Yomra Otelleri

Trabzon’un yükselen yıldızlı Yomra’da, 5 yıldızlı otel konforuna sahip olan birçok otel yer alıyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Yomra Otelleri

Toplam 8 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Yomra Otelleri ve Yomra Otel Fiyatları

Trabzon'un yükselen yıldızlı Yomra'da, 5 yıldızlı otel konforuna sahip olan birçok otel yer alıyor…

Yomra, Trabzon'a 11 km mesafede bulunuyor. Yeşil ile mavinin her tonunu bulabileceğiniz bir belde Yomra. Trabzon'un en güzel bölgelerinden biri olan Yomra, ülkemizin mutlaka görülmesi gereken yerlerinden biri.

Yomra'ya geldiğiniz zaman yapabileceğiniz pek çok şey var. Mesela yaz aylarında Yomra'ya yolunuz düştüğünde, eşsiz plajlarda denizin ve kumsalın keyfini sürebilirsiniz. Akşamları çay bahçelerinde huzur dolu vakitler geçirebilir, yöresel lezzetleri deneyimleyebileceğiniz restoranlara uğrayabilirsiniz. Dilerseniz Yomra'nın yaylalarına çıkıp, serin, temiz ve sağlıklı bir Karadeniz havası soluyabilirsiniz.

Tüm bunları yapabilmek için Yomra'da birkaç gün konaklamanız gerekiyor elbette. Bu anlamda Yomra'da birçok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Kent otellerinden apart otellere ve 3-4 yıldızlı otellere kadar pek çok seçenek yer alıyor Yomra otelleri arasında.

Yomra otelleri, ya sahil kenarında ya da sahile en fazla 1 km mesafede bulunuyorlar. Bazı Yomra otellerinin konaklama birimlerinde özel mutfak yer alırken, bazı Yomra otelleri ise dünya ülkelerinden birçok iş adamı ağırlıyor ve buna uygun hizmetler sunuyorlar. Yomra otellerinin büyük bir çoğunluğu sahip olduğu olanaklarla 5 yıldızlı otel konforu sunuyorlar misafirlerine. Yomra otellerinin ortak özelliği ise; konaklama birimlerinin huzur dolu manzaralara sahip olması.

Siz de herhangi bir sebepten dolayı Yomra'ya gelmeyi planlıyorsanız eğer, Yomra otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Yomra otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Özellikle iş dünyasından birçok kişiye hizmet veren Yomra otelleri, oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahip…

Trabzon'a 11 km mesafede yer alan Yomra, yeşil ile mavinin her tonunuzu gözler önüne seriyor. Türkiye'de görülmeye değer yerlerden biri olan Yomra, Trabzon'un en güzel beldelerinden biri olma özelliği taşıyor aynı zamanda.

Yomra'da yapılacak şeylerin sayısı oldukça fazla. Yomra'nın en çok vakit geçirilen yerlerinin plajlar olduğunu söyleyebilmemiz mümkün. Gerçekten de eşsiz güzellikte plajlara ev sahipliği yapıyor Yomra. Sahilde sıralanan çay bahçeleri ve restoranlar ise ziyaretçilerin dostlarıyla birlikte keyifli vakitler geçirebileceği noktalar arasında yer alıyor. Ancak yayların Yomra için özel bir yeri var. Şöyle tertemiz ve bol oksijenli bir Karadeniz havası solumak niyetindeyseniz, en az bir gününüzü Yomra'nın yaylarına ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

Tüm bunları yapmadan önce, Yomra otellerinde rezervasyon yaptırmalısınız elbette. Tabi işe önce Yomra otel fiyatlarını araştırmaktan başlamalısınız. Yomra otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine, yıldız sayısına, klasmanına ve sahip olduğu imkanlara göre değişiyor. Kişi başı olarak ücretlendirilen Yomra otel fiyatları, bu anlamda Karadeniz'in diğer bölgelerine nazaran biraz pahalı gelebilir. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Yomra'da. Şöyle bir 2017 Yomra otel fiyatlarına genel bir bakış attığımızda, ortalama 75 TL ile 215 TL arasında rakamlar çıkıyor karşımıza.

Sizin de aklınızda, yakın bir zaman içerisinde Yomra'yı ziyaret etmek varsa eğer, bütçenize uygun olan bir Yomra otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Yomra otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Yomra otellerini ve Yomra otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın