Yayla Sahili Pansiyonları

En iyi 1 pansiyon, en uygun fiyatlar

Yayla Sahili Pansiyon Fiyatları

Saros'un en sevilen yerlerinden olan Yayla Sahili yaz aylarında binlerce turisti ağırlamaktadır. Ekonomik bir konaklama için ise Yayla Sahili pansiyonları misafirlerini kusursuz hizmet anlayışları ile ağırlamaktadır.

Yayla Sahili'ne tatil ve dinlence için gelen turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis hizmet vermektedir. Bu tesisler arasında ekonomik konaklama fiyatlarına sahip Yayla Sahili pansiyonları tatilcilerin öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır.

Yaman Pansiyon Saros

Yayla Sahili - Pansiyon - 15 Misafir Yorumu

Yaman Pansiyon, Edirne'nin ünlü tatil bölgelerinden biri olan Saros'un Yayla Sahili'nde misafirlerini ağırlamaktadır. Her birinde televizyon ve klima bulunan Yaman Pansiyon odalarında ve tüm tesis genelinde wi - fi bağlantılı internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca tesisin her konaklama birimine özel banyo - tuvalet, saç kurutma makinesi ve havlu mevcuttur. Sahile 100 metre mesafede olup çarşı merkezde konumlanmış olan Yaman Pansiyon'un tüm misafirlerinin kullanabileceği otopark bulunmaktadır...

Yayla Sahili pansiyonları bu sayfada Yayla Sahili pansiyon fiyatları, pansiyonların fotoğrafları, konumları, özellikleri ve iletişim bilgileri ile birlikte listelenmektedir. Bu listene tüm Yayla Sahili pansiyonlarını ayrıntılı olarak inceleyebilir hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz pansiyon ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Yayla Sahili pansiyonları yıl içerisinde en kalabalık ve yoğun dönemini yaz aylarında, bayram tatillerinde ve hafta sonu kaçamaklarında yaşamaktadır. İstanbul'a da yakın olması ile İstanbulluların kısa tatillerde en çok ziyaret ettiği yerdendir. Bu sebeple sizler de ileri tarihli bir Yayla Sahili tatili için erken rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Yayla Sahili pansiyonları için erken rezervasyon yaptırarak hem istediğiniz zaman diliminde konaklamanızı ve tatilinizi rahat rahat yapabilir hem de indirimli Yayla Sahili pansiyon fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Yayla Sahili Pansiyon Yorumları

8

Yaman Pansiyon

Erdi Org - 3 Eylül 2019, Salı 21:30

Misafirperver bir işletme

Beklentilerinizi çok yüksek tutmadığınız müddetçe pansiyon gayet iyi arkadaşlar. Denize olan mesafesi, çarşının ortasında olması, sorumlu kişi Fedai abi ve oğlu Yaman'ın varsa sıkıntınız dile getirdiğinizde derhal çözüm arayışına girmeleri, kahvaltısı vs... Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Benim adıma tek problem odaların küçüklüğüydü ama onu da çok dert etmedim. Gönül rahatlığıyla tekrar tercih edebileceğim güzel bir tesis. Fedai abi ve ailesine içtenliği ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

9

Badem Han Pansiyon

azize - 12 Ağustos 2016, Cuma 11:03

Temiz havada doğa yürüyüşleri

Bahçesinde uzaklara dalmalık harika manzarasıyla sevdiğimiz huzurlu bir mekan. Temiz havada doğa yürüyüşleri, sağlıklı beslenmesi, sessiz sakin çevresiyle zihnen ve bedenen dinlenmek için birebir.