Akalan Şelaleleri

+ 5 Fotoğraf
3.1/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Akalan Şelaleleri Hakkında

Samsun-Bafra’da bulunan Akalan Şelaleleri, aynı ismi taşıdığı Akalan Köyü sınırları içerisindedir. Büyüklü küçüklü tam 18 şelaleden oluşmaktadır ve çevresinin güzelliğiyle farklı bir dünyanın kapılarını aralar misafirlerine. Şelaleler 15 metre yükseklikten düşmektedir. Çevresindeki bitki örtüsünün zenginliği arasında hem piknik yapılabilir hem de doğa sporları… Akalan Şelaleleri’nde keyifli ve dinlendirici vakitler geçirebilir ve Samsun tatilinizde doğaya doyabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

3.1/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Akalan Şelaleleri
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
02.09.2019
İrfan üstün
Yolu çok kötü
Aklınız varsa gitmeyin. O kadar taşlık, kayalık yola geçiyorsun, neredeyse arabanın tekeri patlayacaktı çok şanslıydık. O kadar km. gittik geri döndük. Köylüler hiçbir şey söylemiyorlar, o kadar kötü heyelanlı yollardan geçtik. Paramıza ve zamanımıza yazık. Tavsiyem bu şelaleyi listeden çıkarmak. Şelalede su yok.
0/5 Çok Kötü
23.09.2018
Kezibanyüksel
Yol dar ve uzak
Biz de bugün gitmeyi denedik. Bir yerden sonra yol yok, yamaç toprak, yol dar ve uzak. Altınızda bir jip yoksa aklınızdan bile geçirmeyin. Giderken baraj gölünün kenarından geçiyorsunuz manzara harika.
0/5 Çok Kötü
09.07.2016
Misafir
Belediye yol yapmalı
Akalan Şelaleleri’ne kesinlikle gitmeyin, harcadığınız yakıta yazık... Ne araba, ne de yayalar için şelaleye direk ulaşım yoktur, zorlu bir dağ yamacından aşağı indikten sonra ulaşıyorsunuz lakin sonra geri çıkması var. :) Bugün kaç kere düştüm hatırlamıyorum her yerim yara bere. Belediye oraya yol yapmadan gitmeyin.
5/5 Mükemmel
20.06.2015
volkan emre
Merhaba. İş seyahati için buradayız. Bize önerebileceğiniz favori noktasını söyler misiniz? `Samsun` içi her noktayı biliyoruz.
5/5 Mükemmel
18.03.2015
Misafir
akalan selaleleri
Güzel.
Daha fazla yorum gör

Konum

Haritada gör