Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Akbük Koyu

+ 3 Fotoğraf
4.2/5
Mükemmel
17 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yorum / Değerlendirme

4.2/5
Mükemmel
17 değerlendirme
Akbük Koyu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
10.09.2019
Misafir
Yapılaşma çok yok
İnsanın gözlerini coşturan muhteşem bir güzelliğe sahip. Dilerim bu şekilde kalır. Akyaka'dan, Ören'e doğru eski sahil kenarı yoldan giderken göreceğiniz eşsiz güzellikte bir yer. Yapılaşma çok yok ve olmamalı da.
4/5 Mükemmel
31.08.2019
Cemre Yıldız
Çok güzel bir doğal güzelliği var
Gitmeyen varsa ya da gitmeyi düşünen, burayı görmeden ölmesin. Çok güzel bir doğal güzelliği var.
4/5 Mükemmel
15.10.2018
Dilek Erbir
Deniz sıra dışı
Ekim 14. bir ödeme yapmadan koya girdik. Nehrin denize karıştığı minik köprüden geçtik. Muhteşem bir koy. Etrafın çam ağaçlarıyla çevrili. Denize doğru inen dağ harika bir görüntü. Deniz sıra dışı. Çok az insan var. Biz Blue Parrot’ta konakladık. Yeşilin içinde ahşaptan yapılmış evler. Nurten Hanım'ın konukseverliği ve samimiyetini sevdik. Gelirseniz eğer güneşin doğumunu mutlaka görün. Keyifli geziler.
5/5 Mükemmel
10.08.2018
Filiz Tanrıverdi
Doğaseverler için muhteşem yer
Tatilimizin son gününde sadece 1 gece kalıp doğasına denizine hayran kaldığımız Akbük Koyu, Blue Parrot apart evleri kesinlikle doğaseverler için muhteşem. Evlerde her şey düşünülmüş. Çok temiz bakımlı her şeyi ile ilgilenen İbrahim Bey ve Ülkü Hanım bence çok titizce işlerine ve misafirlerine verdikleri değeri sizden esirgemiyorlar. Çok acımasız yorumları okuyup aldanmayın, beklentileriniz neler onları düşünüp gelirseniz sizi burada ömrüm uzar yaşlanmam dediğiniz bir tatil bekliyor, benden söylemesi.
5/5 Mükemmel
21.06.2018
Misafir
Yok böyle bir saklı cennet
Hiç tavsiye etmem. Arkadaşlar ben geçen sene gittim, Akyaka Gökova şahane, bir şey demem, mutlaka gidin ama Akbük Koyu’na gitmeyin, sebebi ben geçen sene gittim. Dünyada yok böyle bir saklı cennet, orayı da gidip de kirletelim mi, ben bu kadar söyleyeyim, gerisini siz anlayın.
Daha fazla yorum gör

Konum

Haritada gör