Abant Gölü Butik Otelleri

En iyi 12 butik otel, en uygun fiyatlar

Abant Gölü Butik Otel Fiyatları

Abant Gölü sadece yerli turistlerin değil yabancı turistlerin de en sevdiği tatil noktalarından biridir ve gelen turistler bir gece dahi olsa mutlaka konaklama yaparlar.

Abant Gölü, Bolu'ya yaklaşık 34 kilometre mesafede yer alan bir heyelan set gölüdür. Deniz seviyesinden yaklaşık 1350 metre yükseklikte yer alan Abant Gölü tatlı suyu ile Abant Alabalığı'na ev sahipliği yapar.

Abant Gölü'ne gelen yerli ve yabancı turistlerin etrafta vakit geçirebilecekleri birçok etkinlik bulunmaktadır. Avcılık ve spor faaliyetlerinin yanı sıra etrafta kaliteli restoranlar ve konaklama otelleri yer almaktır. Bu oteller arasında ise gelenlerin ilk tercihleri arasında Abant Gölü butik otelleri olmaktadır.

Abant Gölü butik otelleri Karadeniz mimarisine özgü ahşap ve yeni binalardır. Yeni ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Abant Gölü Butik Oteli

Aden Boutique Hotel & Spa Abant Gölü

Butik Otel - Abant - 11 Misafir Yorumu

Aden Boutique Hotel & Spa, Bolu'nun harika doğal güzelliklerine sahip Abant'ta Abant Gölü'nün de hemen yanı başında misafirlerini karşılamaktadır. Tüm yıl açık olup hizmet veren Aden Boutique Hotel & Spa'nın inşasının tamamında ve konaklama birimlerinde modern otantik yapı bozulmadan taş ve ahşap olmak üzere tamamen doğal malzemeler kullanılmıştır. Gerek iç gerekse de dış mekanlarda konfordan ödün vermezken, doğal ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına da öncelik verilmiştir.

Aden Boutique Hotel & Spa'nın tüm misafirlerin kullanımına açık ücretsiz otopark ve wi - fi bağlantılı
... Aden Boutique Hotel & Spa, Bolu'nun harika doğal güzelliklerine sahip Abant'ta Abant Gölü'nün de hemen yanı başında misafirlerini karşılamaktadır. Tüm yıl açık olup hizmet veren Aden Boutique Hotel & Spa'nın inşasının tamamında ve konaklama birimlerinde modern otantik yapı bozulmadan taş ve ahşap olmak üzere tamamen doğal malzemeler kullanılmıştır. Gerek iç gerekse de dış mekanlarda konfordan ödün vermezken, doğal ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına da öncelik verilmiştir.

Aden Boutique Hotel & Spa'nın tüm misafirlerin kullanımına açık ücretsiz otopark ve wi - fi bağlantılı internet erişimi bulunmaktadır.

Aden Boutique Hotel & Spa'nın tüm konaklama birimlerinde balkon, gardırop, kasa, mini bar, oda temizlik hizmetleri, pay TV, telefon, uydu yayınlı tv ve banyo - tuvalet bulunmaktadır.

Ayrıca tesisin restoranında lezzetli yiyeceklerin tadına bakabilir, sauna, Türk hamamı ve SPA merkezinde stres atabilir ve rahatlayabilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»