güzel bir tatil geçirdik. Yemekleri, temizliği, animasyonu gayet başarılıydı. Deniz biraz taşlık başka bir sıkıntısı yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 31 12
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara
Atatürk Mah. 3003 Caddesi No:166/A
Didim / Aydın
Türkiye
Yemekler çok iyiydi

-

Otelden bugün ayrıldık. İlk gün klima sorunu yaşadık sonra odamızı değiştirdiler ve tatilimiz o zaman başladı. Çocuk havuzu ile büyükler için olan havuzun yanana olması çok güzel. Mekanlar birbirine çok yakın. Denizi çok taşlık. Deniz ayakkabısı kesinlikle olmalı. Yemekler çok iyiydi. Çeşit her zaman boldu. İçkiler kaliteliydi. Şezlong bulmak için sabah erken uyanmanız gerekiyor. Animasyon ekibi işini gerçekten iyi yapıyor. Oğlumla çok ilgilendiler sağ olsunlar. Bizimle özellikle ilgilenen resepsiyon ve animasyon ekibine özel çok teşekkür ederiz. Güzel bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 12 29
Ramada Resort Akbük
Ramada Resort Akbük
Atatürk Mah. 3044 Cad.
Didim / Aydın
Türkiye
Güzel bir otel

-

Akbük Ramada Otel güzel bir otel; fakat resepsiyon, karşılama iyi değil. Güvenlikte Gamze Hanım ve Dilek Hanım çok güler yüzlü, ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 87 58
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort
Fevzi Paşa Mah. Kumluk Cad. Oteller Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Yeşil doğası ile huzur veriyor

-

Geçen sene geldiğimiz ve bu sene bayram için tekrar tercih edip çok memnun kaldığımız bu oteli herkese tavsiye ediyoruz. Doğası çok güzel olan yeşillikler ve ağaçlar ile kaplı bir otel. Yemekler çok çeşitli ve lezzetliydi. Odalar her daim temizdi. Deniz çok temizdi. Personel güler yüzlü ve inanılmaz derecede ilgiliydi. Bir tatilden ne bekliyorsunuz bu otel size onu sunuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 87 58
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort
Fevzi Paşa Mah. Kumluk Cad. Oteller Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Pişman olmayacaksınız

-

Genelde tatil için Akdeniz bölgesini tercih eden bir insan olarak bu sene fikir değiştirdim ve Ege bölgesini tercih ettim. Hem ege tercihi hem de bu otel tercihi nedeniyle hiç pişman olmadım. Genel olarak en büyük sorun odanın kullanışsız oluşuydu. Ancak personelin çalışkanlığı ve güler yüzü karşımıza çıkan her sorunu bir şekilde aşmamızı sağladı. Animasyon takımı tatilimize inanılmaz keyif verdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 87 58
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort
Fevzi Paşa Mah. Kumluk Cad. Oteller Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Daha iyi olabilirdi

-

Personele gösterdikleri ilgi ve alaka için teşekkür etmek istiyorum. Verdikleri hizmet çok kaliteliydi ancak otel genel olarak 5 yıldız seviyesinde değildi. Animasyon ekibi ellerinden geldiğince iyi bir iş çıkartıyorlar ve insanları eğlendiriyorlardı. Ancak havuz etrafında şezlong yetersizliği ve havluların habersiz toplanması gibi olaylar can sıkıcı olabiliyordu. Yemekler genel olarak güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 87 58
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort
Fevzi Paşa Mah. Kumluk Cad. Oteller Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Güler yüzlü personele çok teşekkürler

-

Giriş yaptığımız günden itibaren çıkış yaptığımız ana kadar bizimle sürekli ilgilenen, tüm sorunlarımızı çözmek için uğraşan ve inanılmaz derecede güler yüzlü olan otel çalışanlarına çok teşekkür ederim. Odalar çok temiz ve yeniydi. Havuzlar çok temizdi. Bunun yanı sıra denizi de çok temiz ve sahili çok güzeldi. Yemekler çok güzel ve çeşitliydi. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 87 58
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort
Fevzi Paşa Mah. Kumluk Cad. Oteller Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Seneye yine buradayız

