Yalova Merkez Otelleri

Armutlu, Çınarcık ve termal – kaplıca yerleri ile Yalova’ya yaz kış birçok yerli ve yabancı turist gelmektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Yalova Merkez Otelleri

Toplam 8 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Yalova Merkez Otelleri ve Yalova Merkez Otel Fiyatları

Armutlu, Çınarcık ve termal – kaplıca yerleri ile Yalova'ya yaz kış birçok yerli ve yabancı turist gelmektedir.

Yalova, Marmara Bölgesi'nde yer almakta olup İstanbul ve Bursa arasında geçiş noktası görevi görür. Türkiye'nin kuzeybatısında ve Marmara Bölgesi'nin güneydoğu bölümünde yer alan Yalova, kuzeyde ve batıda Marmara Denizi, doğuda Kocaeli, güneyinde Bursa ili ile Gemlik Körfezi yer almaktadır.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ömrünün son yıllarında ara sıra Yalova'yı ziyaret etmiş ve Yürüyen Köşk olarak bilinen köşkte dinlenmiştir. Hatta Atatürk bir konuşmasında "Yalova benim kentimdir." cümlesini kullanmış ve Yalova'ya olan sevgisini dile getirmiştir.

Yalova'nın hem İstanbul'a yakın olması hem de Bursa ve İzmit bölgelerine yakın olmasının da etkisi ile yaz aylarında sayfiye yerleri, kış aylarında ise termal ve kaplıca bölgeleri için tercih edilmektedir. Yalova Merkez'de gelen yerli yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel bulunmaktadır. Bu otellerin bulunduğu kategoriden bazıları ise; kent otelleri, termal – kaplıca otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlardır.

İstanbul'un Anadolu ile bağlantı yolu üzerinde olduğundan iş için gelenler tarafından ve yol üzerinde dinlenmek isteyenler konaklamada tercih etmektedir,Yalova Merkez otellerini. Yalova Merkez otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı da ulaşım yönünden oldukça rahat bir konuma sahiptir.

Yaz aylarında tatil sezonunun da başlaması ile Yalova Merkez otelleri en yoğun dönemlerini yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında Yalova Merkez otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Sadece yaz ayları değil kış aylarında da termal ve şifalı kaplıca sularından yaralanmak için gelmeyi düşünenlerin termal ve kaplıca kategorisinde yer alan Yalova Merkez otellerine erken rezervasyon yaptırmaları önem arz etmektedir.

Yalova Merkez otelleri ve fiyatları Neredekal.com Yalova Merkez sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan tüm Yalova Merkez otelleri ve fiyatları incelenebildiği gibi beğenilen ve konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yalova, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çok sevdiği, ömrünün son zamanlarında sık sık ziyaret ettiği ve konakladığı Yürüyen Köşk burada yer almaktadır.

Yalova, yurdumuzun kuzeybatısında ve Marmara Bölgesi'nin güneydoğusunda bulunmaktadır. Kuzeyde ve batıda Marmara Denizi, doğuda Kocaeli, güneyde Bursa ve Gemlik Körfezi ile komşudur.

Yalova sınırları içerisinde bulunan ve yazlık yerlerden olan Armutlu, Çınarcık, Altınova ile yaz aylarında oldukça rağbet görmektedir. Gerek Yalovalıların gerekse de İstanbul ve Bursa halkının yoğun ilgisi olmaktadır.

Gelenlerin Yalova'da konaklama yapabilecekleri çok sayıda otel yer almaktadır. Bu otelleri içerisinde kent otelleri, tatil otelleri, yıldızlı oteller, termal – kaplıca oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar sayılabilmektedir.

Yalova Merkez otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Her bütçeden her zevke kadar bir konaklama oteli bulabileceğiniz Yalova Merkez otel fiyatları konaklama yapılacak olan mevsimlere göre değişiklik göstermektedir.

Yalova Merkez otel fiyatları üzerinde otellerin yer aldığı kategori kadar, otelin konaklayan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler ve otelin olanakları da etkilidir. Yalova Merkez otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak olan mevsimin de belli oranlarda etkisi bulunmaktadır. Özellikle yaz sezonunda tatilin de başlaması ile Yalova Merkez otel fiyatları belli oranda atmaktadır.

Yaz sezonunda Yalova Merkez otel fiyatları üzerinde yaşanan bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

Yalova Merkez otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Yalova Merkez sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyip beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu ve keyifli bir tatil dileriz.

Yalova Merkez otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Rizom Tatil Köyü
Rizom Tatil Köyü

-

Sadece çevre düzenlemesi

Çoğu şeyde hayal kırıklığı yaşadım... Kahvaltı saati 10'da bitiyor ve karanlık ortamda olan restoranda karanlıkta kalıyorsunuz. Millet yemesin diye açık büfedeki kaşıkları ışık hızıyla topluyorlar. Muhafazakar aile ortamıdır diye gittik. Grup grup gençler gelmiş, bağırmalar, çağırmalar. Havuz deseniz hijyenik değil. Bakteriyel önlem yok. Sadece çevre düzenlemesiyle deniz manzarası güzel, o da temizliği güzel. Denizi de temiz değil, girilmez. Açıkçası verilen parayla daha güzel muhafazakar otellerde kalınabilir.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)