Abana Pansiyonları

En iyi 3 pansiyon, en uygun fiyatlar

Abana Pansiyon Fiyatları

Kastamonu'da sıra dışı ve ekonomik bir tatil için Abana pansiyonlarını tercih edebilirsiniz…

Çadır kurmak istemiyor ama ekonomik bir konaklama çözümü arıyorsanız, Abana pansiyonlarının sizin için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Samimi ve temiz ortamları ile konforlu bir konaklama olanağı sunan Abana pansiyonları, taze ve lezzetli kahvaltıları, düzenli temizlik hizmetleri, güzel yüzlü personelleri ile bir otelden farksız hizmet sunuyorlar. Abana pansiyon fiyatlarının oldukça ekonomik olması da, Abana pansiyonlarını tercih edilebilir kılan bir diğer özellik.

Karadeniz'in en güzel kıyılarından birine sahiptir Abana. Kastamonu'nun doğası içerisinde dinlendirici bir tatil imkanı sunar.

Siz de, önümüzdeki yaz tatilinizi daha sıra dışı bir yerde geçirmeyi planlıyorsanız eğer, Abana'yı tercih edebilir ve Abana pansiyonları arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Abana pansiyon fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden, sitemiz üzerinde yer alan Abana pansiyonlarını ve 2020 Abana pansiyon fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kastamonu'nun il merkezine yaklaşık 90 kilometrelik bir uzaklıkta yer alır Abana. Upuzun bir kumsala sahip olup, sahil kıyısı yaklaşık 6 kilometre uzunluğundadır. Özellikle İstanbul, Bursa ve Ankara'dan çok ziyaretçisi olur. Şehrin en dikkat çeken 4 tatil bölgesinden biri olarak öne çıkar.

Abana'nın nüfusu yaz mevsiminde 6 kat artış gösterir. Bu durum Abana'nın turizm açısından önemini ortaya koymaktadır.

Şehrin en çok tercih edilen tatil bölgesi olan Abana'da birçok konaklama tesisi mevcuttur. Kimi konaklama tesisi yöre halkı tarafından işletilirken, kimi oteller yatırımcılara aittir. Yine de Abana'daki otel sayılarının çok fazla olduğunu söyleyemeyiz. Fakat mevcut oteller turistlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Abana otel fiyatları hakkında kısa bir bilgi verelim. Özellikle yaz aylarında yoğun ilgi gören Abana otel fiyatları yaz sezonunda yükselirken, kış aylarından düşmeye başlar. Bir gecelik Abana otel fiyatı 130-240 TL arasında değişirken bu fiyatlar kış mevsiminde, yani eylül ayının ortalarından itibaren 50-90 TL'ye kadar iner.

Abana otel fiyatlarına genellikle oda kahvaltı dahil olurken, her şey dahil hizmet fiyatlarında az da olsa yüksel görülüyor. Fakat aynı fiyatlara her şey dahil hizmeti veren oteller de bulabilirsiniz. Abana otel fiyatları arasında bütçeye en uygun konaklama tesisleri pansiyonlardır. Ekonomik bir tatil geçirmek isterseniz pansiyon kategorisinde hizmet veren işletmeleri tercih edebilirsiniz. Diğer taraftan tatil köyleri, butik oteller ve lüks oteller de tercihleriniz arasında olabilir.

Abana otel fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Bu küçük, şirin ama kumsalıyla insanı etkisi altına alan ilçede keyifli bir tatil yapmak isterseniz, Abana otel fiyatlarını inceleyip, erken rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.