-

Geçen seneden sonra bu sene tekrar geldik ancak bu sefer gelirken arkadaşlarımızı da getirdik. Geçen sene ne kadar memnun ayrılsaydık bu senede aynı şekilde ayrıldık. Otel odaları çok güzel dekore edilmiş ve çok temizdi. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Havuzu çok temiz ve şezlong sıkıntısı çekmiyordunuz. Bulunduğumuz süre içerisinde bize gösterilen güzel hizmet nedeniyle tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 87 58
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort
Fevzi Paşa Mah. Kumluk Cad. Oteller Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Animasyon ekibine teşekkürler

-

Ailenizle keyifli vakit geçirmek istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz güzel bir otel. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Çalışanlar güler yüzlü ve çalışkandı Animasyon ekibi çok iyiydi. Hem sabah hem de akşam yaptıkları çeşitli aktiviteler ile insanları çok güzel eğlendirdiler. Odalar çok temiz ve bakımlıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 87 58
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort
Fevzi Paşa Mah. Kumluk Cad. Oteller Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Çok güzel bir tatil geçirdik

-

Hayatımda geçirdiğim en güzel günlerin bir kısmı bu otelde geçti. Otel çalışanları çok iyi niyetli ve sıcakkanlıydı. Onların çalışkan ve yardımsever tavrı tatilimizin keyifli geçmesinde ki en önemli faktördü. Masaj, spa ve hamam çok güzeldi. Sahil kısmı çok güzeldi. 3-4 kez jet ski kullanma fırsatımız oldu. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 23 35
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort
Oteller Mevkii Yeşilkent
Didim / Aydın
Türkiye
Animasyon ekibi harika

-

İyi ki gelmişiz diyebileceğim kalite hizmet gösteren bir oteldi. Personeli ilgili ve güleryüzlüydü. Restoranı çok temizdi ve yemekleri lezzetliydi. Havuzu ve spası çok iyiydi. Animasyon ekibine ayrı bir şeyler söylemek lazım. İşini çok iyi yapan kaliteli bir ekipler. Bunun yanı sıra herkese karşı aynı ilgi ve tavrı göstererek insanların kalbini kazanmasını biliyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 23 35
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort
Oteller Mevkii Yeşilkent
Didim / Aydın
Türkiye
Temiz ve bakımlı bir otel

-

Odaları, restoranı yani genel olarak tüm ortamı şahane derecesinde temiz ve bakımlı olan bir otel idi. Yemekler lezzetli ve çeşitliydi. Havuzları gayet büyük ve kullanışlıydı. Animasyon ekibine ayrı bir parantez açmak istiyorum. Özellikle David inanılmaz kibar ve sevimliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 23 35
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort
Oteller Mevkii Yeşilkent
Didim / Aydın
Türkiye
Çeşitli aktiviteler yapma imkanı

-

Her şey o kadar güzel ve mükemmel ki otele âşık olmamak elde değil. Tamamiyle bir aile oteliydi. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Otel içinde bir sürü spor aktivitesini gerçekleştirebiliyordunuz. Su topu, voleybol, basketbol, futbol, dart ve masa tenisi gibi. Animasyon ekibinin gösterileri çok başarılıydı. Ayrıca kendileri çok içten ve samimiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 23 35
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort
Oteller Mevkii Yeşilkent
Didim / Aydın
Türkiye
Asla pişman olmadık

-

Geldiğimizde asla pişman olmadık. Animatörlerin hepsi çok içten ve kaliteli insanlardı. Bizleri inanılmaz eğlendirdiler ve dinlenme amacıyla gittiğimiz bu otelde hem eğlenip hem dinlemeyi başarmamızın ana faktörü oldular. Yemekler çok güzel idi. Odalar temiz ve bakımlıydı. Herkese tavsiye ederim ve otel personeline tekrar teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 23 35
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort
Oteller Mevkii Yeşilkent
Didim / Aydın
Türkiye
Yemekler Şahane

