Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Yalova Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Yalova Merkez Otelleri

Yalova Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 11 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Yalova Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Armutlu, Çınarcık ve termal – kaplıca yerleri ile Yalova'ya yaz kış birçok yerli ve yabancı turist gelmektedir.
Yalova, Marmara Bölgesi'nde yer almakta olup İstanbul ve Bursa arasında geçiş noktası görevi görür. Türkiye'nin kuzeybatısında ve Marmara Bölgesi'nin güneydoğu bölümünde yer alan Yalova, kuzeyde ve batıda Marmara Denizi, doğuda Kocaeli, güneyinde Bursa ili ile Gemlik Körfezi yer almaktadır.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ömrünün son yıllarında ara sıra Yalova'yı ziyaret etmiş ve Yürüyen Köşk olarak bilinen köşkte dinlenmiştir. Hatta Atatürk bir konuşmasında "Yalova benim kentimdir." cümlesini kullanmış ve Yalova'ya olan sevgisini dile getirmiştir.

Yalova'nın hem İstanbul'a yakın olması hem de Bursa ve İzmit bölgelerine yakın olmasının da etkisi ile yaz aylarında sayfiye yerleri, kış aylarında ise termal ve kaplıca bölgeleri için tercih edilmektedir. Yalova Merkez'de gelen yerli yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel bulunmaktadır. Bu otellerin bulunduğu kategoriden bazıları ise; kent otelleri, termal – kaplıca otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlardır.

İstanbul'un Anadolu ile bağlantı yolu üzerinde olduğundan iş için gelenler tarafından ve yol üzerinde dinlenmek isteyenler konaklamada tercih etmektedir,Yalova Merkez otellerini. Yalova Merkez otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı da ulaşım yönünden oldukça rahat bir konuma sahiptir.

Yaz aylarında tatil sezonunun da başlaması ile Yalova Merkez otelleri en yoğun dönemlerini yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında Yalova Merkez otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Sadece yaz ayları değil kış aylarında da termal ve şifalı kaplıca sularından yaralanmak için gelmeyi düşünenlerin termal ve kaplıca kategorisinde yer alan Yalova Merkez otellerine erken rezervasyon yaptırmaları önem arz etmektedir.

Yalova Merkez otelleri ve fiyatları Neredekal.com Yalova Merkez sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan tüm Yalova Merkez otelleri ve fiyatları incelenebildiği gibi beğenilen ve konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yalova, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çok sevdiği, ömrünün son zamanlarında sık sık ziyaret ettiği ve konakladığı Yürüyen Köşk burada yer almaktadır.
Yalova, yurdumuzun kuzeybatısında ve Marmara Bölgesi'nin güneydoğusunda bulunmaktadır. Kuzeyde ve batıda Marmara Denizi, doğuda Kocaeli, güneyde Bursa ve Gemlik Körfezi ile komşudur.

Yalova sınırları içerisinde bulunan ve yazlık yerlerden olan Armutlu, Çınarcık, Altınova ile yaz aylarında oldukça rağbet görmektedir. Gerek Yalovalıların gerekse de İstanbul ve Bursa halkının yoğun ilgisi olmaktadır.

Gelenlerin Yalova'da konaklama yapabilecekleri çok sayıda otel yer almaktadır. Bu otelleri içerisinde kent otelleri, tatil otelleri, yıldızlı oteller, termal – kaplıca oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar sayılabilmektedir.

Yalova Merkez otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Her bütçeden her zevke kadar bir konaklama oteli bulabileceğiniz Yalova Merkez otel fiyatları konaklama yapılacak olan mevsimlere göre değişiklik göstermektedir.

Yalova Merkez otel fiyatları üzerinde otellerin yer aldığı kategori kadar, otelin konaklayan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler ve otelin olanakları da etkilidir. Yalova Merkez otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak olan mevsimin de belli oranlarda etkisi bulunmaktadır. Özellikle yaz sezonunda tatilin de başlaması ile Yalova Merkez otel fiyatları belli oranda atmaktadır.

Yaz sezonunda Yalova Merkez otel fiyatları üzerinde yaşanan bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

Yalova Merkez otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Yalova Merkez sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyip beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu ve keyifli bir tatil dileriz.

