Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Yomra Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Yomra Butik Otelleri

Yomra için {{ (filteredHotels).length}} / 25 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Yomra Butik Otelleri

Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Yomra Trabzon'un en çok rağbet gören ilçeleri arasında. Turizmin de geliştiği ilçede pek çok konaklama alternatifi mevcuttur. Yomra butik otelleri de yıl boyunca misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.
Yomra, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Karadeniz'in kendine has tüm güzelliklerini bünyesinde barındıran ilçe, il merkezine 11 km mesafede yer almaktadır. M.Ö. 2000'li yıllara kadar uzanan derin bir tarihiyle birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Denize kıyısı bulunan Yomra'nın, yaz aylarında denize girebilir, incecik kumlara sahip plajında güneşin tadını çıkarabilirsiniz. İlçede Karadeniz'in ve Trabzon'un yöresel lezzetlerini tadabileceğiniz lokantaları, dostlarınız ve aileniz ile keyifli zaman geçirebileceğiniz çay bahçelerinde bulunmaktadır.

Yomra'ya iş ya da turizm amaçlı gelenlerin konaklama tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Her bütçeye ve konaklama zevkine göre bir tesisin bulunduğu Yomra'da büyük oteller ve küçük oteller hizmet vermektedir.

Bu tesis kategorileri içinde Yomra butik otelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Özellikle de yaz sezonunda yoğun bir ilgi gören butik oteller neredeyse tam doluluk oranına ulaşmaktadır. Bu sebeple yaz sezonunda Yomra butik otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinle erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Erken rezervasyon yaptırarak hem yoğunluktan olumsuz yönde etkilenmez hem de erken rezervasyon fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Yomra butik otel fiyatları kış ve bahar aylarında oldukça ekonomik konaklama fiyatlarına sahipken yaz sezonunda artan ilgiyle birlikle otel fiyatları da belli bir oranda artmaktadır. Bu artışı yine erken rezervasyon yaptırarak ekarte edebilirisiniz.

Yomra Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Yomra için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Yomra otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Yomra otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.