-

Öncelikle kilo veririm diye gittiğim tatilden kilo alarak dönmemi sağlayan otel şeflerine teşekkür etmek istiyorum. Yemekler inanılmaz derece lezzetliydi. Personeller ilgili ve güleryüzlüydü. Odalar düzenli ve temiz idiler. Animasyon ekibi işini çok iyi yapan ve her akşam farklı şovlarla insanları eğlendiren kaliteli bir ekip idi. Özellikle çiftlere öneririm, gidin ve biraz stres atın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 31 12
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara
Atatürk Mah. 3003 Caddesi No:166/A
Didim / Aydın
Türkiye
Personelin ilgisine teşekkürler

-

Otele girdiğimiz andan itibaren bizleri çok güzel bir şekilde ağırlayan tüm personel ekibine teşekkür etmek istiyorum. Tatilimiz boyunca bizimle olan samimiyetleri ve sorunları çözüş şekilde fevkaladeydi. Ayrıca otelin animasyon ekibine ayrıca teşekkür etmek isterim. Yemekler, odaların temizliği ve aktiviteler her şey çok güzeldi. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 31 12
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara
Atatürk Mah. 3003 Caddesi No:166/A
Didim / Aydın
Türkiye
Temiz bir otel

-

Otelin temizliği benim için en önemli kriterlerden biridir ve şunu açıkça söyleyebilirim ki inanılmaz temiz bir otelde kaldık. Yemekler konusunda lezzet açısından hiçbir sıkıntımız yok idi ancak çeşitlerin biraz daha artırılması farklı tercihleri olan insanlar için daha iyi olabilir. Tüm personellere ama özel ilgi ve mükemmel eğlence anlayışları sebebiyle animasyon ekibine ayrıca teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 31 12
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara
Atatürk Mah. 3003 Caddesi No:166/A
Didim / Aydın
Türkiye
Resepsiyon ekibi takdiri hak ediyor

-

Personelin samimi ve profesyonel davranışları için hepsine teşekkür etmek istiyorum. Eşim ve çocuğumla inanılmaz eğlendiğimiz bir tatil geçirdik. Yemekleri harika, animasyon ekibi inanılmaz başarılı olan bu otele sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yaşadığımız sorunlar karşısında hemen çözüm bulan resepsiyon ekibine ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 12 29
Ramada Resort Akbük
Ramada Resort Akbük
Atatürk Mah. 3044 Cad.
Didim / Aydın
Türkiye
Çalışanlar genel olarak iyi

-

Otel çok güzel benim sıkıntım resepsiyon şefi. Restoran bölümündeki çalışan garson çocuklar güler yüzlü snack barda Fatoş ve Havva Hanım güler yüzlü güvenlikte kızlar iyi Gamze ve Dölek Hanım çok güler yüzlü çok ilgililer. Güvenlikte bazı beyler var çok asabi hiç hoş değil özellikle otelin prestiji açısından.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 75 73
The Holiday Resort Otel Didim
The Holiday Resort Otel Didim
Oteller Mevkisi
Didim / Aydın
Türkiye
Temiz ve güvenli otel

-

Ben geçen yıl Holiday Resort'ta kaldım ve mükemmel bir 6 gün geçirdim gerek otel personeli gerek ortamı muhteşem bir yer, çok temiz güvenli bir otel, çok teşekkür ederiz, bu sene de gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 12 29
Ramada Resort Akbük
Ramada Resort Akbük
Atatürk Mah. 3044 Cad.
Didim / Aydın
Türkiye
Personel, yemekler, temizlik

-

Ailecek yaz tatilimizi geçirmeye haziran ayında geldik. Umduğumuzdan fazlasıyla iyi bulduk. Personel, yemekler, temizlik, denize ulaşım... Her şey harikaydı. Her şey için teşekkür ediyoruz. İşini profesyonel ve severek yapan bütün herkes bir arada toplanmış. Tebrik ediyorum emeği geçen herkesi. İyi ki sizi tanımışız, seneye yine gelmeyi düşünüyoruz. ☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 12 29
Ramada Resort Akbük
Ramada Resort Akbük
Atatürk Mah. 3044 Cad.
Didim / Aydın
Türkiye
Hizmet süper