Yalova Merkez Hakkında
Armutlu Yarımadası'nın kuzey kıyısı ile Samanlı Dağları'nın kuzey eteklerine kurulmuş olan Yalova, doğal güzellikleri ve gezilip görülecek yerleri ile ön plana çıkmaktadır.
Yalova, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuzeybatısında ve Marmara Bölgesi'nin güneydoğusunda bulunmaktadır. Kuzeyde ve batıda Marmara Denizi, doğuda Kocaeli ili, güneyde Bursa ve Gemlik Körfezi yer almaktadır. Marmara Denizi'ne kıyısı bulunan Yalova, İstanbul ve Trakya'yı Anadolu'ya bağlayan transit yol üzerindedir de aynı zamanda.

Yalova'nın tespit edilen yerleşimi milattan önce 3000 yılına kadar uzanmaktadır ve Yalova birçok medeniyete ev sahipliği yapmaktadır. Antik çağlardan, Romalılardan, Bizanslılardan, Osmanlıdan Türkiye Cumhuriyeti'ne uzanan tarihler boyunca her uygarlığa ait izlere Yalova Merkez'de halen rastlanmaktadır. Kurtuluş Savaşı döneminde birçok zulmün yaşandığı bu topraklar düşman işgalinden kurtulduktan sonra Mustafa Kemal Atatürk bir konuşmasında "Yalova benim kentimdir" cümlesini kurarak Yalova'ya olan sevgisini dile getirmiştir.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk Yalova'yı belirli dönemlerde ziyaret etmiştir. Bu ziyaretlerinde Yalova'da konaklamak için yaptırdığı ve merkezde yer alan Atatürk Araştırma Enstitüsü içinde bulunan Yürüyen Köşk ve Termal ilçesinde bulunan evi müzeye çevrilerek halkın ziyaretine açılmıştır.

Yalova Merkez aynı zamanda termal su kaynakları, yazlık tatil bölgeleri ve sanayi bölgeleri ile her mevsim ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Yalova Merkez'e iş, tatil ya da sağlık için gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel de tüm yıl açık olup kusursuz hizmet anlayışları ile siz değerli misafirlerini ağırlamaktadır.

Yalova Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
26
9
0 (850) 602 33 39
Mertur Otel
Mertur Otel
Yalova İzmit Karayolu 7. Km.
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

İlk defa geldiğinizde çok acemice duruyor gibi gözükse de, ilgi hiç eksiksiz kalmadı, çok profesyoneller. Personeller her zaman güleryüzlü, yemekler gerçekten güzel. Fiyat- performans olarak ise uygun. 2 yetişkin yarım pansiyon 250 liraydı. Beş yıldızlı otel kadar kaliteli değildi ama ne desek çözüm buldular. Kendimi evimde gibi hissettim, çok samimi bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
8
0 (850) 602 33 39
Mertur Otel
Mertur Otel
Yalova İzmit Karayolu 7. Km.
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Otel olarak konumu bence süper. İçerisinde büyük arazi ve arazide dut ağacları, kiraz ağaçları,atlar, koyunlar, tavşanlar,hamaklar var. Ağaç altlarında dinlenme yerleri de düşünmüşler. Arazi çocukların özgürce koşup oynaması açısından süper. Yemekler ve kahvaltı güzeldi, şansımıza bir de canlı müzik vardı. Odalar temizdi, bir sorun yaşamadık. Kendi eviniz gibi rahat edeceğiniz, huzurlu temiz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
8
0 (850) 602 33 39
Mertur Otel
Mertur Otel
Yalova İzmit Karayolu 7. Km.
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Biz geçen sene oradaydık, 4 gün sahil evlerinde kaldık, çok güzel geçti ama 3 yıldızlı otel olmasına rağmen oda fiyatları çok pahalı. Sabah kahvaltı açık büfeydi, öyle çok çeşit yoktu, akşam yemeği alakarttı. Ama yine de temiz güzel çok sevdik ama uygun fiyat verseler tekrar gidilir ayrıca otel sahibi Bülent Beyle mutlaka tanışın çok samimi çok içten bir insan, bizimle çok ilgilendi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
7
0 (850) 602 33 39
Mertur Otel
Mertur Otel
Yalova İzmit Karayolu 7. Km.
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Bu otelde kaldığımdan bu yana hep bir samimiyet ortamı karşıladı beni. Temiz bir tesis, konumu çok güzel. Eksikleri var ama ailecek bir şeyler yapma çabası içindeler. Önemli olan sıcaklık ve samimiyet, büyük oteller sadece soğuk yerler. Bu tesis emin olun ayrı bir huzur verdi bize.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
8
0 (850) 602 33 39
Mertur Otel
Mertur Otel
Yalova İzmit Karayolu 7. Km.
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Ahşap görünümlü sahil evleri, kocaman yemyeşil arazisi, atlarıyla birlikte hem otel tatili hem de köy tatilini birlikte yaşıyorsunuz. Deniz sığ, gayet rahat girilebiliyor. Odalarda klima var, sıcak su sıkıntısı hiç yaşanmıyor. Yemekler gayet lezzetli, açık büfe kahvaltısıyla gayet iyi bir işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
5
0 (850) 602 33 39
Mertur Otel
Mertur Otel
Yalova İzmit Karayolu 7. Km.
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

