Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Merkezköyler
Neredekal.com
Yalova Gezilecek Yerler
Yürüyen Köşk

Yürüyen Köşk

+ 5 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Yürüyen Köşk
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
21.05.2016
Misafir
Piknik yapmak
`Yalova Merkez`’de oturuyoruz. Piknik yapmak istediğimizde ya Hasan Baba’ya yada buraya gidiyoruz. Hasan Baba’yı da tavsiye ederim. :) Giderseniz dua okumayı unutmayın.
5/5 Mükemmel
16.04.2015
Misafir
Beni çok etkiledi
`Çiftlikköy`’de oturmaktayım...`Yalova`’da bir müzik merkezinin açtığı, Yürüyen Köşk'ü konu alan bir şiir yarışmasına katılmak için hazırlık yapıyorum. Yarışma Mayıs ayı içinde neticelendirilecektir... Atatürk'ün, bir binayı bir ağaç için onca zahmetle kaydırması, birçok insan gibi beni de çok etkilemiştir. Onun için yarışmaya katılmak istedim... Neticeyi bu sayfada paylaşacağım... Tabii şiirimi de... Neticeyi ben de merak ediyorum... Umarım Atatürk ruhunu yansıtabilirim... Ve dilerim, bunu en iyi ifade edebilen bir şiir birinci seçilir... Dolayısıyla arşivlerde yerini alır... Seçilen şiirin besteleneceği de vaat edilmiştir... Haydi hayırlısı...
5/5 Mükemmel
03.09.2013
Misafir
Mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri.
Mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. İstanbul'dan güneye inerken, `Yalova`\'da bir mola verin ve bu özel köşkü mutlaka ziyaret edin. Çok vaktinizi almayacak. Atatürk\'ün eşyalarını görmek ve köşkün kaydırılmasına dair eski fotoğrafları görmek insana garip bir duygu veriyor doğrusu.
5/5 Mükemmel
03.09.2013
Editor
Yürüyen Köşk
Mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. `İstanbul`\'dan güneye inerken, `Yalova`\'da bir mola verin ve bu özel köşkü mutlaka ziyaret edin. Çok vaktinizi almayacak. Atatürk\'ün eşyalarını görmek ve köşkün kaydırılmasına dair eski fotoğrafları görmek insana garip bir duygu veriyor doğrusu.