-

Ramada Resort Akbük'te üç gece konakladım, çok memnun kaldım. Hizmet süper, animasyon ekibi çok başarılı, herkese tavsiye ederim. Tüm bölümlerin hizmetinden memnun kaldım. Bizlerle çok ilgilendiler. Animasyon ekibinin gösterileri bayağı güzeldi, yemekler güzeldi. Tekrar gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 75 73
The Holiday Resort Otel Didim
The Holiday Resort Otel Didim
Oteller Mevkisi
Didim / Aydın
Türkiye
Personel güler yüzlü

-

Oteli beğendik, personel güler yüzlü, özellikle restoranda Adnan Bey çok efendi, kibar. Çok memnun kaldık. Eylülde tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 49 07
Apollonium Spa & Beach Resort
Apollonium Spa & Beach Resort
Tatlıkuyu Mevkii
Didim / Aydın
Türkiye
Oda kalitesi gayet yeterli

-

Oda kalitesi gayet yeterli seviyede ancak gerek sahili gerek voleybol sahasındaki kumlar çakıl doluydu, birçok kişinin ayağı su topladı ya da iltihaplandı, tavsiye etmiyorum kesinlikle. Yemek olayına gelecek olursak, çok kısıtlı bir açık büfesi var ve köfte türevi yemeklerin dondurulmuş hazır yemek olduğu çok belli oluyor tadından. Ayrıca konaklamanın bittiği gün sizi hotel imkanlarından faydalanmanızı engelliyorlar ve çıkış yapıp gitmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 17 19
Caprice Thermal Palace
Caprice Thermal Palace
Akbük Köyü
Didim / Aydın
Türkiye
Anlaşmanın dışında hareket edildi

-

Çok eski müşterisiyim. Tekrar yeni oda aldık. Bir şartla, senetler ciro edilmeyecekti. Anlaşma bu şekildeydi. Ancak senetler ciro edilmeye başlanmış. Bir tavsiye. İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi yeğle. Bu yanlıştan geri dönün. Yoksa müşteri kaybedersiniz. Vebal ve vicdan yönünü söylemiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 17 19
Caprice Thermal Palace
Caprice Thermal Palace
Akbük Köyü
Didim / Aydın
Türkiye
Tatlılar her gün aynı

-

2 gün oldu giriş yapalı. 14.30'da odamız teslim edildi ama bagajları 18.00 sularında kendi zorlamamızla teslim alabildik. Yemekler lezzetsiz, servis 0. Tatlılar her gün aynı. Temizlik bariz gözle gözükür şekilde tozlu. Nevresimler değişmeden teslim edildi. Lobi servisleri kaldırılmış. Kaşık kuyruğu bekleniyor. Servisler pis geri yerleştiriliyor. Puanım 0 olmadığı için 2 oldu. Geçen seneyi arar oluk. Çatal, kaşık bulmakta zorlanıyoruz. Temizlik iyi değil, yemekler her gün aynı, servis 0 (1 puanı kabul etmiyor sistem, o yüzden 2).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 17 19
Caprice Thermal Palace
Caprice Thermal Palace
Akbük Köyü
Didim / Aydın
Türkiye
Mükemmel hizmetleri

-

Caprise Thermal Palace çok mükemmel hizmetleri ile yemeği ile odaları ile animasyon ekibi, Muhammet Bey ile kusur bulunmayacak bir dinlenme tesisi. Sıcak suları ile insanları ve çalışanlar da sımsıcak insanlar. Teşekkür ediyorum Caprice Thermal Palace çalışanlarına, güzel bir aile ortamı. Ayriyeten Fadıl Bey'e de teşekkür ederiz bu imkanları sağladığı için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)