İki yıldır gidiyoruz, ailece kısa mesafesinden dolayı. Tavsiye ederim ancak otele günübirlik müşteri alıyorlar ve havuz tıklım tıklım oluyor. İğne atsan yere düşmez misali. Onun dışında her şey güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
10
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

2017 yılında 2 kez gittim, her şey mükemmel. Temizlik süper. Resepsiyon müdürü Osman Bey çok ilgili. Profesyonel biri. Havuz çalışanları çok iyi. Çarşamba akşam solist çok eğlendirdi. Temmuz 23'te 6 gün tekrar rezervasyon yaptım. Umarım geçen yıl gibi mutlu dönerim evime ve işime. Yolunuz açık olsun. Hayırlı kazançlar dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
10
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Annemle beraber gittik, açıkçası çok tedirgindim ilk defa gittik, nasıl bir yerdir diye. Çalışanları çok güzel karşıladı, bayanlar havuzundaki görevliler çok candan, çok iyi ve güler yüzlülerdi. Yemekleri de gayet güzel, odamız gayet temiz ve düzeniydi. Televizyon, klima çalışıyordu. İnternet de gayet iyiydi ama yalnız denizi girilecek gibi değil. Yine de Rizom Tatil Köyü harikaydı. Seneye tekrar gitmek istiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
9
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Mayıs 2017'de 2 gece bulunduk. Açık havuzu hava şartlarından dolayı kullanamamamıza, kapalı havuzu kullanmamıza rağmen çok beğendik. Kafa dinlemelik, huzur verici, çalışanları ilgili bir otel, tekrar geliriz inşallah, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
7
0 (850) 602 33 39
Mertur Otel
Mertur Otel
Yalova İzmit Karayolu 7. Km.
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Otel efsane güzel ve kötü yorumlarla alakası dahi yok. Sıkılmadan gayet güzel vakit geçirebiliyoruz. Garsonları esprili, yardımsever ve nazik.Temiz bi yer. Odaları temiz ve rahat. Üç yıldıza göre çok güzel otel. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
8
0 (850) 602 33 39
Mertur Otel
Mertur Otel
Yalova İzmit Karayolu 7. Km.
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Bence mükemmel bir yer. Deniz, doğal ortam ve en onemlisi hayvanların misafirperverliği çok hoşumuza gitti. Güler yüzlü çalışanları ve muazzam manzarası var, ayrıca gayet hijyenik. Tatil denilince direk akla gelebilecek bir yer. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
10
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

