Zeytinli Otelleri

Zeytin ağaçlarını dört bir yanı çevrelediği Zeytinli'de huzur dolu bir tatil kapılarını aralayın. Zeytinli otelleri de kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Zeytinli otel fiyatları da her bütçe hitap etmektedir.Zeytinli Otelleri ve Zeytinli Otel Fiyatları

Zeytin ağaçlarını dört bir yanı çevrelediği Zeytinli'de huzur dolu bir tatil kapılarını aralayın. Zeytinli otelleri de kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Zeytinli otel fiyatları da her bütçe hitap etmektedir.

Zeytinli, Marmara Bölgesi'nde yer alan Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlıdır. Akçay ile Edremit arasında kalan bölge 1990'lı yıllarda Akçay'ın tatil açısından ilgi görmeye başlaması ile, Zeytinli de deniz turizmi açısından önem kazanmaya başlamış ve giderek de gelişmiştir. Zeytinli beldesi adını yörenin en önemli ekonomik faaliyeti olan ve dört bir yanı saran zeytinden almıştır.

Akçay'a yaklaşık 15 dakikalık bir mesafede bulunan Zeytinli sınırları içerisinde ev sahipliği yaptığı incecik kumlu plajı ve tertemiz denizi ile tatilcileri cezbetmektedir. Zeytinli'ye tatil için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Büyük oteller ve yıldızlı otellerin yanı sıra bölgede daha çok küçük oteller hizmet vermektedir. Sayıca çok fazla olmaması ile Zeytinli otelleri yaz sezonunda tam doluluk oranına ulaşmaktadır. Bu sebeple haziran, temmuz ve ağustos aylarında Zeytinli otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönündedir.

Zeytinli otel fiyatları da yaz sezonunda yaşanan yoğunluğun da etkisi ile belli bir oranda artmaktadır. Tatil sezonunda yaşanan konaklama fiyatlarındaki artış erken rezervasyon imkanları ile ekarte edilebilmektedir.

Zeytinli otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem istediğiniz zaman aralığında tatilinizi rahatça geçirebilir hem de erken rezervasyon kampanyalarından yararlanarak konaklama bütçenizi de aşmamış olursunuz.

Zeytinli otelleri ve Zeytinli otel fiyatları bu sayfada tesislerin tüm ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Listelen bu tesisler arasından beğendiğiniz tesiste daha önce konaklamış olan misafirlerin yorumlarını okuyabilir, tesisle iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın