Abant Gölü Butik Otelleri

En iyi 4 butik otel, en uygun fiyatlar

Abant Gölü Butik Otel Fiyatları

Abant Gölü sadece yerli turistlerin değil yabancı turistlerin de en sevdiği tatil noktalarından biridir ve gelen turistler bir gece dahi olsa mutlaka konaklama yaparlar.

Abant Gölü'ne gelen yerli ve yabancı turistlerin etrafta vakit geçirebilecekleri birçok etkinlik bulunmaktadır. Avcılık ve spor faaliyetlerinin yanı sıra etrafta kaliteli restoranlar ve konaklama otelleri yer almaktır. Bu oteller arasında ise gelenlerin ilk tercihleri arasında Abant Gölü butik otelleri olmaktadır.

Yaz ayları kadar sonbahar ve kış aylarında da harika bir tatil bölgesi olan Abant Gölü, her bütçeye hitap eden otel fiyatlarıyla ertelenmemesi gereken tatil bölgelerinin ilk sıralarında yer alıyor.

Abant Gölü butik otelleri Karadeniz mimarisine özgü ahşap ve yeni binalardır. Yeni olmalarının en büyük avantajı ise misafirlerinin her türlü ihtiyaçları ve konforu düşünülerek dizayn edilmiş olmasıdır.

Abant Gölü butik otelleri tüm yıl açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Tüm yıl açık olması ve her mevsim tercih edilir olması nedeniyle de Abant Gölü butik otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Abant Gölü butik otelleri, butik otel fiyatları, otellerin özellikleri, fotoğrafları ve iletişim bilgileri bu yazının hemen üst kısmında yer almaktadır. Bu listeden tüm Abant Gölü butik otellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz Abant Gölü butik oteline ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil dileriz.

Kafanızda Abant Gölü tatilinizi planladıysanız, fakat Abant Gölü otel fiyatlarını öğrenmeyi ve rezervasyon yaptırmayı son ana bıraktıysanız hiç endişelenmeyin; çünkü yazımızın devamında otel ve otel fiyatları hakkında kısa bilgiler yer alıyor.

Abant Gölü'nde butik otel ve pansiyon kategorisinde hizmet veren oteller çoğunlukta. Lüks otel ve 5 yıldızlı otel bulmak ise biraz zor. Abant Gölü'ndeki pansiyon fiyatları, butik otel fiyatlarına göre bütçeye daha uygun. Fakat hemen söyleyelim; Bolu - Abant otelleri ve butik oteller belli dönemlerde kampanya yaparak daha ekonomik bir tatil fırsatı sunmakta. Bu bölgedeki otel yetkilileri 2019 yılında genel olarak fiyatlarda pek değişiklik yapmamıştır. Geçen seneye nazaran fiyatlar hemen hemen aynıdır. Her mevsim gidilebilir bir tatil bölgesi olmasından dolayı mevsimlere göre de otel fiyatları farklılık gösteriyor. Tabii oda + kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon hizmetler de otel fiyatlarındaki değişimin sebepleri arasında.

Hangi mevsimde yapacağınız Abant Gölü tatili sizlere iyi gelecekse, planladığınız tarihten daha önce otel fiyatlarını araştırmanızı ve rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Neredekal.com'dan Abant Gölü'ndeki otelleri inceleyip, otel fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Abant Gölü Butik Otel Yorumları

9

Abant Güneş Butik Otel

erdal akdil - 16 Ağustos 2019, Cuma 09:53

Tertemiz havada uyanıyorsun

Her şey için çok teşekkür ederiz. Temizliği, hizmeti, özellikle mutfaktaki ablamızın güler yüzü bizi çok memnun etti. Tertemiz havada uyanıyorsun. Unutmadan, kıble camlara doğru değildir çünkü tüm odalar farklı yöne bakıyor. En az 3 yıldızlı hizmet aldık. Herkese tavsiye ederim.

10

Abant Yayla Butik Otel

Hüseyin Yıldızata - 29 Temmuz 2019, Pazartesi 14:50

Şirin bir yer

Küçük ve şirin bir yer. çalışanlar çok samimi ve çok ilgili. Doğa ile iç içe. Tavsiye ederim.

10

Abant Paşa Pansiyon

Ismail guldur - 14 Nisan 2019, Pazar 12:42

Hayallerimi süslediniz

Benden 10 puanı hak ettiniz. Benim de hayallerimi süslediniz. Teşekkürler Abant Paşa Pansiyon.

10

Aden Boutique Hotel & Spa

Begüm Özden - 22 Ekim 2018, Pazartesi 15:29

İlk tercihiniz olsun

Kötü yorum yapanları anlayamadım. Biz başka yerde mi kaldık acaba diye düşündüm. Her şey çok güzeldi. Kahvaltısı efsaneydi. Bol oksijenli, enfes kahvaltı bir tatil için ilk tercihiniz olsun. :)

9

Abant Yeşil Ev Masal Evleri

Abant Yeşil Ev Masal Evleri - 29 Temmuz 2018, Pazar 18:01

Aile işletmesi

Tam bir aile işletmesi. Sıcacık bir ortamı var. Kendimizi gerçekten evimizde hissettik ve bize muhteşem bir konfor sağladılar. Her mevsim gidip kalınabilecek bir tesis. Her mevsimde ayrı bir tadı olur diye düşünüyorum. Ailecek hepimiz çok keyif aldık. Tüm çalışanlara ve işletmeye teşekkür ederiz. Yine görüşmek üzere. :)