31.08.2017'de çıkış yaptım, 4 gün kaldım. Gayet yemekler çok güzel ve tertemizdi. Güzel, kafa dinleme yeri. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
8
0 (850) 602 33 39
Mertur Otel
Mertur Otel
Yalova İzmit Karayolu 7. Km.
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Yeşillikler içinde rahat, huzurlu, kafa dinlemek için iyi bir yer. Kalabalık değildi, personelleri ilgili, temiz bir otel. Havuzu da güzel. Deniz kenarı keyifli. Yeşillik olması huzur verici. Konumu güzeldi. Fiyat kalite performansı iyiydi. Biraz huzur için herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
10
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Günde 20 çeşit yemek, öğle 32 çeşit tatlı, akşam daha bu sene el değiştirmiş. Çok sayıda tatlı, sınırsız her çeşit içecek hepsi de taze ve nefis, daha ne olsun. Ramazanda oradaydım. Hele 1147 nolu oda ve devamı deniz ve İstanbul manzaralı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
2
0 (850) 602 38 54
Hotel Ülke
Hotel Ülke
Cengiz Koçal Cd. No: 15
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Geçen hafta kaldık eşimle otelde. Hayatımda, ömrümde bu kadar pis bir otel görmedik. Buzdolabı çalışmıyor, sular iplik gibi akıyor, vanadan kısmışlar, klima kumandasını vermiyorlar, neymiş, hava soğuk olursa biz zaten kaloriferleri açıyoruz cevabını verdiler. Üslupsuzlar, çarşaf sarımtırak, leş gibi sigara kokuyor. Tuvalet taşı, klozet takır takır oynuyor. Daha ne diyeyim k,i gidip kalanlar anlar ancak. Otellerden tiksindirtti bu otel bize.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
6
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Biraz haksızlık yapıyorsunuz eleştiri yapan arkadaşlar. O kadar da kötü değil, normal yani. Yemekleri de gayet güzeldi. Aktiviteleri birazdaysa çoğaltmaları lazım. Kafanı dinlemek istiyorsan daha güzel bir yer yok. Selamlar, sevgiler…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
2
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Biz 10 günlük gittik. 4 gün dayanabildik. Berbat, her yer pislik içinde. Yemekler çok kötü, verdiğimiz parayı helal etmiyoruz. Kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
1
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Çok kötü bir tatildi, otel pisti ve yemekleri çok kötüydü, paramızla rezil olduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
8
0 (850) 602 22 38
Yalova Şeref Hotel
Yalova Şeref Hotel
Yalı Caddesi No: 19
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Fiyatına uygun bir konaklamaydı. Teşekkür ediyoruz. Konum olarak güzel bir konumda, odalar temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
1
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Çoğu şeyde hayal kırıklığı yaşadım... Kahvaltı saati 10'da bitiyor ve karanlık ortamda olan restoranda karanlıkta kalıyorsunuz. Millet yemesin diye açık büfedeki kaşıkları ışık hızıyla topluyorlar. Muhafazakar aile ortamıdır diye gittik. Grup grup gençler gelmiş, bağırmalar, çağırmalar. Havuz deseniz hijyenik değil. Bakteriyel önlem yok. Sadece çevre düzenlemesiyle deniz manzarası güzel, o da temizliği güzel. Denizi de temiz değil, girilmez. Açıkçası verilen parayla daha güzel muhafazakar otellerde kalınabilir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
8
0 (850) 602 40 00
Gold Empire Hotel
Gold Empire Hotel
Yalova İzmit Karayolu (Topçular İskelesi Karşısı) Tavşanlı
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

İş için kısa süreliğine geldiğim bu otelde çok rahat ettim. Kahvaltısı da güzeldi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
9
0 (850) 602 40 00
Gold Empire Hotel
Gold Empire Hotel
Yalova İzmit Karayolu (Topçular İskelesi Karşısı) Tavşanlı
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Eşimle kısa bir tatil için burayı seçtik. İşletmecilerin ve çalışanların güler yüzlü tavırları çok rahat etmemizi sağladı. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
9
0 (850) 602 33 39
Mertur Otel
Mertur Otel
Yalova İzmit Karayolu 7. Km.
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Otel, şehir merkezin 7 km uzakta. Amatör bir otel ama otel çok sevdim. Odalar hoş ahşap bir şekilde tasarlanmış, temiz ve konforlular. Kahvaltı deneyin, çok lezzetli. Konumu ve oda tarzı çok sevdim. Fiyat-performans olarak kesinlikle kötü bir otel diyemem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
26
10
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Huzurlu bir tatildi. Teşekkürler Rizom... 28 Temmuz – 3 Ağustos arası Rizom Tatil Köyü'nde ailemle birlikte konakladık... Herhâlde son zamanlarda geçirdiğim en güzel tatildi. Aile odası, yemekleri, havuzu ve personeliyle her şeyiyle çok güzeldi. Eğer ailenizle huzurlu iyi bir tatil geçirmek istiyorsanız Rizom Tatil Köyü diyorum. Sadece bir eleştirim var, restoranın biraz daha havadar olması. Teşekkürler Rizom ve özellikle yetkili Çiğdem Çolak'a teşekkürler. Seneye tekrar görüşmek üzere. Gülden Demir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (2)
26
10
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Arkadaş şart. Senelerdir tek tercihimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (2)
26
10
0 (850) 602 26 05
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü
Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi
Yalova Merkez / Yalova
Türkiye

-

Burası havası ve suyu ile tam bir cennet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (2)