Zümrütevler Otelleri

İstanbul Maltepe’de, E-5 karayolunun hemen üstündedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Zümrütevler Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Gördüğüm en geniş oda"

"Odaları çok geniş"

9.9

Misafir yorumu

6 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 41 26

Zümrütevler Otelleri ve Zümrütevler Otel Fiyatları

İstanbul Maltepe'de, E-5 karayolunun hemen üstündedir.

Zümrütevler, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan Maltepe ilçesinin bir semtidir. E-5 karayolunun hemen üst tarafında yer alan semtin harika bir şehir, deniz ve Adalar manzarası bulunmaktadır.

Zümrütevler'in en önemli caddesi Tülin ve Nil Caddesi'dir. Bu caddeler üzerinde tanınmış restoranlar ve mağazalar yer almaktadır. Zümrütevler tepede bulunan konumu ile İstanbul'daki 5 adanın da görünebildiği nadir semtlerdendir.

Bu eşsiz güzellikteki manzaraya sahip Zümrütevler otelleri yerli ve yabancı turistlerin ilgisini oldukça fazla çekmektedir. Gülensu ile Zümrütevler Mahallesi arasında sınır olarak kabul edilen Emek Caddesi'nin sol tarafına baktığınızda Dragos, sağ tarafında kalan Başıbüyük kalmaktadır. Zümrütevler otellerinin önünde ise Kadıköy sahilinin ve karşı yakanın (Avrupa yakası) muhteşem bir manzarası vardır. Zümrütevler otelleri İstanbul'da adalar ve deniz manzarasına sahip nezih mahallelerinden sadece biridir.

Semt, İstanbul'da hızlı toplu taşıma ağı olan Maltepe metro istasyonuna yakındır. Ayrıca Zümrütevler'de bulunan İETT otobüslerinin tarifeli seferleri ile İstanbul içi ulaşım oldukça kolaydır. Zümrütevler otellerinin bulunduğu konum itibariyle toplu taşımadaki bu kolaylılığı ve yakınlığı semtte bulunan tesisleri tercih etmede bir artı sağlamaktadır.

Deniz ve adalar manzarasıyla Zümrütevler İstanbul'un parlayan yıldızı.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Zümrütevler, Maltepe ilçesine bağlıdır. Maltepe E-5 karayolunun üst kısmı Zümrütevler semtidir. Yüksek konumu itibariyle İstanbul'un beş adasının da görülebildiği bu semt yerli ve yabancı turistlerin konaklamadaki tercihi durumundadır.

Zümrütevler otel fiyatları tesislerin konumuna göre değişkenlik göstermektedir. Tesisin konum itibariyle tepede olması daha çok manzaraya hakim olmasını sağlamaktadır. Zümrütevler otel fiyatları deniz ve Adalar manzarasına hakimliği ile de değişkenlik göstermektedir.

Semt, İstanbul'un hızlı toplu taşıma ağı olan metro istasyonuna oldukça yakındır. Sadece metro değil semtten geçen İETT halk otobüsleri de tarifeli seferleriyle İstanbul'un birçok noktasına ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Zümrütevler semti, Kadıköy'e Bostancı'ya oldukça yakındır. Bostancı sahilinden ada vapurlarına binerek adalara ya da İDO ile Bandırma'ya, Avşa Adası'na ve Marmara Adası'na gidilebilir. Aynı şekilde Kadıköy ilçesinden şehir hatları vapuru yardımıyla Avrupa yakasına, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ile Bursa'ya, Yalova'ya, Armutlu'ya gidilebilmektedir.

Zümrütevler otel fiyatları yaz sezonunda, kış sezonuna göre biraz daha artmaktadır. Zümrütevler otel fiyatlarındaki bu artış miktarından olumsuz etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın