Zümrütevler Butik Otelleri

En iyi 3 butik otel, en uygun fiyatlar

Zümrütevler Butik Otel Fiyatları

İstanbul'un en güzel manzarasına sahip olan Zümrütevler'de yepyeni bir konaklama alternatifi; butik oteller…

5 adaların görünebildiği nadir yerlerden biri olan Zümrütevler, İstanbul'un en muhteşem manzarasına sahip. Kadıköy sahillerinin tamamı ve Avrupa Yakası tüm ihtişamıyla gözlerinizin önüne seriliyor Zümrütevler'de. İstanbul'un en güzel ve temiz semtlerinden biri olan Zümrütevler, bu yönüyle konaklama açısından da fazlasıyla tercih ediliyor.

Arca Suite Hotel Maltepe

Zümrütevler - Butik Otel - 3 Misafir Yorumu

Lüks ve konfor arayan siz değerli misafirlerimize yüksek donanımlı business amaçlı 2008 mimari yapılı otelimizin kapılarını açtık. Toplam 42 oda ve 125 oda kapasitesi ile Arca Suite Hotel'in 9 standart, 8 junior suite, 23 suite ve 2 grand suite odası bulunmaktadır. Tesisimizde son teknoloji sistemlerle donatılmış çok amaçlı toplantı salonları bulunmaktadır.Toplantılarınızda tüm ekipmanlar, kablolu/kablosuz internet seçenekleri ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ana toplantı salonu, business toplantı salonları ve work shop odaları olmak üzere birden fazla seçenek mevcuttur. Arca Suite Hotel'in A la Carte restoranı zengin açık büfe kahvaltı ve öze menüsü ile misafirlerine unutulmaz damak tatları sunar. Toplantılarınız ve organizasyonlarınız için Türk ve dünya mutfağından hazırlanan özel...

Deniz ve adalar manzarasıyla Zümrütevler İstanbul'un parlayan yıldızı.

Bu anlamda Zümrütveler'de pek çok konaklama alternatifinizin bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu konaklama alternatiflerinden en çok dikkat çekenler ise butik oteller. Zümrütevler butik otelleri, lüks ve konfor arayanlar için son derece ideal. Daha çok iş amaçlı konaklamalar için tercih edilen Zümrütevler butik otelleri, son teknolojilerle donatılmış çok amaçlı toplantı salonlarıyla, iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelenlere rahat bir çalışma ortamı sunuyor. Zengin ve açık büfe kahvaltı sunan Zümrütevler butik otelleri, huzurlu ortamlarıyla da şehirdeki konaklamalarınızı bir hayli keyifli kılıyor.

Zümrütevler butik otel fiyatları ise her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Otelin bulunduğu konuma ve hizmetlere göre değişkenlik gösteren Zümrütevler butik otel fiyatları, o hizmetlerin kalitesine göre de şekilleniyor. Genel olarak 2019 Zümrütevler butik otel fiyatlarının 60 TL ile 425 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da huzurlu ve modern bir konaklama yapmak istiyorsanız eğer, Zümrütevler butik otellerinden birini tercih edebilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Zümrütevler butik otel fiyatlarından daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Zümrütevler otel fiyatları tesislerin konumuna göre değişkenlik göstermektedir. Tesisin konum itibariyle tepede olması daha çok manzaraya hakim olmasını sağlamaktadır. Zümrütevler otel fiyatları deniz ve Adalar manzarasına hakimliği ile de değişkenlik göstermektedir.

Semt, İstanbul'un hızlı toplu taşıma ağı olan metro istasyonuna oldukça yakındır. Sadece metro değil semtten geçen İETT halk otobüsleri de tarifeli seferleriyle İstanbul'un birçok noktasına ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Zümrütevler semti, Kadıköy'e Bostancı'ya oldukça yakındır. Bostancı sahilinden ada vapurlarına binerek adalara ya da İDO ile Bandırma'ya, Avşa Adası'na ve Marmara Adası'na gidilebilir. Aynı şekilde Kadıköy ilçesinden şehir hatları vapuru yardımıyla Avrupa yakasına, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ile Bursa'ya, Yalova'ya, Armutlu'ya gidilebilmektedir.

Zümrütevler otel fiyatları yaz sezonunda, kış sezonuna göre biraz daha artmaktadır. Zümrütevler otel fiyatlarındaki bu artış miktarından olumsuz etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

Zümrütevler Butik Otel Yorumları

10

Jüpiter Suites

Jüpiter Suites - 10 Ekim 2014, Cuma 23:18

Otel temiz

Otel temiz, çalışan yaklaşımı sıcak sevdim. Ulaşım biraz sıkıntı sanki.

2

Arca Suite Hotel

ayşe kula - 12 Şubat 2014, Çarsamba 12:18

Mini dolapta su yoktu

Tırcıların kamyoncuların içinde bir otel, ayrıca mini dolapta su dahi yoktu. Tavsiye etmiyorum.